Zavrieť

Porady

Hladam skladbu

Ahojte.

Hladam skladbu, ktora sa hravala asi tak 10 rokov dozadu na Radiu FM mozno este Rock FM radio pre pamatnikov. Kedze som bol vtedy este mlade ucho a UTFG som nepouzival tak doteraz netusim ako sa volala jedna skladba len si matne pamatam ze sa v nej spievalo nieco ako "u babky na dedine cez prazdniny" a bolo to obdobie skladieb matka guraz americky sen Hudba z marsu vyberove vibracie popripade fialovy kvet. Keby nahodou niekoho napadlo ze co to je zaskladbu tak mu budem naozaj povdacny pretoze uz asi 2 roky co som si na tu skladbu spomenul ju neviem najst ((

Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    cantaloupes83 Pozri príspevok
    Ahojte.

    Hladam skladbu, ktora sa hravala asi tak 10 rokov dozadu na Radiu FM mozno este Rock FM radio pre pamatnikov. Kedze som bol vtedy este mlade ucho a UTFG som nepouzival tak doteraz netusim ako sa volala jedna skladba len si matne pamatam ze sa v nej spievalo nieco ako "u babky na dedine cez prazdniny" a bolo to obdobie skladieb matka guraz americky sen Hudba z marsu vyberove vibracie popripade fialovy kvet. Keby nahodou niekoho napadlo ze co to je zaskladbu tak mu budem naozaj povdacny pretoze uz asi 2 roky co som si na tu skladbu spomenul ju neviem najst ((

    Dakujem
    Že by toto?:

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.