Zavrieť

Porady

rocne zuctovanie 2011

Mili poradaci, mozno sa pytam skoro, no chcela by som mat jasno vo veciach, nakolko si danove priznanie za rok 2011 budem robit sama. Od 1.1. do 30.6.2011 som bola zamestnancom - dostala som potvrdenie k rocnemu zuctovaniu. Zvysok roka som na PN, poberam nemocenske davky zo SP. Aky doklad potrebujem na obdobie od 1.7. do 31.12.2011 aby som mohla podat spravne danove priznanie. Dakujem velmi pekne za radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    .. no ja len toľko .. že v daňovom priznaní uvádzaš, aké si mala zdaniteľné príjmy (celosvetové) .. a nie , kde si bola! Netreba ani prehlásenia, ani nič uvádzať do poznámky!
    .. samozrejme potvrdenie od zamestnávateľa je povinná príloha ..
    Naposledy upravil Katy a R : 30.11.11 at 18:02

    drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

    drobeceva
    hlavicka22 Pozri príspevok
    Mili poradaci, mozno sa pytam skoro, no chcela by som mat jasno vo veciach, nakolko si danove priznanie za rok 2011 budem robit sama. Od 1.1. do 30.6.2011 som bola zamestnancom - dostala som potvrdenie k rocnemu zuctovaniu. Zvysok roka som na PN, poberam nemocenske davky zo SP. Aky doklad potrebujem na obdobie od 1.7. do 31.12.2011 aby som mohla podat spravne danove priznanie. Dakujem velmi pekne za radu.
    si evidovaná na ÚP, či si išla hneď na PN-ku?
    Ak nie si v evidencii ÚP - doložíš čestné prehlásenie, že si za uvedené obdobie nemala zdaniteľný príjem.

    hlavicka22 je offline (nepripojený) hlavicka22

    hlavicka22
    Ahoj, nie som evidovana na UP - kym som na PN nechceli ma registrovat. Myslis, ze bude stacit cestne prehlasenie, netreba doklad od SP, ze poberam nemocenske davky?

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    nie, nemusíš žiadne potvrdenie dávať..... sačí keď uvedieš na DP v oddiely na poznámky.....hlásenie dostáva DU a vie si zistiť, či si mala niečo vyplácané......

    rocne zuctovanie 2011

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.