Zavrieť

Porady

NEŽEREM.

Remeselník,stavbár.
Z mojich kedysi pekných 70kg som za 10rokov vyžierania pribral na súčasných 89,5kg/177výška,čo je moc .Tak som sa rozhodol nežrať a do konca roka schudnúť na 82 kg. Čo je asi 1,8 za mesiac.Túto tému som založil preto, aby som mal kotrolu a kritiku verejnosti.Priebežne budem, zadvať údaje,o tom , ako sa mi darí .Na narodky som si vyžiadal ,ako darček osobnú váhu .Bola mi kúpená taká čo odváži a aj zmeria množstvo tukov.Ja starý športovec som podľa tejto váhy skončil v udávanej tabuľke množstva tuku úplne mimo.26,4 % mňa tvorí tuk,pričom 15% je zdraviu prospešný tuk.Zo slušnosti k spotrebiteľom výrobca asi naschvál neudal do tabuľky poslednú kolonku pre vypapkané prasiatka(môj prípad).Tak NEŽEREM a verejne sľubujem do ježiška schudnem.Poprosím o vašu verejnú kontrolu.Môžete mi nadávať alebo povzbudzovať ,aj radiť ,ako na to.Robím to prvý krát ,tak sa mi vaše rady zídu.
Naposledy upravil 220870 : 04.09.11 at 17:14
Usporiadat
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

pokazila sa mi váha....alebo nie????
Naposledy upravil Terezia13 : 08.02.19 at 18:54
10246591_10152658334591006_4479382077195579614_n.jpg  
3 0
Tara1 Tara1

Tara1 je offline (nepripojený) Tara1

to musí byť neznesiteľný človek - tento Buchač, čo ja som už dnes od neho čítala - no ....
3 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
aha
veg.jpg  
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tento rok bude vyvetrany spodok plaviek č.38
3 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Toto ma popohnalo odvazit sa opat po pol roku. Vaha ukazala to co aj pred 30 rokmi, takze mozem vecerat huspeninu aj piaty den po sebe.
3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Od dnes zas drepova výzva
Keďže mi skáplo rameno-burzitída...musím pauzu....škoda...plank-ovala som od apríla....6x v týždni.... išla som pekne postupne na 9,5min.trening....konečne som si našla cvičenie bez pohybu
3 0
Mikae Mikae

Mikae je offline (nepripojený) Mikae

šál.jpg  
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tonko a šport si aký zvolil?
2 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
tak tých 82 a niečo schvaľujem. Ale skutočne stači o nič moc sa nesnažiť, akurát zmeniť zvyk a miesto ku chladničke vybehnúť von, nejsť výťahom, ale po schodoch, kde sa dá. Chodiť peši a nevyhovárať sa, že nemáš čas. Zaparkovať auto trochu ďalej a do cieľa dojsť peši. Viac fyzickej námahy, odpustiť si pivečko a chlieb, ani sa nenazdáš, váha pojde dole.
urobiť si radosť raz za čas - napr. odmeniť sa tým pivečkom, ale prijať nový spôsob života a stravovania za svoj, dodržiavať ho neustále, potom jojo efekt sa nedostaví.
2 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

aktaK Pozri príspevok
najlepsie az od zajtra )
Ja stále začínam od pondelka Viete, koľko tých pondelkov prešlo? Jednoducho, neviem sa prinútiť.
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
duves Pozri príspevok
Iba skúšam.

Mal som 74 kg ked som prišiel z vojenčiny v 86-om. Začal som bicyklovať. V 91 -om bodybuilding, intenzivne 7 rokov do narodenia dcerky. V 92-om som mal 68 kil! Chodil som robiť druhu robotu do vinice. V lete škrabačka. Mineralka so sebou, na jedenie varena ryža, nejaka rajčina. Ako spravny kulturista. Doma sklapačky na brucho, radiator už sice nebol, ale vyzeralo to dobre. Funguje to. Samozrejme. Lenže dámy, počas leta som urobil 20 hodin športu v týždni. Dalo by sa aj dnes. Ak by bola 4 hodinova pracovna doba (žiadne budovatelske nadčasy!) a samozrejme aj chuť. Jedno aj druhe chýba!
..

..ja aj tak nechápem, prečo chcete silou-mocou byť vychrtliny...však to je hrúza, taký drevený chlap, to môže akurát modriny narobiť...nehovorím, že pivné črevo,ale trocha kíl navyše u chlapa nie je katastrofa,šmarjá...niečo nejesť,také, čo ide na váhu a hotovo...a také ťažké záväzky- to je akurát na nervy,si myslím ja...
2 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Môžem Vás tu jedným očkom sledovať?

Brala by som aj skúsenosti takých, čo pribrali po užívaní liekov na štítnu žľazu.
Mne sa darilo držať si váhu v norme do chvíle, kým som nezačala užívať Euthyrox. Za dva roky mám 15kg do plusu a neviem to zhodiť.
2 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

lujza.j Pozri príspevok
a papaš čo? to isté čo predtým, alebo....
No v podstate sa stravujem rovnako. Jednoznačne som vybehla s váhou po liekoch. Išlo to mesiac za mesiacom po kile.
Sama si uvedomujem, že dôležitá je pravidelnosť stravovania 5x denne, čo je v mojom prípade takmer nedosiahnuteľné. Celý deň sa neviem v práci dostať k jedlu. Domov dojdem z roboty 19.30 a to už vlastne by som jesť nemala.

To už nehovorím o nejakom pohybe. Takže asi treba začať rozmýšľať o všetkom. Nielen o stravovaní, ale aj o tom, čím sa živiť /myslím zamestnanie/, aby sa dala dosiahnuť pravidelnosť stravovania a čas na pohyb.
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

katalóg Pozri príspevok
Tabuľky sú neúprosné. Ešte aj v šesťdesiatke je diktát štíhlosti.
Dá sa aj tancom pre seniorov udržať kondíciu a krásne držanie tela.(V rodine príklad.)
O.i. ešte tu nikto nespomenul psychiku a vplyv na váhové výkyvy, priberanie.
ja áno hlavu neoklameš!! chudnutie začína v hlave!!! a stresy máme všetci..
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
buchač Pozri príspevok
....holt , kedysi som bol tiež mladý a pekný .....

...teraz som už len pekný .....

Ivenka Dnes, 09:40 PM
ja už len A



...a ja som aj mladá, aj pekná, aj, aj...kde máte sebavedomie?...kilo hore-dole


(a pokiaľ moje lavičkové susedy po mne hodia okec, že !do 3,14, tá je 15 rokov rovnaká,"tak aj aj budem ešte dobre dlho!)
2 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
lujza.j Pozri príspevok
http://www.kankan.sk/clanok/zdravie-...nova-dieta/325 toto je tiež zaujímavé stravovanie
Bielkovinova dieta? Lekari-vyživari o tom vedia svoje. Fakt toto nie je sranda! Čítajte napr. Dr.Fořta (http://www.drfort.cz/o_mne.php ), čo bol vyživar pre športovcov.
alebo
http://www.medilife.sk/pdf/medidiet.pdf
http://hubnuti.abecedazdravi.cz/jak-...i-dr-petr-fort
2 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Telo si na ukladanie prebytočnej kyseliny vytvára ďalšie väzivo a tuk. Pri nedostatku minerálov v prijímanej potrave si ich odčerpáva z kostí, výsledkom je väčšina civilizačných chorôb, preto je odkyselenie organizmu veľmi dôležité.

Kurt Tapperwein Odkyselenie organizmu.

A pivo patrí medzi kyselinotvorné potraviny, aj cigarety
2 0
katalóg katalóg

katalóg je offline (nepripojený) katalóg

220870 Pozri príspevok
Nejdem umrieť od hladu.Robím to pomaličky len si zatiaľ trošičku dávam pozor na to ,koľko a čo do seba nahádžem.Ja som neni z tých čo sa vrhmú na nejakú mrkvovú diétu.Ale to odkyselenie by ma zaujímalo.
Škoda ,že zatiaľ nikto nevymyslel pivnú diétu.
Podľa dnešného hosťa - lekára obezitológa v denšnej šou na Fun radiu, je v jednom pive veľa cukru. Tieto ranné šouvky bývajú v archíve.

Google - zakyslenie, odkyslenie organizmu.
Ale je dobré sa nechať niekým odborne viesť, i keď na nete je dosť informácií. Ako i knižnej litaratúry. Osobne z kníh odporúčam Malachov - Dokonalá očista organizmu http://webcache.googleusercontent.co...ient=firefox-a
Z príspevkov na Porade veľmi oceňujem najmä jeden príspevok od lofr. Ale žiaľ skúsenosť je neprenosná. :-(
(Neviem ho nájsť momentálne, ale všetky jeho príspevky pokladám za dobré. Priložím ho neskôr.)
Totiž, každý si myslí, že sa ho táto téma nemôže za nijakých okolností týkať. Kiežby. Ale je to hlboký omyl.
2 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Určite by som sa večer nevážila. Pokiaľ sa chceš vážiť každý deň, tak sa váž iba ráno. Pred jedlom a pred tým, ako vypiješ nejakú tekutinu. Ale začínaš celkom úspešne, škoda že na začiatku to ide celkom rýchlo a neskôr už pomalšie.
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať