Zavrieť

Porady

Interná smernica

Chcem Vás poprosiť o poskytnutie vzoru internej smernice, pretože sme
nová s.r.o. a neviem čo presne by mala obsahovať, na čo nezabudnúť ap.
Sme výrobný podnik-kovovýroba s počtom zamestnancov 50, nemáme odborársku organizáciu (ani nechceme ) ) Je nás 6 administratíva a zvyšok robotníci. Ďakujem za pomoc, neviem kde inde to mám hľadať.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    emily je offline (nepripojený) emily

    emily
    Prikladám smernicu, ktorú som kedysi stiahla z Porady, len je potrebné ju prejsť , aktualizovať a prispôsobiť.

    alušik je offline (nepripojený) alušik

    alušik
    Emily, veeeeeeeeeeeelka vdaka. Ja som tu tiez vcera kvoli smernici stavila dost casu, presla som prispevky krizom-krazom, ale vzor som nikde nenasla. Len navod na zostavenie. Ono je to ovela jednoduchsie, ked clovek nemusi tvorit, len upravuje, co sa hodi a co nie. Pripadne uz len dopisem, co chyba. Si poklad...

    emily je offline (nepripojený) emily

    emily
    alušik
    Emily, veeeeeeeeeeeelka vdaka. Ja som tu tiez vcera kvoli smernici stavila dost casu, presla som prispevky krizom-krazom, ale vzor som nikde nenasla. Len navod na zostavenie. Ono je to ovela jednoduchsie, ked clovek nemusi tvorit, len upravuje, co sa hodi a co nie. Pripadne uz len dopisem, co chyba. Si poklad...
    Rado sa stalo, ja som len preposlala, čo som si dávnejšie uložila a doteraz nespracovala

    alušik je offline (nepripojený) alušik

    alušik
    Mala by byt... Ved aj pri jednoduchom uctovnictve riesis veci, ktore potrebujes ujasnit. Napr. vreckove pri cestovnom do zahranicia, nakupy drobneho majetku do kolko Sk to bude prevadzkova rezia alebo za akych podmienok ho zaradis do majetku a pod.

    matúš je offline (nepripojený) matúš

    matúš
    emily - ďakujem. Hneď mám lepší pocit, keď mám podklad, ale kedy to aj vypracujem to neviem. Možno v apríli - teším sa na to, keď budem mať dosť
    času na štúdium a myslenie.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.