Zavrieť

Porady

Prednášky ministra J. Mihála k novele ZP

AdaG AdaG

AdaG je offline (nepripojený) AdaG

Ako jedna z mnohých absolventov prednášky odporúčam všetkým, ktorí ešte takúto prednášku neabsolvovali, aby ste sa zúčastnili: http://www.employment.gov.sk/index.php?SMC=1&id=21273, http://www.employment.gov.sk/
P. minister so spolupracovníčkami jasne a prehľadne vysvetľujú všetky zmeny, ktoré nás čakajú v súvislosti so Zákonníkom práce
Usporiadat
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
A ja tiež ....., nevšimla som si, že už poslala Veronika....
0 0
AdaMtiM AdaMtiM

AdaMtiM je offline (nepripojený) AdaMtiM

Mne prišla odpoveď len z inšpektorátu práce na moju prihlášku, ale k prilhláške k p. Mihálovi mi neprišlo nič. Aj odtiaľ má prísť potvrdenie prihlášky?
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

AdaMtiM Pozri príspevok
Mne prišla odpoveď len z inšpektorátu práce na moju prihlášku, ale k prilhláške k p. Mihálovi mi neprišlo nič. Aj odtiaľ má prísť potvrdenie prihlášky?
mne zase naopak a to prišlo potvrdenie až dnes a prihlásila som sa už pred 2 týždňami
0 0
DARJA22 DARJA22

DARJA22 je offline (nepripojený) DARJA22

Dievčatá, ďakujem za materiály
0 0
zuzana zuzana

zuzana je offline (nepripojený) zuzana

K prednáške v Nitre s p.Mihálom môžem povedať, že bolo super. Páčilo sa mi, že nešlo len o prečítanie zákona, prečítať si ho viem i ja, ale o konkrétne vypichnuté zmeny, prípady.
0 0
katka50 katka50

katka50 je offline (nepripojený) katka50

Veronikasad, alebo DanielaSĽ môžem aj ja poprosiť o zaslanie materiálu ? Mailová adresa katka5410@azet.sk. Ďakujem
0 0
kaupke kaupke

kaupke je offline (nepripojený) kaupke

Žijem...pracujem...a ľubenkám ...viac
zuzana Pozri príspevok
K prednáške v Nitre s p.Mihálom môžem povedať, že bolo super. Páčilo sa mi, že nešlo len o prečítanie zákona, prečítať si ho viem i ja, ale o konkrétne vypichnuté zmeny, prípady.
Aj ja som nadmieru spokojná , zrozumiteľné , presné ......Zuzana a kde si sedela? .... že sme sa neošuchli
0 0
Stina Stina

Stina je offline (nepripojený) Stina

katka50 Pozri príspevok
Veronikasad, alebo DanielaSĽ môžem aj ja poprosiť o zaslanie materiálu ? Mailová adresa katka5410@azet.sk. Ďakujem
Chcela by som pekne poprosiť , ak je to trošku možné, o zaslanie materiálov na mail : stina@atlas.sk

vopred ďakujem
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Katka, Stina - poslala som ...
1 0
ecompka ecompka

ecompka je offline (nepripojený) ecompka

Ak môžem pekne poprosiť pošlite aj mne na adresu remenova@ecompremen.sk. Ja chcem isť na školenie do Žiliny, ale včera sa dalo prihlásiť len na ten prvý deň, pri školení p.Mihála bola len mailova adresa. To treba napísať tam a tak sa pihlásiť???
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

poslané
0 0
Vlasta Vlasta

Vlasta je offline (nepripojený) Vlasta

poprosím aj ja o zaslanie materiálov, mail: vlasti.jecova@szm.sk. Ďakujem
0 0
a21 a21

a21 je offline (nepripojený) a21

Môžem aj ja poprosiť o tie materiály, tiež som sa registrovala, odpoveď prišla asi po týždni, ale materiály žiadne. ( 21anicka21@gmail.com ) Ďakujem
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

poslané
0 0
Stina Stina

Stina je offline (nepripojený) Stina

Veronika, ďakujem za materiály
0 0
Stina Stina

Stina je offline (nepripojený) Stina

ďakujem prišli
0 0
a21 a21

a21 je offline (nepripojený) a21

Ďakujem
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

prihlásila som sa včera poobede a dnes mi došla potvrdenie, resp. odpoveď ....
idem 10.11.2011 do KE na školenie IP
a 11.11.2011 do KE na školenie p. ministra....aula TU v KE (obe)
0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

Dobrý deň prajem. Včera som bola v Nitre na školení pána ministra Mihála ,viem len odporúčať. Školenie bolo na vysokej úrovni, zrozumiteľne vysvetlené všetko. Bola som aj na školení IP ale tam materiál veľmi chýba ,oni to neposielajú mailom .
0 0
katka50 katka50

katka50 je offline (nepripojený) katka50

Ďakujem veľmi pekne veronikasad a DanielaSĽ a prajem pekný večer.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať