Zavrieť

Porady

reklamácia prístrešku pre auto

Zdravim, chcel by som poprosiť o radu pri reklamácií prístrešku pre auto, ktorý mi stavala partia živnostníkov a po roku užívania som si všimol, že stojky už nie su rovno, ale sú naklonené všetky do jedného smeru. Kedže prístrešok je blízko susedovho domu, bojim sa, že s blížiacou sa zimou môže spadnúť a tým spôsobiť ešte väčšie škody, kedže by spadol na susedovu fasadu.
Splnil som si oznamovaciu povinnosť a musel som dokladať všetky možne dokumenty na obecný úrad vrátane kto mi to bude stavať, kto mi bude robiť stavebný dozor.....

chcel by som adresovať šefovi robotníkov nejaký dopis s tým, že si to dám opraviť na vlastné náklady a následne moje výdavky budem žiadať preplatiť od nich.
vedel by mi niekto poradiť ako by to malo zhruba vypadať a aký zákon to vlastne rieši? dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    dajpokoj Pozri príspevok
    Zdravim, chcel by som poprosiť o radu pri reklamácií prístrešku pre auto, ktorý mi stavala partia živnostníkov a po roku užívania som si všimol, že stojky už nie su rovno, ale sú naklonené všetky do jedného smeru. Kedže prístrešok je blízko susedovho domu, bojim sa, že s blížiacou sa zimou môže spadnúť a tým spôsobiť ešte väčšie škody, kedže by spadol na susedovu fasadu.
    Splnil som si oznamovaciu povinnosť a musel som dokladať všetky možne dokumenty na obecný úrad vrátane kto mi to bude stavať, kto mi bude robiť stavebný dozor.....

    chcel by som adresovať šefovi robotníkov nejaký dopis s tým, že si to dám opraviť na vlastné náklady a následne moje výdavky budem žiadať preplatiť od nich.
    vedel by mi niekto poradiť ako by to malo zhruba vypadať a aký zákon to vlastne rieši? dakujem.
    Mal si na to projekt? Alebo to robila tá partia len tak "od oka"?

    dajpokoj je offline (nepripojený) dajpokoj

    dajpokoj
    musel som dat presne rozmery na stavebný úrad ako aj bokorys, pôdorys. vlastne sme sa dohodli aku mam predstavu a oni si objednali drevo, prisli zabetonovat stojky, vlastne vsetko spravili oni.

    marleau je offline (nepripojený) marleau

    marleau
    Foto by sa nenašlo?
    Ja staviam takéto veci,to,čo píšete,bude možno ľahko opraviteľné.
    Naozaj rád by som to videl.

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Čo to stavali drevennú šopu?Máte faktúru?Máte projekt?Máte preberací protokol?

    jelalim je offline (nepripojený) jelalim

    jelalim
    nešpekulovať nad vlastnou opravou, máte to v záruke, reklamovať písomne nech sa starajú oni.


    Ináč tiež by ma to zaujmalo, pošli nám foto.

    reklamácia prístrešku pre auto

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.