Zavrieť

Porady

opravár šijacích strojov v KE

Zdravím,
viete mi niekto poradiť osvedčeného opravára šijacích strojov ?
Konkrétne pre kufríkovú VERITASku a staršiu šliapaciu LADU.
Vďaka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tiny77 je offline (nepripojený) tiny77

    z malickosti sa sklada svet. ...viac tiny77
    Pred mnohymi rokmi (cca v 1999r) mi pomohol pan RSDr. Ernest Sankovský, Lomonosovova 2, Košice. t.č.: 0904628384
    Žiaľ, neviem, či mu zdravíčko slúži a či sa tomu ešte venuje.
    Ale po jeho údržbe šliape stroj ako švajčiarske hodinky dodnes! a tie ceny... ako v 70-tych rokoch... veľmi som s ním bola spokojná. skús zavolať.

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    Aj na Mäsiarskej 32 firma HBJO, 055/6227200, otvorené od 09,00 - 17,30 hod.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    deeda Pozri príspevok
    Zdravím,
    viete mi niekto poradiť osvedčeného opravára šijacích strojov ?
    Konkrétne pre kufríkovú VERITASku a staršiu šliapaciu LADU.
    Vďaka.
    ...na Poštovej ulici , smerom od AIDY do podchodu - na pravej strane , nedá sa prehliadnuť - v predajni galanterie je jeden starší pán , kufríkové hlavne opravuje .....vo výklade je položený nejaký ten stroj ako upútavka ...

    tiny77 je offline (nepripojený) tiny77

    z malickosti sa sklada svet. ...viac tiny77
    ja ešte doplním - tento pán prišiel ku mne domov, vysvetlila som predtým do telefónu, v čom je problém, takže náhr. súčiastky doniesol a opravil stroj na mieste. a nevzal navyše ani korunu ani na "pivo". vraj aj benzín si v tej cene zaúčtoval!!! nepamätám si presne, ale bola to úplne smiešna suma, možno nejakých 123,50 Sk (ja som za tieto opravy čakala sumu od 500 hore). (zhorel mi ten čierny pedál a zlomilo sa v navijáku nejaké pierko, plus premastenie, prečistenie celého stroja + odborná inštruktáž, nakoľko nie som vyučená krajčírka)
    tiny77 znovu sa mi pokazil iný šijací stroj, a skúsila som opäť kontaktovať pána RSDr. Sankovského. Doviezli sme mu kufríkový stroj domov. O hodinu bol stroj opravený (13eur), takto nefungoval ani keď bol nový (z Tesca kúpený darček)!!! Navyše, manžel ma prekvapil a o tri týždne mu pán dr. volal, že na jeho podnet zohnal kvalitný šijací stroj, skrinkový, starú veritasku. (On ich vykupuje, opravuje a ďalej ponúka, kto má záujem.) Ešte aj s náhradnými súčiastkami a návodom na použitie!! Doviezol mi ho až domov (skrinku vzal manžel, máme väčšie auto) a pán Sankovský nainštaloval celý stroj, opäť s odbornou inštruktážou. Odporúčam tohto jedinečného oprávara šijacích strojov!!!
    tak volala som panovi Sankovskemu,neviem ci som dobre napisala meno,ale je ochotny a velmi mily pan.bohuzial uz sa odstavoval do gelnice,ale zajtra mi privezie sijaci stroj.

    opravár šijacích strojov v KE

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.