Zavrieť

Porady

MRP pod Windows-stromová štruktúra

Prosím Vás účtuje niekto v MRP pod Windows?Potom by ste mi mohli poradiť prečo pri stromovej štrukrúre -Súvaha nie sú jednotlivé položky uvedené po novom, ešte stále tam je hmotný investičný majetok ,dohadné položky a.t.ď.To mám poprepisovať a pozadávať nové účty?Mohli by ste mi niekto poradiť???
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    zuzana je offline (nepripojený) zuzana

    zuzana
    Jasné, že to mám až po posledný upgrade, preto sa čudujem, že je to po starom.

    Katty je offline (nepripojený) Katty

    Katty
    zuzi neviem ti to teraz kuknúť MRP mám doma tak sa pozriem či to tam mám aj ja po starom

    zuzana je offline (nepripojený) zuzana

    zuzana
    Pre Katty:
    Katty, prosím ťa nepozrela si sa doma na tú stromovú štruktúru v MRP-éčku?

    Katty je offline (nepripojený) Katty

    Katty
    Zuziii veru nie, nejak mi to vypadlo z hlavy...prepááááč. A volala si už do MRPčka? Skús tam zavolať číslo nájdeš na ich webe oni by Ti s tým mali pomôcť...

    zuzana je offline (nepripojený) zuzana

    zuzana
    No Katty už nemusím ani volať.Včera som im písala mail, a teraz mi prišla odpoveď, že sa ospravedlňujú, ale stromová štruktúra nie je aktualizovaná a dávajú to ako pripomienku tvorcovi programu.To sú celý MRP-áci!!!!!
    Prosím ťa Katty, ty tú stromovú štruktúru nedávaš do závierky na konci roku?
    Nepoužívaš ten výstup?Dávaš iba súvahu a výkaz ziskov a strát?Alebo aj tú stromovú štruktúru?

    Katty je offline (nepripojený) Katty

    Katty
    no paráda dobre vedieť že zas zaspali... Ja som začala robiť v MRP v januári takže koniec roka ešte nemám v MRP vyskúšaný. Ak som Ťa dobre pochopila tak je problém v názvoch a nie v číslovaní, takže ak to máš správne prepísané v tlačive súvahy a výkaze ziskov a strát tak nie je problém ak si priložíš aj tú stromovú štruktúru ale nemusíš si ju ani tlačiť, nič sa nestane ak ju v závierke nebudeš mať.

    MRP pod Windows-stromová štruktúra

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.