Zavrieť

Porady

Utajené číslo, čo dať pred číslo aby som ho mal

Zdravim, použivam orange a potreboval by som poradiť ohľadom toho, že chcem mať pri určitom hovore utajené číslo. Viem že sa to dá nastaviť v telefone aby som mal stale utajene čislo, ale mna zaujima ta druha varianta a to tá, že pred číslo ktore volam sa dava nejake čislo ešte, niečo podobne ako hviezdička 40 alebo tak nejako, neviem mi niekto poradiť to číslo aké tam mám dať aby som to mal utajené? Mám orange. Diki moc
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    http://www.orange.sk/web/pomoc/sluzby/clir_1.html

    pri aktivovanej službe CLIR, ak má účastník v telefóne odosielanie čísla zapnuté a chce jednorázovo volať s utajeným číslom, pred telefónne číslo stačí zadať kód #31#
    a vies si s tym ulozit aj cisla v tel. zozname

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Jezis maria! ved nastavit do telefonu pred volanim "utajit cislo" trva snad 2 sekundy, tak co riesis?
    Naposledy upravil arizona : 12.10.11 at 19:43

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Asi tak: ťuk - ťuk - ťuk - odoslať = a je to

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    Je to síce tvoj problém, ale myslím, že už je veľa ľudí uvedomelých a utajené čísla nedvíha. Ja teda určite.

    Čo je na tom uvedomelé? Nerozumiem. Keď boli len obyčajné pevné linky, nikdy si nevedel kto Ti volá. A odrazu? Dôvody na utajené číslo sú rôzne. Napríklad aj meno.

    Ja žasnem nad tou histériou. My ako deti sme vybehli von a vrátili sme sa až večer. Rodičia nevedeli kde sme. Teraz dobre, že nevyvolávajú deťom každých 5 minút. A ešte sa čudujú, čo sa mladým nepáči.

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    neviem, že by to išlo tak. Opačne to však ide, teda mať utajené číslo a pred volané číslo zadať (teraz neviem čo, myslím, že mriežka31mriežka, ale doma pozriem polovičke, on to tak má) a potom sa volanému zobrazí číslo, z ktorého sa volá....

    derek191919 je offline (nepripojený) derek191919

    Muž derek191919
    No mne sa zdá, že to išlo aj opačne, ako malé deti sme prezvánali dievčata a davali pred to nejaké číslo, ale teraz už si nepamatam ze ake , no teraz to ale potrebujem s pracovných dôvodov :P

    derek191919 je offline (nepripojený) derek191919

    Muž derek191919
    no už som to našiel, je to hviezdička31mrieška ale je to tak ako ty hovoriš, ze všetky su utajene a ked dam hento pred čislo tak nieje utajene, takže si mal pravdu, diki . Ale aj tak si myslim, že to išlo opačne. Ked tak niekto to sem doplnte ak mate taku skusenost.

    Halli je offline (nepripojený) Halli

    Halli
    derek191919 Pozri príspevok
    no už som to našiel, je to hviezdička31mrieška ale je to tak ako ty hovoriš, ze všetky su utajene a ked dam hento pred čislo tak nieje utajene, takže si mal pravdu, diki . Ale aj tak si myslim, že to išlo opačne. Ked tak niekto to sem doplnte ak mate taku skusenost.
    Je to síce tvoj problém, ale myslím, že už je veľa ľudí uvedomelých a utajené čísla nedvíha. Ja teda určite.

    derek191919 je offline (nepripojený) derek191919

    Muž derek191919
    Firemné telefony ich dvihaju. A potrebujem to kvôly tomu ze mam oficialny firemny telefon, ale ked mam vela volnych na sukromnom tak volam ohladne firemnych veci z neho a nechcem aby firmy mali aj súkromný.

    derek191919 je offline (nepripojený) derek191919

    Muž derek191919
    Halli Pozri príspevok
    No keby tak rozmýšľali všetci, radosť mať takých zamestnancov. Drvivá väčšina si vybavuje aj všetko osobné cez firemný...
    Ale ja som majitel firmy vieš :P, ale tiež by som chcel mať takych zamestnancov čo by volali zo svojich

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    sthruska Pozri príspevok
    Je to síce tvoj problém, ale myslím, že už je veľa ľudí uvedomelých a utajené čísla nedvíha. Ja teda určite.

    Čo je na tom uvedomelé? Nerozumiem. Keď boli len obyčajné pevné linky, nikdy si nevedel kto Ti volá. A odrazu? Dôvody na utajené číslo sú rôzne. Napríklad aj meno.

    Ja žasnem nad tou histériou. My ako deti sme vybehli von a vrátili sme sa až večer. Rodičia nevedeli kde sme. Teraz dobre, že nevyvolávajú deťom každých 5 minút. A ešte sa čudujú, čo sa mladým nepáči.
    myslim si, ze ked sme boli mladi my, tak bola uplne ina doba, ako je teraz, rodicia sa nemuseli obavat takych nastrah na deti, ako sa obavaju v sucasnosti.
    marjankaj V truhle sa mu to bude hodiť.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.