Zavrieť

Porady

Pomôže niekto s unikátnym projektom objednávkového systému?

Dobrý deň milí poraďáci... V lete tohto roku som na Slovensku rozbehol projekt objednávkového systému pre reštaurácie, ktorý umožňuje hosťom objednávať si donášku/ vyzdvihnutie jedla priamo cez mobil - iphone alebo smartphone s operačným systémom android. Spolu s týmto projektom som spustil aj stránku, kde chcem uverejňovať reštaurácie používajúce tento systém, spraviť im tam recenziu atď. Stránka je www.chcemjest.sk tam návštevník príde, kukne a môže si objednať priamo cez reštauráciu ktorá tento náš systém podporuje, alebo si stiahnuť túto aplikáciu priamo do mobilu... Všetko to možno vyzerá pekne, riešenie je to od Britskej firmy s ktorou máme podpísanú zmluvu pre Slovensko. Postupne som chcel expandovať aj do ČR ale vyskytol sa problém - neodhadol som to a keďže v tom čase som rozbiehal aj iné projekty, ktoré ma stoja času viac, na rozširovanie, ponúkanie a prácu okolo tejto stránky nemám absolútne žiadny voľny čas, takže to nestíham, nestíham ani len ponúkať a oslovovať reštaurácie. Doteraz som mal zatiaľ dve sedenia s ľuďmi priamo od fachu, ktorým sa to celkom páčilo, ale tento objednávkový systém zatiaľ nie je zabehnutý v žiadnej reštaurácii...

O čo mi ide? Hľadám buď niekoho kto má známosti, čas a schopnosti tento produkt predať s tým, že to môžme ďalej zastrešovať my a so spolupracovníkom sa dohodneme na provízii (nebudú to zo začiatku ale vôbec veľké peniaze)

Alebo

Ak by bol niekto ochotný tento projekt odkúpiť, dohodneme odpredaj s Britmi a spravíme novú zmluvu. Na úvod ale hovorím, že cenovú predstavu nemám, samozrejme o sumách ako je 1€ a podobne sa nemá zmysel baviť.

Rád odpoviem na ďalšie otázky, rád sa stretnem, rád poskytnem dokumenty, marketingové materiály a podobné veci k nahliadnutiu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mattto je offline (nepripojený) mattto

    mattto
    nechcem maľovať čerta na stenu, ale čo funguje vo VB nemusí u nás. Na SVK nefunguje väzba zákazník - obľúbená reštaurácia, 80% reštaurácií prežíva vďaka dennému menu za gastrolístok. Buď sú to ľudia, ktorí sa vyberú mestom a podľa denného menu skončia v hociktorej reštaurácii, alebo ľudia v kanceláriách, ktorým chodí každé ráno 5 mailov od ich stálych reštaurácií na denné menu a v prípade potreby si ponuku checknú na nete a nemusia vyťahovať svoj iPhone.

    Nehovorím, že ho nikto nevyužije, ale veľký prílev zákazníkov to reštaurácii neprinesie a preto je systém na slovenské pomery nepoužiteľný

    tomasi je offline (nepripojený) tomasi

    tomasi
    Ono, musi mat clovek Iphone alebo android a zaroven pausal internetu a to dost selektuje potencialnych zakaznikov. Za 129 eur musi restika predat dost menu aby sa jej to vratilo, a zase nikto si neda zabalit jedlo za cca 40 eur......Ja keby som bol restaurater, nejdem do toho, jedine ak by sa platil nie pausal 129 eur mesacne ale napr. urcite percento z trzby dosiahnutej cez tento system......

    Specimen24 je offline (nepripojený) Specimen24

    Specimen24
    Áno čiastočne súhlasim páni ale pozreli ste si to zle... neplatí sa predsa 129 eur paušál, ale iba jednorazovo... od každej objednávky sa potom platí provízia 90 centov, nie je to najmenej ale je to cena určená od tvorcov programu...

    Ja si naopak myslím, že záujem to celkom vzbudiť môže veď dnes fungujú už aj zľavy cez mobil, hlásenie poistných udalostí a podobné veci - nevravím, že je to masovo využívané ale zatiaľ každému, komu som to ukazoval, tak sa to páčilo...
    Zdravím Vás!

    Váš príspevok na porada.sk je už vyše roka starý, ale zaujíma ma, ako sa vec s tabletmi posunula. Predáva to tu niekto? Som v BA.

    B. Biznár
    0905 638 748

    Pomôže niekto s unikátnym projektom objednávkového systému?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.