Zavrieť

Porady

Internetové obchody a vrátenie peňazí

... myslím si, že docela závažná informácia pre majiteľov e-shopov.
Naposledy upravil Stefan2005 : 05.10.11 at 08:59
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    dnešná aktualita:

    "Internetové obchody budú musieť pri vrátení tovaru zákazníkom vracať aj peniaze za poštovné. Rozhodol o tom Európsky súdny dvor, uviedla česká televízia Nova."

    citované zo: http://spravy.pravda.sk/internetove-..._ekonomika_p01

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    Stefan2005 Pozri príspevok
    dnešná aktualita:

    "Internetové obchody budú musieť pri vrátení tovaru zákazníkom vracať aj peniaze za poštovné. Rozhodol o tom Európsky súdny dvor, uviedla česká televízia Nova."


    citované zo: http://spravy.pravda.sk/internetove-..._ekonomika_p01

    prinútilo ma to ísť pozrieť moje vlastné obchodné podmienky. Lebo najskôr ma ten článok zarazil. Ale keď som o tom rozmýšľala, tak vlasntne, ja nemám v OP uvedené, že by sa vracala iba cena za tovar.

    Mmch, v septembri uplynulo 5 rokov od prvej objednávky v obchode a dodnes som nemala ani jednu vrátenú objednávku.

    EricDaze je offline (nepripojený) EricDaze

    EricDaze
    To nie je ziadna novinka, u nas musis pri vrateni tovaru vratit sumu za tovar vratane nakladov na dopravu ku zakaznikovi. Naklady na zaslanie k obchodnikovi znasa kupujuci, nastastie

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    tiez neviem co to ma byt akoze za novinku, ved tak to u nas je stale, druha vec ako sa to uplatnuje,... aj ked velmi ma to netesi.

    Internetové obchody a vrátenie peňazí

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.