Zavrieť

Porady

NEŽEREM.

Remeselník,stavbár.
Z mojich kedysi pekných 70kg som za 10rokov vyžierania pribral na súčasných 89,5kg/177výška,čo je moc .Tak som sa rozhodol nežrať a do konca roka schudnúť na 82 kg. Čo je asi 1,8 za mesiac.Túto tému som založil preto, aby som mal kotrolu a kritiku verejnosti.Priebežne budem, zadvať údaje,o tom , ako sa mi darí .Na narodky som si vyžiadal ,ako darček osobnú váhu .Bola mi kúpená taká čo odváži a aj zmeria množstvo tukov.Ja starý športovec som podľa tejto váhy skončil v udávanej tabuľke množstva tuku úplne mimo.26,4 % mňa tvorí tuk,pričom 15% je zdraviu prospešný tuk.Zo slušnosti k spotrebiteľom výrobca asi naschvál neudal do tabuľky poslednú kolonku pre vypapkané prasiatka(môj prípad).Tak NEŽEREM a verejne sľubujem do ježiška schudnem.Poprosím o vašu verejnú kontrolu.Môžete mi nadávať alebo povzbudzovať ,aj radiť ,ako na to.Robím to prvý krát ,tak sa mi vaše rady zídu.
Naposledy upravil 220870 : 04.09.11 at 18:14
Usporiadat
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ľudia po Vianociach sa sťažujú, že pribrali, ja nie... Ja som bola tučná už pred Vianocami...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Od dnes zas drepova výzva
Keďže mi skáplo rameno-burzitída...musím pauzu....škoda...plank-ovala som od apríla....6x v týždni.... išla som pekne postupne na 9,5min.trening....konečne som si našla cvičenie bez pohybu
3 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

lujza.j
Od dnes zas drepova výzva
Keďže mi skáplo rameno-burzitída...musím pauzu....škoda...plank-ovala som od apríla....6x v týždni.... išla som pekne postupne na 9,5min.trening....konečne som si našla cvičenie bez pohybu
ale okrem planku si aj iné dávala, nie? Nejaké kardio?
0 0
lujza.j lujza.j

Nie nič... každá minúta iná...pripadne 30sec.zdvihnuta pravá-lava noha...alebo päta flex a kmitanie...
2 0
lujza.j lujza.j

Stále idem na prerušovanej hladovke a mojom dennom kalorickom prijme....a počítaní cukrov...
Občas ulet...
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

lujza.j
Stále idem na prerušovanej hladovke a mojom dennom kalorickom prijme....a počítaní cukrov...
Občas ulet...
len pre zaujímavosť, aký je tvoj denný kalorický príjem? Sleduješ to v nejakej aplikácii? Alebo len tak od oka?
0 0
lujza.j lujza.j

Posledný 2 200..+- od oka...kuknem čo koľko má...alebo +-uz viem...zas úplný otrok nie....a všetko si vážim-kalibrovane jedenie-varenjenevadi mi to už som si zvykla...tri jedlá denné...+- po 500kaloris...ak ušetrím fajn...ak prestrelim nám vôľu...
0 0
lujza.j lujza.j

Decko si zaplatilo cvicko cez net....s nejakým šušuliakom....zajtra cvičím aj aj...fajna hudba...ma to energiu....najprv prasknem 75drepov na bosu
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať