Zavrieť

Porady

prevod majetku

Dobry vecer.
Neviem ci som temu dobre nazval...
Moja mamka je SZCO, majitelka maleho obchodu s velmi nestalymi trzbami ale s dobrym potencialom do buducnosti(teda aspon podla mna urcite).
Mna zaujima akym sposobom previest cely obchod na moju osobu. Mamka chce v zivnosti pokracovat, ale v inom obore a ja si chcem zivnost zalozit a rad by som viedol obchod v tej istej podobe ako je teraz(to znamena v tych istych priestoroch, s tym istym zariadenim, tovarom a pod tym istym menom). Rad by som zachoval prevadzku v plnom prude, bez zbytocnych predlzovaciek. Ziadam vsetkych o rady ako to uskutocnit(a ci sa to vlastne da).
Dakujem !
Naposledy upravil dushan : 04.02.06 at 13:04
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    emily je offline (nepripojený) emily

    emily
    určite sa to dá predajom firmy a aj ináč, ale v tom nie som doma tak neporadím...
    nájdu sa múdrejší v tomto smere...

    dushan je offline (nepripojený) dushan

    dushan
    Dakujem!
    ...Este to cele ale upresnim.
    Hladam sposob realizacie tohoto predaja pri ktorom obaja zainteresovani(mamka i ja) zaplatime co najmenej(najlepsie nic) tretim stranam(statu)!

    dushan je offline (nepripojený) dushan

    dushan
    Prijemny vecer vsetkym.
    Tak si teda znovu odpovedam. Musim byt trpezlivy, ja viem...
    Vopred dakujem za vsetky rady!

    dushan je offline (nepripojený) dushan

    dushan
    Prosim o radu!!! (Ako by ste postupovali VY ak by ste cheli danu transakciu uskutocnit bez platenia dane a bez postihnutia zakaznikov, ba este lepsie, bez toho aby si to zakaznici vobec vsimli)
    Dakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.