Zavrieť

Porady

chybajuce peniazky v pokladni

Ahojte, prosim Vas o radu - zacala som robit znamemu JU a zistila som, ze v pokladni ma konecny stav dost vysoky, ale tie peniaze v skutocnosti uz pouzil na kadeco, cize ich fyzicky nema...neviem, ako mam teraz postupovat - ked urobim inventuru pokladne, bude tam manko a ako to mam zauctovat v JU?

Dakujeeem......
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Ak je to SZČO tak všetky peniaze ktoré mu chýbajú vydaj z pokladne na základe VPD na jeho meno a účel - osobná spotreba . Účtuje sa výdavok neovplyvňujúci ZD . Tým Ti pokladňa aspoň na jeden deň bude sedieť

    uzivatel2 je offline (nepripojený) uzivatel2

    Kata uzivatel2
    Zaúčtuj mu mesačné alebo jednorazové výdavky na osobnú spotrebu, je to výdaj neovplyvňujúci základ dane, tým upravíš stav pokladne aby súhlasil so skutočnosťou.

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Aj napriek tomu , že som rýchlejšia:p súhlasím s Tebou . Ten výdaj nemusí byť len jednou položkou na konci roka účtovaný, ale može sa uskutočniť viac krát v priebehu roka .

    chybajuce peniazky v pokladni

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.