Zavrieť

Porady

Úpravy na Porade

admin
Ahojte, cez víkend sme robili rozsiahlu úpravu pozadia fungovania Porady.
Podstatnou zmenou prešla databáza, fungovanie kódu a HTML, popritom pribudlo aj zopár funkcií (ktoré si popíšeme), ale podstata by mala byť viacmenej zhodná s pôvodnou Poradou.

Ak zaznamenáte nejaké problémy, alebo chyby, nahláste ich prosím v tejto téme.

Ďakujem!


Pri nahlasovaní problému, napíšte prosím údaje o Vašom prehliadači: Názov prehliadača, verzia a či máte zapnutú podporu javascriptu. Tieto informácie nájdete tu:
http://www.cyscape.com/showbrow.aspx?bhcp=1

Tieto údaje prosím opísať z tabuľky:
1. tabulka:
Browser
Fullversion

2.tabulka
JavaScriptEnabled

3.tabulka
Width
Height
Naposledy upravil Richard : 24.09.11 at 23:33
Usporiadat
Téma je uzavretá.
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

albumy + pridanie foto???
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Upozornenie
Prezeranie kto je online je neprístupné.


To tak má byť či len niečo mne nesedí?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Xanti Pozri príspevok
Upozornenie
Prezeranie kto je online je neprístupné.


To tak má byť či len niečo mne nesedí?
AJ ja mám túto funkciu už konečne a rovnako, nedá sa popozerať, tak načo je tam vôbec?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

srska Pozri príspevok
albumy + pridanie foto???
už to fičí
0 0
Nella_2 Nella_2

Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

Ja keď si dám zobraziť "viac nových príspevkov", v niektorých riadkoch vidím len vrchnú polovicu, takže to mám nečitateľné...
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Richard, v zákonoch nefunguje otvorenie v jednotlivom §-e. Musím rolovať v celom zákone.

Prosím tiež doplniť popis klávesov pri písaní SS a odpovedí na príspevky (pri použití citácie).
Naposledy upravil veronikasad : 19.09.11 at 08:29
1 0
Nella_2 Nella_2

Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

Mená tých, ktorí dali užitočné alebo súhlasím, už nebudú zobrazené? Zobrazia sa, až keď sa na dané hodnotenie postavím myškou... to sa mi zdá dosť nešikovné. Predtým bolo hneď krásne vidno pri danom príspevku, koľkí s ním súhlasili alebo koľko dostal užitočných odpovedí - lepšie sa tak orientovalo v hodnotení príspevkov (najmä v odborných).
4 0
Nella_2 Nella_2

Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

Malá gramatická poznámočka: v šuťáku je hrúbka, Aktívny užívatelia - správne má byť Aktívni užívatelia.
6 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

veronikasad Pozri príspevok
Richard, v zákonoch nefunguje otvorenie v jednotlivom §-e. Musím rolovať v celom zákone.

Prosím tiež doplniť popis klávesov pri písaní SS a odpovedí na príspevky (pri použití citácie).
neni friendly html
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

srska Pozri príspevok
neni friendly html
prosím preklad (ovládam len svoj jazyk)
3 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Ja keď formátujem nevidím kde sa nastavuje farba, hrúbka, centrovanie. Musím, prikladať kurzor a hľadať.
Inak sa mi to páči, je to modernejšie.
0 0
Nella_2 Nella_2

Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

Presne, ani ja tam nevidím žiadne ikonky, len keď sa na to nastavím myškou, tak sa mi vypíše anglicky daná funkcia.
Ale obrázok aj tak neviem vložiť.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Kľudne píšte, ak chcete môžete využiť už doteraz napísané chyby a dávať im "Súhlasím" tým sa rýchlejšie aj my zorientujeme v chybách a budeme vedieť že to nejde viacerým...

O niektorých vecia vieme, niektoré sme možno ešte neobjavili, takže píšte všetko.

Ďakujem za trpezlivosť, trošičku to potrvá kým sa to všetko naladí ako má
0 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

...neviem prečo, ale nejako mi to drhne (nekonečno dlho trvá kým sa niečo zobrazí) a padá (napr. keď prechádzam na ďalšiu stranu príspevku) - doteraz som takéto problémy nemala...
2 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
tictac7 Pozri príspevok
...neviem prečo, ale nejako mi to drhne (nekonečno dlho trvá kým sa niečo zobrazí) a padá (napr. keď prechádzam na ďalšiu stranu príspevku) - doteraz som takéto problémy nemala...
to je len dočasné oslabenie rýchlosti kvôli zmenám
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Zaznamenala som problém s prihlásením sa . Ponúklo mi prihlásiť sa na www.2porada.sk(čo som bola prekvapená kvôli dvojke) ...nebralo mi moje prihlasovacie údaje(táto tabuľka sa nedala zrušiť,všetko blikalo) ..až potom sa mi podarilo sa prihlásiť riadne cez Prihlásenie hore na lište .Neviem, či tento problém zaznamenal aj niekto iný .Stále ma odhlasuje, tak neviem či sa mi podarí poslať tento príspevok .
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

vypisuje hlášku: Warning: mysqli_query() [function.mysqli-query]: (HY000/1028): Sort aborted in [path]/includes/class_core.php on line 1352
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
tictac7 Pozri príspevok
...neviem prečo, ale nejako mi to drhne (nekonečno dlho trvá kým sa niečo zobrazí) a padá (napr. keď prechádzam na ďalšiu stranu príspevku) - doteraz som takéto problémy nemala...
to je len dočasné oslabenie rýchlosti kvôli zmenám
0 0
Anik Anik

Anik je offline (nepripojený) Anik

vôbec ma to nechce pustiť na stránku ako keby ma úplne blokovalo cez IE dostala som sa tu asi na 10 pokus načíta a neotvorí neviem či ma blokuje kaspersky, alebo prečo?
0 0
A.Helenka A.Helenka

A.Helenka je offline (nepripojený) A.Helenka

hmmm... ja
Takisto ma veľmi dlho prihlasuje a neustále vyhadzuje a odhlasuje; okrem toho fotky kt. sú pri mene užívateľa, sa mi zobrazujú veľmi zrnito, nezreteľne.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať