Zavrieť

Porady

Posudková komisia u lekára počas PN dlhšej ako 1 mesiac

Ahojte, prosím vás poraďte mi a napíšte mi aj vaše skúsenosti!
Som PN od 3.11.2011 dôslekom úrazu spadla som ešte v lete a narazila som si chrbát, kým bolo teplo tak to tak nebolelo ale teraz sa to opäť ozvalo a som od spomínaného dátumu na PN, lekárka mi dnes oznámila,že budem mať posudkovú komisiu 7.12.2011. Bola som priebehu PN aj u neurológa, dal mi obstrek a na koľko aj kojím nijaké iné lieky mi nemohol dať a naordinoval mi iba magnézium a rehabilitácie na ktoré chodím pravidelne! 3x do týždňa! Som po materskej dovolenke, teraz už na rodičovskom príspevku a PN čerpám s dobrovoľnej účasti na nemocenskom! Môže byť toto problém u posudkového lekára?
A ako taká posudková komisia vôbec prebieha? Mám si doniesť zdravotnú dokumentaciu, a aj lieky? alebo čo vlastne? Budú sa ma tam niečo pýtať? čo také asi?

Prosím o radu, každý postreh a info si cením!!!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Toho sa nemusis bat. ta komisia pocas Pn sa kona u tvojho lekara- praktickeho, je tam jeden posudkovy lekar, zavolaju ta do ordinacie, lekarka prakticka zreferuje, preco si PN, ukaze mu vysledky od odb.lekara a on sa ta opyta, ako sa citis. Potom rozhodne, ci PN ma trvat dalej, ci nie.

    mianc je offline (nepripojený) mianc

    mianc
    myslíš, že nemôže byť problém v tom, že som dobrovoľne nemocensky poistená a som súčasne aj na rodičovskom príspevku? Viem, že PN počas RD môžem poberať, len či to pri posudkovej komisií nemôže nejako vadiť?

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    neviem.A preco by to malo vadit?On sa zaujima o tvoj zdravotny stav, bud zhorsenie, ci zlepsenie...

    mianc je offline (nepripojený) mianc

    mianc
    neviem, v živote som na posudkovej komisií nebola.. ja len či to je zo socialky alebo odkiaľ? Že či im vadiť nemôže, že som napr. doma pri dieťati ale mám PN? Aj keď oprávnene, lebo mám zdravotné problémy! Človek sa už bojí všetkého, aj keď vie, že iný marodia a nič im nie je, tak to viac menej preto.. vďaka za info!

    Andyke je offline (nepripojený) Andyke

    Andyke
    Môžeš poberať nemoc.dávky a súčasne rodič.príspevok . Netreba sa stresovať.

    Posudková komisia u lekára počas PN dlhšej ako 1 mesiac

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.