Zavrieť

Porady

Peugeot 307, obsah 1,6 benzín

Prosím o názor znalých veci na uvedené, jazdené autá 4-5 ročné,ubehnuté km okolo 80 tis. za cenu okolo 330 tis.Sk
Ďakujem za rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    andreaS je offline (nepripojený) andreaS

    andreaS
    Nemam sice vlastnu skusenost, ale viem k tomu nieco povedat.

    Ak chcete auto kupovat a potrebujete radu, tak v prvom rade je nutne vediet, co od auta ocakavate. Ci len auto aby sa clovek mohol presunut, alebo aj priestor, daky ten vykon, spotrebu...

    Priatel robil blizko servisu peugeot a sam videl, ze tie auta tak chodili hadam castejsie na opravy ako jazdili. Pravidelne sa tam objavovali. A platit servis po zaruke tiez nie je lacna vec. 307ka je velke a tazke auto a idealny motor k nemu je vykonnejsi diesel. 1,6tky su zruty, spotreba okolo 12litrov je uplne normalna. Inak je 307ka vnutri priestranna.

    Skôr pre konkretnejsie otazky existuju urcite stranky klubove, kde debatuju majitelia tychto aut, ale je tu urcite nevyhoda, lebo ich nazory su niekedy az moc subjektivne.

    TAk odo mna len tolko.

    rada je offline (nepripojený) rada

    rada
    Práve pred týždňom som bola v Darexe, baví ma občas popozerať autá a Peugeot zvlášť. Padlo mi do očí jedno autíčko na pohľad veľmi pekné - Peugeot 307, 1,6, 16V, 73 000 km, r.v. myslím leto 2002, nebúrané, prvý majiteľ, pravidelný servis a cena 339 000,- Sk.

    Sany je offline (nepripojený) Sany

    Sany
    andreaS
    Nemam sice vlastnu skusenost, ale viem k tomu nieco povedat.

    Ak chcete auto kupovat a potrebujete radu, tak v prvom rade je nutne vediet, co od auta ocakavate. Ci len auto aby sa clovek mohol presunut, alebo aj priestor, daky ten vykon, spotrebu...

    Priatel robil blizko servisu peugeot a sam videl, ze tie auta tak chodili hadam castejsie na opravy ako jazdili. Pravidelne sa tam objavovali. A platit servis po zaruke tiez nie je lacna vec. 307ka je velke a tazke auto a idealny motor k nemu je vykonnejsi diesel. 1,6tky su zruty, spotreba okolo 12litrov je uplne normalna. Inak je 307ka vnutri priestranna.

    Skôr pre konkretnejsie otazky existuju urcite stranky klubove, kde debatuju majitelia tychto aut, ale je tu urcite nevyhoda, lebo ich nazory su niekedy az moc subjektivne.

    TAk odo mna len tolko.
    Nie je tá spotreba prehnaná? Ja mám síce Renault, tiež 1,6, ale spotreba je max. 7,2 l, a to aj za najnáročnejších podmienok ( zima - zimné gumy, leto - klíma).

    andreaS je offline (nepripojený) andreaS

    andreaS
    sany: Moja svagrina ma renault megane 1,6 16V a to zere aj travu okolo cesty... a je to strasne lenive, take mrstnejsie je az vo vyssich otackach a to ide umerne hore aj ta spotreba. A to je auto r.v. 2003. Inak vseobecne plati, ked vyjde na trh novy model auta,t ak treba chvilku pockat, kym mu vychytaju muchy a kupit si auto az neskor.

    Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

    daňový poradca, audítor Jana Acsová
    andreaS
    307ka je velke a tazke auto a idealny motor k nemu je vykonnejsi diesel. 1,6tky su zruty, spotreba okolo 12litrov je uplne normalna. Inak je 307ka vnutri priestranna.
    K tej spotrebe ... zmestím sa spravidla do normovanej a to je:
    9,5 mesto
    5.8 mimo
    7,2 kombinovaná
    Je to 1,6 benzín.

    andreaS je offline (nepripojený) andreaS

    andreaS
    to ze su 1,6tky zruty som myslela vseobecne. A v podstate francuz ako francuz. Spotreba je samozrejme indivindi od toho, ako kto jazdi. Takze verim, ze moze byt aj nizsia. Zas je pravda, ze svagrina ma 16V a tie si potiahnu viac.

    Miloš je offline (nepripojený) Miloš

    Miloš
    Je to s poruchovosťou pri 307kách také vážne ako uvádza andreaS? Tieto autá sa mi veľmi páčia, ale kúpu si chcem dobre premyslieť .
    Ďakujem

    Janna je offline (nepripojený) Janna

    Janna
    Asi áno, kamarát si kúpil nový Peugeot 307, minulý rok ho predal a bol rád, že sa ho zbavil. Každú chvíľu mal na ňom nejakú poruchu.

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    Uvedené auto nedoporučujem.
    Zvlášť 4-5 rokov staré, tj. jedno z prvých P307 po začatí výroby, to ozaj nie.

    Peugeot 307, obsah 1,6 benzín

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.