Zavrieť

Porady

Plavba loďou po stredozemnom mori

Ahojte,
chcela by som sa spýtať, či máte niekto vlastnú skúsenosť s plavbou po mori veľkou loďou.
Rozmýšľam, že by som si kúpila zájazd - plavba po stredozemnom mori na 7-10 dní niekedy na január 2012. Môžte mi niekto doporučiť cestovku (prípadne zaujímavú trasu) ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    marleau je teraz online marleau

    marleau
    Moja uvidela tú loď a je po plavbe.Strach jej ide z očí,ona na ňu nepojde...načo som jej to ukazoval?
    ---
    Žeby som si našiel náhradníčku???

    day je offline (nepripojený) day

    day
    marleau Pozri príspevok
    Moja uvidela tú loď a je po plavbe.Strach jej ide z očí,ona na ňu nepojde...načo som jej to ukazoval?
    ---
    Žeby som si našiel náhradníčku???
    ked uvidi tuto spravu, mozno si budes muset hladat aj partnerku a mozno bude len studena vecera

    Eri je offline (nepripojený) Eri

    Eri
    Vidiš marleau, a ja sa lode nebojim. Prave naopak, tesim sa na nu. Len aby som si vybrala dobru cestovku za prijatelne ceny.

    marleau je teraz online marleau

    marleau
    Je tu síce dosť veľké riziko,že s mojou hmotnosťou loď uviazne na plytčine,ale za pokus to stojí...

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Tiež som niečo takéto zvažoval, ale odradila ma nenažranosť cestovky.Mne ponúkala výlet takouto loďou jedna cestovka z Čiech.Manželka doniesla z AT z obchodu Billy ten istý výlet o cca 10% lacnejšie "ALE!!! ten z billy mal kajutu s oknom s výhľadom na more alebo s balkonom bola to kajuta pre dvoch ,nie ako ponuka od CZ cestovky vnútorná kajuta bez balkona alebo okna.Ďalej Billa ponuka bola za komplet cestu s plnou penziou(platilo sa len parkovné auta v domovskom prístave).V CZ ponuke sa priplácali pobyty lode v prístavoch ,niečo ,ako parkovné lode a nebola to malá čiastka.Keď bola loď dva dni v Marsei tak ste si priplatili zo 30€.Nepamätám si už presne ceny ale stálo to cca 780€,trasa tuším Janov ,Neapol,Malorca,Barcelona ,Marsei,Palermo, Janov.

    iva je offline (nepripojený) iva

    iva
    Ja som bola minuly rok na takej plavbe (11 dní), bol to super zážitok !! Len dosť drahý, ale určite to stálo za to. Na stránke cestovky je uvedená nejaká cena, ale treba rátať ešte s cestou do Janova, pitný režím na lodi, výlety atď. Ale ozaj to bola úžasná dovolenka, človek za krátky čas vidí veľa miest.
    http://www.bubo.sk/plavby/

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.