Zavrieť

Porady

ake auto si kupiť

Ahojte poraďáci,
poradite mi ohľadom kúpy auta, rozhodujem sa medzi hyundai i 30 a nissan note. Ktoré by bolo lepšie ?
Usporiadat
tom_NR tom_NR

tom_NR je offline (nepripojený) tom_NR

S Hyundaiom (i30 CW) som bol len na skúšobnej jazde, ale pozdával sa mi viac, ako Japonci. Hlavne v interiéri pôsobil príjemnejšie. Na firemnom Nissane sme mali 3x poruchu v záručnej dobe, z toho raz vážnu - praskla hadica od turba. Tým ale nechcem odrádzať od kúpy, len konštatujem. Zostatkovú hodnotu bude mať Nissan vyššiu ako Hyundai.
Jazdil som už na kdečom, ale keď ide o rady, vždy to nechám na sympatiách záujemcu. Dnes sa nedá označiť, že táto značka je dobrá alebo zlá. Nejaké záruky máte, vydupte si ešte bonusy a jazdite. Prajem veľa spokojných km!
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

tom_NR Pozri príspevok
S Hyundaiom (i30 CW) som bol len na skúšobnej jazde, ale pozdával sa mi viac, ako Japonci. Hlavne v interiéri pôsobil príjemnejšie. Na firemnom Nissane sme mali 3x poruchu v záručnej dobe, z toho raz vážnu - praskla hadica od turba. Tým ale nechcem odrádzať od kúpy, len konštatujem. Zostatkovú hodnotu bude mať Nissan vyššiu ako Hyundai.
Jazdil som už na kdečom, ale keď ide o rady, vždy to nechám na sympatiách záujemcu. Dnes sa nedá označiť, že táto značka je dobrá alebo zlá. Nejaké záruky máte, vydupte si ešte bonusy a jazdite. Prajem veľa spokojných km!
tak nissan v interiéroch zaspal dobu, tiež by si moj 3r Note predstavovala trošku šmrncovne. vidíš my XY nissanov a vždy to bolo o výmene oleja , prípadne vecí, ktoré sa prirodzene opotrebujú. ale tiež záleží od jednotlivého kusu
0 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

lujza.j Pozri príspevok
tak nissan v interiéroch zaspal dobu, tiež by si moj 3r Note predstavovala trošku šmrncovne. vidíš my XY nissanov a vždy to bolo o výmene oleja , prípadne vecí, ktoré sa prirodzene opotrebujú. ale tiež záleží od jednotlivého kusu
....záleží od jednotlivého kusu -príklad - vo firme sme pred 2 rokmi kupovali 3 rovnaké Fordy (češi hovoria "Fordem tam a vlakem zpátky") - no a pointa 2 sú úplne v pohode a v tom jednom nešťastníkovi - myslím, že už len karoséria ostala pôvodná....
0 0
Aňuška Aňuška

Aňuška je offline (nepripojený) Aňuška

Kto má KIA seed extra combi 1,4? Podelte sa so skúsenosťami. Uvažujem nad kúpou.
0 0
jar11 jar11

jar11 je offline (nepripojený) jar11

Ahojte,,,poradrte mi prosim pri kupe ojazdeneho auta,neviem sa rozhodnut,si ford s max alebo galaxy,alebo seat alhambra,alebo vw toran,diesel,max 5 rocne,dakujem
0 0
Kapitan Korkoran Kapitan Korkoran
zle otazky, zle odpovede!

postup:
* definovat svoje potreby
* definovat okruh vozidiel splnajucich potreby (je velky rozdiel medzi touranom a galaxy)
* zistit si spolahlivost jednotlivych motorizacii (priklad : Touran 1,9 TDI PD 77kw = super spolahlive vs Touran 2,0TDI PD 103kw = pojadzdna kopa srotu!!!!)
* z ponuky aut si vybrat podla stavu to najlepsie.

akykolvek iny postup = vysoka pravdepodobnost, ze ta niekto okabati
0 0
jb0863 jb0863

jb0863 je offline (nepripojený) jb0863

Záleži koľko eur máš na kúpu vozidla. Pravdepodobne by som rozmýšľala nad WV ,Seatom, Mercedesom, dostupnosť náhradných dielov nových a aj použitých na nemecké vozidlá je zaručená a dostupná z jedného dňa na druhý, ceny sú prijateľné.
Čo sa týka japonských vozidiel tie sú lacnejšie , ale náhradné diely sú drahšie.
Skús si zistiť napríklad koľko stojí výmena oleja,rozvodov ,tlmičov ................na vozidlo ktoré rozmýšľaš kúpiť a porovnaj ceny .
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať