Zavrieť

Porady

Ako poslať kredit z mobilu na mobil?

Dobrý večer milí poraďáci,
nevie niekto kód cez ktorý sa dá poslať kredit z jedného mobilu do druhého mobilu? Niekde som ho mala, viem že postup bol veľmi jednoduchý ..... len som stratila papierik na ktorom som mala napísaný postup...... A tak by som to súrne teraz potrebovala.
Viem že tu sú vševedkovia, vždy dobre poradia, takže vopred veľmi pekne ďakujem a pekný večer!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Nenapisala si dolezitu vec,akeho operartora mas na mysli.

    To cislo ti asi nik neda,lebo je to jeho vlastne cislo,ktore by sa mohlo zneuzit.

    Otvor si stranku svojho operatora,alebo zavolaj a dostanes presne info .-) Mozno sa dda vygenerovat nove ID cislo.
    Alebo skus dobit cez net,ja tak dobijam O2

    Ajk& je offline (nepripojený) Ajk&

    Ajk&
    Vďaka - mala som pravdu - ste vševedkovia, milí poraďáci! Ešte raz a slušne: vďaka.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Ajk& Pozri príspevok
    Dobrý večer milí poraďáci,
    nevie niekto kód cez ktorý sa dá poslať kredit z jedného mobilu do druhého mobilu? Niekde som ho mala, viem že postup bol veľmi jednoduchý ..... len som stratila papierik na ktorom som mala napísaný postup...... A tak by som to súrne teraz potrebovala.
    Viem že tu sú vševedkovia, vždy dobre poradia, takže vopred veľmi pekne ďakujem a pekný večer!
    Prenos kreditu z jednej PRIMA karty na druhú

    Publikované pred 8 rokmi: 16.05.2003


    Okrem tradičných spôsobov zvyšovania kreditu prostredníctvom bankomatu, stieracej karty, internetu, cez Orange teleplatbu alebo na predajných mies*tach si budú môcť užívatelia Orange najnovšie zvýšiť svoj kredit na predpla*tenej službe Prima už aj prenosom kreditu z jednej Prima karty na druhú. Uží*vateľ, ktorý chce poslať zákazníkovi časť svojho kreditu, zavolá na číslo 414, kde uvedie presnú sumu presúvaného kreditu, zaokrúhlenú na celé koruny. Po zadaní požiadavky sa kredit v priebehu niekoľkých sekúnd prenesie na SIM kartu, ktorej číslo užívateľ zadal.

    Druhou možnosťou je prenos kreditu prostredníctvom SMS správ. Stačí, ak užívateľ, ktorý chce po*skytnúť časť svojho kreditu známemu, pošle SMS v tvare KRED 090Xxxxxxx suma (napríklad KRED 090Xxxxxxx 100) na krátke číslo 414. Úspešné zvýšenie, resp. zníženie kreditu potvrdí obidvom účastníkom prenosu kreditu SMS správa.

    Pri zvýšení kreditu prostredníctvom jeho presunu sa nepredlžuje trojmesačná perióda pre platnosť kreditu. Užívateľ, ktorý chce poslať časť svoho kreditu, musí mať na svojej Prima karte zostatkový kredit po presune minimálne 20 Sk.

    Zvýšenie kreditu prostredníctvom služby Prenos kreditu ocenia napríklad rodičia, ktorí tak môžu jednoduchým spôsobom prideľovať svojim deťom kredit na telefonovanie. Tento spôsob zvýšenia kreditu môže byť výhodný napríklad aj v situácii, keď sa užívateľ nachádza v zahraničí, kde môže požiadať svojho známeho alebo rodinného príslušníka na Slovensku, aby mu poslal časť svojho kreditu. Užívateľ si tak môže svoj kredit zvýšiť pri minimálnych nákladoch.



    ...ale či to funguje aj u iných operátorov ...???

    ...alebo či ešte vôbec ????

    Ako poslať kredit z mobilu na mobil?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.