Zavrieť

Porady

Ako prilákať zákazníka?

Zdravím vážený.Predpokladám že ste skúsenejší a teoreticky by ste mi mohli poradiť s mojím problémom.Pracujem v oblasti ktorá je znevažovaná a je vo všeobecnosti často zatracovaná.Ako správne tušíte Finančné poradenstvo
Chcem sa poradiť ako by som mohol prilákať viac potenciálnych klientov ktorým chcem pomôcť v čase krízy!
Kopec klientov je takých ktorý majú viac ako 3 úvery a v drvivej väčšine ich majú v Ne bankovke (Provident a podobne)

Preto by som chcel poprosiť o radu ako prilákať takýchto klientov či už formou inzercie, webu alebo inou formou.Pôsobím v malej lokalite cca 50.000 potenciálnych klientov.

Ako prilákať takýchto klientov?

Klientov mám svojich ale chcel by som prilákať viac a zisťujem že je Marketing veľmi dôležitý.Ale väčšinou poradenstvo v tejto oblasti je dosť platené (a výsledok nieje zaručený)

Konkurencia je dosť veľká ale nie neprekonateľná

Vopred Ďakujem za odpoveď.

Prajem príjemný deň.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    optimistka je offline (nepripojený) optimistka

    optimistka optimistka
    zlé meno finančnému poradenstvu robia len finanční poradcovia ... lebo ich je ako húb po daždi a robí to každý, kto sa nechá ohúriť vysokými províziami, samotné maklérske spoločnosti, ktoré lákajú do svojej multilevel siete kadekoho, urobia im školenie, za ktoré si musíš zaplatiť a potom urobíš pár zmlúv so svojou rodinou a si v koncoch

    optimistka je offline (nepripojený) optimistka

    optimistka optimistka
    najlepšia reklama je odporučenie spokojného klienta, ktorému si pomohol, ja mám takmer všetkých klientov /účtovníctvo/ len na základe doporučenia od tých "starších"

    optimistka je offline (nepripojený) optimistka

    optimistka optimistka
    a na túto prácu sa musíš narodiť, nie každý to vie robiť a hlavne musíš byť trpezlivý, trpezlivý, poznám osobne pár ľudí, ktorým sa v tomto obore darí, musíš mať veľký okruh známych, nebáť sa osloviť, a hlavne sa pripomínať, telefonovať, len tak ako, čo nové, aby ľudia o tebe vedeli, že to robíš stále, možno je dobré začať túto činnosť robiť popri inom hlavnom zamestnaní, lebo začiatky sú ťažké, aj ja som začínala robiť účtovníctbo popri inej práci ....

    Atomer.sk je offline (nepripojený) Atomer.sk

    Systém na tvorbu eshopov a web stránok. ...viac Atomer.sk
    Treba vediet jasne sformulovat, v com vies zakaznikovi pomoct.

    pepa1979 je offline (nepripojený) pepa1979

    Som ženatý mám 2 krásne deti ktoré sú hlavne zdravé 8) ...viac pepa1979
    optimistka Pozri príspevok
    najlepšia reklama je odporučenie spokojného klienta, ktorému si pomohol, ja mám takmer všetkých klientov /účtovníctvo/ len na základe doporučenia od tých "starších"
    To je pekné ale otázka znie či sa pochváliš svojím známym že si bola zadlžená po uši a niekto ti pomohol....
    Mimochodom keby som spravil poradenstvo a pomohol by som ti odporučila by si ma 3 tvojim známym?Tu v okolí Žiliny v momente keď povieš že sa chceš stretnúť na možnosť ako ušetriť pri peniazoch odpoveď je jasná ...nie nemám záujem 8) zlé meno finančného poradenstva 8) čo je kameň úrazu

    optimistka je offline (nepripojený) optimistka

    optimistka optimistka
    skús sa dostať do nejakej profesijnej skupiny, v mojom prípade začala som účtovať prepravnú firmu, dnes ich mám 4, začala som účtovať lekára, dnes ich mám niekoľko atd, pomohla som im vyriešiť nejaký problém a šíria to dalej ...

    pepa1979 je offline (nepripojený) pepa1979

    Som ženatý mám 2 krásne deti ktoré sú hlavne zdravé 8) ...viac pepa1979
    Plaťte 1 úver vyšší a 1 splátku ako 5 nevýhodných úverov a 5 splátok ! (ušetríte si čas a nervy)

    pepa1979 je offline (nepripojený) pepa1979

    Som ženatý mám 2 krásne deti ktoré sú hlavne zdravé 8) ...viac pepa1979
    Mám pocit že konkurencia ide v tomto po krku dosť tvrdo a ešte pred tým ako si fakty overia, hneď ohovárajú a zavádzajú.Bohužiaľ tento sektor je prehnitý a do-ebaný (nechcel som byť vulgárny ale ako sa hovorí čo je pravda nieje hriech)
    Uvažujem o vlastnej stránke kde budem informovať klientov aj o takejto možnosti

    pepa1979 je offline (nepripojený) pepa1979

    Som ženatý mám 2 krásne deti ktoré sú hlavne zdravé 8) ...viac pepa1979
    optimistka Pozri príspevok
    zlé meno finančnému poradenstvu robia len finanční poradcovia ... lebo ich je ako húb po daždi a robí to každý, kto sa nechá ohúriť vysokými províziami, samotné maklérske spoločnosti, ktoré lákajú do svojej multilevel siete kadekoho, urobia im školenie, za ktoré si musíš zaplatiť a potom urobíš pár zmlúv so svojou rodinou a si v koncoch
    Pokiaľ to niektorý ,,manageri,, nepochopia a budú tlačiť aby hľadali obchodníkov a nie aby niečo samy robili (pretože žijú z rozdielovky obchodníka) tak sa to nevyčistí.Bol som svedkom ako na maturitnom večierku rozdávali letáky staň sa nezávyslím a zarábaj 1000€ 8) vystrieľa rodinu a skončil ako hovoríš ty.Tento Business jak sa hovorí robím už 7 rokov a nemienim sa vzdať ale proste nejak sa to prelomiť musí.

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    optimistka, akože klobúk dolu pred tebou- čo príspevok v tejto téme-to perla- absolutný súhlas so všetkým...

    pepa1979 je offline (nepripojený) pepa1979

    Som ženatý mám 2 krásne deti ktoré sú hlavne zdravé 8) ...viac pepa1979
    teraz je z teba len účtovníčka na živnosť?tka myslím že 7 rokov je dosť dlhá doba a moc kríza nepomohla ale uvidíme posledný mesiac bol o túto službu záujem len ako sa viac dostať do podvedomia.Snáď sa mi to podarí

    optimistka je offline (nepripojený) optimistka

    optimistka optimistka
    Stanislav 1975 Pozri príspevok
    optimistka, akože klobúk dolu pred tebou- čo príspevok v tejto téme-to perla- absolutný súhlas so všetkým...
    mám to doma, takže presne viem čo to je za prácu

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    optimistka Pozri príspevok
    mám to doma, takže presne viem čo to je za prácu
    ja tiež sa 15 rokov plahočím v týchto vodách...a neviem si predstaviť, že by som robil niekedy niečo iné- ja už v tomto biznise aj umriem...

    pepa1979 je offline (nepripojený) pepa1979

    Som ženatý mám 2 krásne deti ktoré sú hlavne zdravé 8) ...viac pepa1979
    Takže poznáš ako to funguje...Keďže si z okolia Dubnice aký je tam trh?Tiež pokazený rýchlo kvasenými poradcami v obleku z Poľska a vekom do 25 rokov?

    pepa1979 je offline (nepripojený) pepa1979

    Som ženatý mám 2 krásne deti ktoré sú hlavne zdravé 8) ...viac pepa1979
    Ďakujem aspoň ja ....chcem sa opýtať ako sa pokúšate osloviť nových potenciálnych klientov (samozrejme inou cestou ako je odporúčanie)

    blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

    blavaciko
    hlavne si treba uvedomit rozdiel medzi financnym poradenstvom a financnym sprostredkovanim...

    Martin Vacho je offline (nepripojený) Martin Vacho

    Martin Vacho
    pepa1979 Pozri príspevok
    Pokiaľ to niektorý ,,manageri,, nepochopia a budú tlačiť aby hľadali obchodníkov a nie aby niečo samy robili (pretože žijú z rozdielovky obchodníka) tak sa to nevyčistí.Bol som svedkom ako na maturitnom večierku rozdávali letáky staň sa nezávyslím a zarábaj 1000€ 8) vystrieľa rodinu a skončil ako hovoríš ty.Tento Business jak sa hovorí robím už 7 rokov a nemienim sa vzdať ale proste nejak sa to prelomiť musí.
    Ak si v tomto 7 rokov tak je niekde chyba - inak by si mal odporúčania a neriešil kraviny tohto typu na porade
    7 rokov je sakra dlhá doba na to, aby si mal čo robiť s pomáhaním a nie naháňaním... možno je koreň problému v tom, že reálne ľuďom nepomáhaš... Ale to vieš Ty (ak sa na seba vieš realisticky pozrieť) a ľudia, ktorí s tebou majú skúsenosti.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.