Zavrieť

Porady

VŠEMvs - pokračovanie

Nakoľko túto tému uzavreli, tak som chcela v nej pokračovať.. Je tu niekto, kto stále študuje na tejto škole - nech si vieme dopĺňať nové informácie - ďakujem
Usporiadat
cowboyka cowboyka

cowboyka je offline (nepripojený) cowboyka

[QUOTE="valika.ka"]A to chodis na verejnu spravu? ja by som chcela ist na manazment. len neviem ako sa to tam zvlada. Ako viem ze mi prof. neda acko za pekne oci ale niektori su taky ze ked nepovies presne to slovko co chcu pocut tak ahooj. A verejna sprava je ako? su tam predmety kde je matika alebo skor statistika? Dakujeem

áno, chodím na VS, pretože ja som nikdy nechcela školu, kde je matematika - nevravím, že tu sme nemali nejaké počty, ale skôr založené na ekonomickej báze. Predmety máme z oblasti práva a ekonomiky napr. pracovné právo, správne právo, ústavné právo, verejné rozpočty, informatika, cudzí jazyk, ...... - v podstate tieto veci si vieš pozrieť na našej webovej stránke, tam sú všetky predmety uvedené. Skupina manažment má skôr smer malého a stredného podnikania, takže k tomuto ti veľmi nepoviem, ale prvý stupeň, teda bc štúdium sme mali zhruba identické, teraz na druhom stupni sa to líši...
Učiť sa musíš, ale skúšky nie sú problém, veď ak nedáš na prvý krát, dáš na druhý krát...
0 0
valika.ka valika.ka

valika.ka je offline (nepripojený) valika.ka

A to aj cudzí jazyk je na 2 stupni? Ja mám hc. Odbor manažment a to je rovnaké číslo odboru vieš 3.3.15 lebo na vs by som musela robiť asi rozdielove skúšky .a ohľadom primaciekneviem lebo či beru bez prím.alebo treba ich robiť ja som mala priemer 2,02 ako pri bc. QUOTE="cowboyka"]
valika.ka
A to chodis na verejnu spravu? ja by som chcela ist na manazment. len neviem ako sa to tam zvlada. Ako viem ze mi prof. neda acko za pekne oci ale niektori su taky ze ked nepovies presne to slovko co chcu pocut tak ahooj. A verejna sprava je ako? su tam predmety kde je matika alebo skor statistika? Dakujeem

áno, chodím na VS, pretože ja som nikdy nechcela školu, kde je matematika - nevravím, že tu sme nemali nejaké počty, ale skôr založené na ekonomickej báze. Predmety máme z oblasti práva a ekonomiky napr. pracovné právo, správne právo, ústavné právo, verejné rozpočty, informatika, cudzí jazyk, ...... - v podstate tieto veci si vieš pozrieť na našej webovej stránke, tam sú všetky predmety uvedené. Skupina manažment má skôr smer malého a stredného podnikania, takže k tomuto ti veľmi nepoviem, ale prvý stupeň, teda bc štúdium sme mali zhruba identické, teraz na druhom stupni sa to líši...
Učiť sa musíš, ale skúšky nie sú problém, veď ak nedáš na prvý krát, dáš na druhý krát...
0 0
cowboyka cowboyka

cowboyka je offline (nepripojený) cowboyka

[QUOTE="valika.ka"]A to aj cudzí jazyk je na 2 stupni? Ja mám hc. Odbor manažment a to je rovnaké číslo odboru vieš 3.3.15 lebo na vs by som musela robiť asi rozdielove skúšky .a ohľadom primaciekneviem lebo či beru bez prím.alebo treba ich robiť ja som mala priemer 2,02 ako pri bc. QUOTE="cowboyka"][QUOTE="valika.ka"]A to chodis na verejnu spravu? ja by som chcela ist na manazment. len neviem ako sa to tam zvlada. Ako viem ze mi prof. neda acko za pekne oci ale niektori su taky ze ked nepovies presne to slovko co chcu pocut tak ahooj. A verejna sprava je ako? su tam predmety kde je matika alebo skor statistika? Dakujeem

na tejto mojej škole robíš diferenčky tak či tak, pokiaľ nepokračuješ z prvého do druhého stupňa, takže to máš jedno...cudzí jazyk na druhom stupni nie je. Prijímačky nie sú žiadne - bez prijímačok....všetko máš na www.vsemvs.sk
0 0
valika.ka valika.ka

valika.ka je offline (nepripojený) valika.ka

[QUOTE="cowboyka"][QUOTE="valika.ka"]A to aj cudzí jazyk je na 2 stupni? Ja mám hc. Odbor manažment a to je rovnaké číslo odboru vieš 3.3.15 lebo na vs by som musela robiť asi rozdielove skúšky .a ohľadom primaciekneviem lebo či beru bez prím.alebo treba ich robiť ja som mala priemer 2,02 ako pri bc. QUOTE="cowboyka"]
valika.ka
A to chodis na verejnu spravu? ja by som chcela ist na manazment. len neviem ako sa to tam zvlada. Ako viem ze mi prof. neda acko za pekne oci ale niektori su taky ze ked nepovies presne to slovko co chcu pocut tak ahooj. A verejna sprava je ako? su tam predmety kde je matika alebo skor statistika? Dakujeem

na tejto mojej škole robíš diferenčky tak či tak, pokiaľ nepokračuješ z prvého do druhého stupňa, takže to máš jedno...cudzí jazyk na druhom stupni nie je. Prijímačky nie sú žiadne - bez prijímačok....všetko máš na www.vsemvs.sk
..
Dakujem nasla som dajake veci ale ja som skor chcela obsah jednotlivych predmetov..
0 0
cowboyka cowboyka

cowboyka je offline (nepripojený) cowboyka

..
Dakujem nasla som dajake veci ale ja som skor chcela obsah jednotlivych predmetov..[/QUOTE]

myslím, že toto nemá žiadna škola, toto sa dozvieš priamo na prednáške u prednášajúceho.
0 0
maca55 maca55

maca55 je offline (nepripojený) maca55

ahojte,ako pozerám tak je vás tu vela čo študuje na všemvs,ja rozmýšlam tiež o tejto škole,pretože teraz momentálne študujem vo zvolene podnik.manažment,ale tam sa mi to nepáči,tak by som chcela zmeniť školu len sa neviem rozhodnuť či odbor verejná správa alebo manažment maleho a stredného podnikania v regionoch..možte mi niekto povedať že či sú tažké tieto odbory???je tam všetko len teoria,alebo aj nejaké príklady k tým predmetom??a učtovnictvo je dake ťažké či zvadnutelné???poprosila by som viac info aj o obidvoch odboroch,pretože sa neviem rozhodnuť,ďakujem
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať