Zavrieť

Porady

HTC Sensation VS. Samsung Galaxy S II

Zdravim,
Chcel by som sa spytat ci nema niekto skusenosti s tymito telefonmi ze ktory z nich je lepsi, pripadne ake su vyhodny jedneho alebo druheho, pretoze cital som niektore brozurky o tychto telefonoch ale myslim si ze pokial ich clovek vyskusal tak vie najlepsie povedat ktory si vybrat a preco.
Dakujem velmi pekne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    noel.g je offline (nepripojený) noel.g

    noel.g
    Mam Samsung Galaxy S II, co je podla mna spickove zariadenie, vydrz baterie solidna - pri beznom pouzivani cca 5 dni (hovory, sem tam pozries na net, ci prenesies data z PC), pri plnej zatazi a pripojeni napr na wi - fi, je to blede, ale to hadam u vsetkych smartfonov, tam je ta vydrz baterie cca 8 - 10 hodin. nemozem povedat, ktory je lepsi, len podla specifikacii z netu HTC vs. SAMSUNG ma silnejsiu bateriu, vyssiu internu pamat - 16 GB, lepsi display (super amoled), v podstate nemas problem pozerat na telefon z akeho kolvek uhla za akychkolvek svetelnych podmienok (ale len v pripade ze nastavis kontrast bud na A - automaticky sa prisposobi svetelnym podmienkam, alebo na full - co ma dopad na vydrz baterie, ale to auto nastavenie v pohode staci) fotak ok, video ok, full hd recording nepodporuje zoom, ale videa robi ozaj skvele a postacuje na bezne pouzivanie.

    za obrovsku vyhodu povazujem podporu KIES air, v podstate nemusis spajat telefon s PC, cez soft, instalaciou, ci spajat ho cez bluetooth, skratka spustis KIES air v telefone, vypise ti ip adresu, ktoru zadas do internetoveho prehliadaca, (podpora firefox, explorer a chrome tusim), a v pohode sa spojis s pc cez wi - fi siet. vzhladom na rychlost, ktoru telefon podporuje 21mbps, nemas problem s kopirovanim dat, album mp3 cca 150MB skopiruje cca za 3 minuty) ja osobne by som na tvojom mieste radsej ten SAMSUNG GALAXY S II.

    ja som po dlhych rokoch ako tvrdy zastanca NOKIE presiel k SAMSUNGU, lebo, neviem ci sa mi to len zda, ale severania akosi zaspali dobu, ci do funkcnosti, technologii ale aj dizajnovo.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    ...ja mám HTC HD 2 ....neviem si ho vynachváliť ....doteraz som na Nokiách fungoval ....

    Ale na porovnanie sú lepší odborníci .....

    HTC
    http://fony.sk/index.php?podstranka=...lo_clanku=1341

    SAMSUNG
    http://fony.sk/index.php?podstranka=...lo_clanku=1298

    dalid je offline (nepripojený) dalid

    dalid
    Buchac - tak to ti verim, WM6.5 (aj ked ma svoje muchy) sa neda porovnavat so symbianom v Nokii . A ak si urobis dualboot, tak v HD2 mozes fungovat aj pod androidom

    HTC Sensation VS. Samsung Galaxy S II

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.