Zavrieť

Porady

VŠEMvs - pokračovanie

Nakoľko túto tému uzavreli, tak som chcela v nej pokračovať.. Je tu niekto, kto stále študuje na tejto škole - nech si vieme dopĺňať nové informácie - ďakujem
Usporiadat
beatam beatam

beatam je offline (nepripojený) beatam

dobrý nápad ja som v 3. ročníku v LC
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
cowboyka cowboyka

cowboyka je offline (nepripojený) cowboyka

super, ja som 2. roč. PO - vraj bol ťažký druhý, čo som počula???
0 0
beatam beatam

beatam je offline (nepripojený) beatam

...no letný vlani to bolo náročné. Hlavne tie dvojsemestrálne predmety - manažment a NHP. Ale informatika bola OK.
0 0
cowboyka cowboyka

cowboyka je offline (nepripojený) cowboyka

beatam Pozri príspevok
...no letný vlani to bolo náročné. Hlavne tie dvojsemestrálne predmety - manažment a NHP. Ale informatika bola OK.
tak tohto toku to vymysleli na skúšky aj v zime, aj v lete - tak necháme sa prekvapiť :-)) Ako sa Ti pozdáva táto škola?
0 0
brbloš brbloš

brbloš je offline (nepripojený) brbloš

ja som v 4.
0 0
ormika ormika

ormika je offline (nepripojený) ormika

Ahojte :-) ja som v prvom :-) tak som zvedavá na vaše skúsenosti.
0 0
cowboyka cowboyka

cowboyka je offline (nepripojený) cowboyka

ktoré ste IKS??
0 0
MirkaST MirkaST

MirkaST je offline (nepripojený) MirkaST

Ahojte, ja prave nastupujem do 1. Mgr verejna sprava v IKS TN
0 0
brbloš brbloš

brbloš je offline (nepripojený) brbloš

ja som v ZM
0 0
ormika ormika

ormika je offline (nepripojený) ormika

Dobré ránko, ja som IKS BA. Už ste sa aj učili niekto niečo? Teda my sme mali mikroekonomiu.
0 0
danculka danculka

danculka je offline (nepripojený) danculka

ja som z druheho rocnika Bc TN
0 0
MirkaST MirkaST

MirkaST je offline (nepripojený) MirkaST

Prosim Vas, kde najdem rozvrh pre IKS TN - externa forma, 1.Mgr. - verejna sprava a regionalny rozvoj. Neviem ci ja som tak sprosta ze ho tam nevidim alebo co ....
0 0
brbloš brbloš

brbloš je offline (nepripojený) brbloš

je to na tom študentskom portáli, neviem či sa treba zaregistrovať ale chod na hlavnú stránku školy, tam je odkaz na ten portál, prihlásiš sa cez mail čo si zadala pri zápise, heslo je tvoje číslo študenta (je v zmluve) a tam by si to mala nájsť
0 0
cowboyka cowboyka

cowboyka je offline (nepripojený) cowboyka

neviete mi povedať, čo bolo v ZS na informatike v druhom ročníku??? Nevieme, či bude Access alebo Power Point??
0 0
beatam beatam

beatam je offline (nepripojený) beatam

cowboyka Pozri príspevok
neviete mi povedať, čo bolo v ZS na informatike v druhom ročníku??? Nevieme, či bude Access alebo Power Point??
V zime bola teoria z knihy - 8. kapitola Databázové spracovanie a trocha teorie okolo Accessu. Dalo sa to zvládnuť, podľa mňa oveľa ľahšie ako teoria v 1. ročníku. V lete sme robili prezentáciu v Power Pointe. Dostali sme tému a zoznam, aké prvky má prezentácia obsahovať.
0 0
cowboyka cowboyka

cowboyka je offline (nepripojený) cowboyka

dík za odpoveď ... veď to, to, že prvý ročník celá kniha okrem dvoch kapitol, to bolo ozaj zážitok :-)))
0 0
brbloš brbloš

brbloš je offline (nepripojený) brbloš

neviete mi niekto povedať aké sú štátnicové predmety na Mgr. štátnice? mám ešte čas ale aby som vedela ktorým sa mám viac venovať a ktoré môžem "flákať"
0 0
exSTUDENTKA exSTUDENTKA

exSTUDENTKA je offline (nepripojený) exSTUDENTKA

Trošku mimo témy, ale mám na predaj skriptá, či už originál knihy, alebo prefotené, ak by mal niekto záujem
0 0
exSTUDENTKA exSTUDENTKA

exSTUDENTKA je offline (nepripojený) exSTUDENTKA

Toto mám ešte čerstvo v pamäti, keďže som štátnicovala zhruba pred mesiacom. Je tám zopár otázok zo správneho práva, právo EÚ, verejné rozpočty, regionálna politika, reg. a mestský marketing, financovanie VPS, ale najviac obsiahnutá bola myslím komunálna politika
0 0
cowboyka cowboyka

cowboyka je offline (nepripojený) cowboyka

chcem sa opýtať, neviete mi povedať, ako najlepšie písať seminárku - mám sa dodržiavať tej knižky, čo bola vydaná: "Ako písať záverečnú prácu?" - ešte som nepísala nikdy seminárku, preto sa pýtam - nemám s tým skúsenosti - pomôže každá rada - dííík
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať