Zavrieť

Porady

Hecknuty nick na azet.sk

Dobry den viete mi poradit s tymto problemom?Heckol mi niekto nick na azet.sk a zverejnuje moje foto verejne bez mojho suhlasu co sa s tym da urobit prosim vas...
Vopred dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    marleau je offline (nepripojený) marleau

    marleau
    Obrátiť sa na políciu.To je asi prvý krok v takýchto prípadoch.Či niečo vyšetria neviem,ale aspoň sa bude dať zrušiť dotyčného konto na azete.

    video1983 je offline (nepripojený) video1983

    muž video1983
    si si isty ze ti ho heckol? ak si mal verejne nejake fotky to som si aj ja mohol stiahnut a uverejnit ich niekde, kontaktuj admina azetu a dalej sa zariad podla toho co budu konat, neskor policiu
    Obratila som sa aj na policiu ako mi poradilo azetko ked som ich poprosila o pomoc len ze oni nemozu dokazat ze som to ja na foto a ze to bol moj nick napisala som im ze nech sa pozru na moju IP ako dlho som mala ten nick a ze ani to nestaci a policia mi povedala ze nemaju taku skusenost s takymto pripadom ale ze sa pozru na to ale akosi nic sa nedeje tak som si myslela ze tu najdem este nejaku radu co robit..a som si ista ze je hecknuty preto ze moj nick teraz pouziva niekto iny a nemozem sa ani naneho prihlasit a foto som mala len pre priatelov nikdy som ho nezverejnovala ...ale aj tak dakujem za radu

    yoyo3333 je offline (nepripojený) yoyo3333

    yoyo3333
    Pravdepodobne si mala velmi slabe heslo co sa dalo lahko prelomit. Skus pouzivat minimalne 6 miestne hesla zlozene z velkých, malých písmen a aj s číslic. úplne idealne ked tam použiješ aj znak ako +,-. Takéto heslo programi, ktoré vyhladavaju hesla nenajdu, lebo by im to trvalo niekolko rokov aj keby maly vložené knihovny a to sa nikomu neoplati. By si sa divila kolko ludi ma Specialne na azete primitivne hesla typu 0000, 1111, datumi narodeni, mena deti atď. takéto heslá dokážu tie programi najsť do niekolkych sekund, v najhorsom minut. A ešte niečo, podla mojho nazoru by si sa po zlodejovi nicku nemala pozerat prilis daleko. Najpravdepodobnejsie to bol niekto kto ta dobre pozna. Najcastejsie pripady byvaju, že bývalý partner čo poznal heslo, alebo keďže tu osobu dobre poznal tak ho lahko uhadol a zmenil. ale moze to byt kludne aj kolega s prace atd. V kazdom pripade nieje moc pravdepodobne ze sa k svojmu uctu este niekedy dostanes. zaloz si ucet novy, poposielaj ho vsetkym svojim znamim a hlavne si ho PORIADNE zabezpeč.

    Hecknuty nick na azet.sk

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.