Zavrieť

Porady

Zbohom Jarka

milí poraďáci,

s hlbokým smútkom a so súhlasom rodiny našej Jarky L, a s nesmiernou bolesťou v srdci ,Vám oznámujem, že už nie je medzi nami, jej statočné srdiečko dobilo včera večer, tíško zaspala a odišla jej dušička tam, kam takéto silné a láskavé ako bola Jarka patria , verím, že do nebíčka, možno nášho-onkáčskeho, ako ho voláme my, možno iného, ale určite tam.
Kto Ste ju poznali či už osobne, alebo cez net úctite si prosím jej pamiatku a verím, že tak ako v mojom tak i vo Vašom srdci ostane navždy s nami....


Česť jej pamiatke....
Naposledy upravil VieraPopluharova : 03.12.11 at 16:10
Usporiadat
Téma je uzavretá.
adam adam

adam je offline (nepripojený) adam

Neviem zastaviť stekajúce slzy....úprimnú sústrasť rodine...pokoj Jarka Tvojej duši...tí, čo chcú tak veľmi žiť odchádzajú.....a tí ktrorí osud "pokúšajú" .......je to nepochopiteľné.... na Tvoju cestu do nebíčka u nás horia sviečky....Zbohom....
17 0
plavčík plavčík

plavčík je offline (nepripojený) plavčík

človek s dušou
Jarka má dnes pohreb - je mi veľmi smutno , že taká silná bojovníčka prehrala tento boj, ktorý bojujeme aj my, ale život je už taký- Tí najmilší asi chýbajú Bohu, keď si ich tak skoro k sebe povolá a tak jej posielam pesničku na rozlúčku... JARKA chýbaš nám!!!
21 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Neviem prečo, ale hlavou sa mi dnes preháňajú slová piesne, ktorá niekedy zvykne
sprevádzať smútočnú rozlúčku:

"... keď nebesia i zem, budú sa triasť a chvieť,
Ty prídeš k nám v ten deň, bys súdil tento svet..."

Odpočinutie večné, daj jej, ó Pane
a svetlo večné, nech jej svieti...
Amen.
24 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Pokoj v duši
Dolinami cesta úzka,
nekľudná pieseň nechce ustáť.
Utíchol les, osirel háj, milému svojmu zbohom dnes dám.

Ref:Ak súdiť ťa chcú, nech súdia len,
tých čo neprajú pokoj duši boľavej.
Ak súdiť ťa chcú, nech vinia mňa,
to čo potajme nosím v srdci, nespália,
čo život rozdelí, smrť spojí naveky..........................

Jarka odpočívaj v pokoji
22 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Dovolím si priložiť úryvok básne, čo sa mi práve teraz, v tejto smutnej chvíli, vynára...


Marína moja, teda tak sme my, ako tie božie plamene,

ako tie kvety na chladnej zemi,

ako tie drahé kamene.

Padajú hviezdy aj my padneme,

vädnú tie kvety aj my zvädneme,

a klenoty hruda kryje.

Ale tie hviezdy predsa svietili,

a pekný život tie kvety žili,

a diamant v hrude nezhnije!


Odpočívaj v pokoji!
23 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

Nebesá plačou drobné kapky deště...
Odcházíš?
Kam?
Ach, zústaň chvíli...
Neodcházej ještě...
Nebesá plačou drobné kapky deště...
Já zústávám...
​Odpočívaj v pokoji.

19 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

... prichádza čas Tvojej rozlúčky s týmto pozemským svetom ... Čas, kedy poslednýkrát Tvoji najbližší uvidia Tvoju tvár ... nedá sa mi ani písať cez potoky sĺz... Jarka, ďakujeme za každú chvíľu, kedy si bola medzi nami, modlím sa za Tvoj pokoj, zapaľujem sviečku a tíško prosím Pána, aby Ťa ochraňoval v nebi...
18 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Dovoľujem si poprosiť,
zapáľte teraz sviečku pre našu JarkuL. Odprevaďme ju takto na poslednej pozemskej ceste, na ktorú sa o 14.45 hod vydá.
13 0
mgm mgm

mgm je offline (nepripojený) mgm

živnostník


16 0
Zimama Zimama

Zimama je offline (nepripojený) Zimama


Myslela som na Vás celý deň - na Jarku, ktorá svoj boj neprehrala, ale statočne dobojovala, i na Vás, ktorí ste sa s ňou boli rozlúčiť osobne i za nás ostatných - vďaka! ...

... kto v srdci žije, neumiera ...
28 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Chcem sa tiež poďakovať za účasť poraďakov na poslednej rozlúčke s Jarkou, no môj najväčší obdiv a najväčšie ďakujem patrí Vierke, ktorá sa podujala na rozlúčku za všetkých poraďákov, našla v sebe tú silu, hoc sama slabá, krehká, dokázala povedať posledné rozlúčkové slová, vyjadriť úprimnú sústrasť rodine. Viem, že je ťažké nájsť v takom hlbokom zármutku slová na rozlúčku, povedať posledné zbohom, preto si Vierka veľmi cením, že si to dokázala, bolo to dôstojné a patrí ti veľké ďakujem za nás za všetkých.
33 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

Kvaka Pozri príspevok
Chcem sa tiež poďakovať za účasť poraďakov na poslednej rozlúčke s Jarkou, no môj najväčší obdiv a najväčšie ďakujem patrí Vierke, ktorá sa podujala na rozlúčku za všetkých poraďákov, našla v sebe tú silu, hoc sama slabá, krehká, dokázala povedať posledné rozlúčkové slová, vyjadriť úprimnú sústrasť rodine. Viem, že je ťažké nájsť v takom hlbokom zármutku slová na rozlúčku, povedať posledné zbohom, preto si Vierka veľmi cením, že si to dokázala, bolo to dôstojné a patrí ti veľké ďakujem za nás za všetkých.
...krásne si to napísala, na Vierku, bez ktorej by nebola ani táto téma, sme úplne zabudli....
16 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
Uplne suhlasim, slová na rozlúčku nie je ťažko napísať, ale pri tej smutnej udalosti vyslovit-prečítať...Vierka-viem, bolo to ťažké, s trasľavým hlasom si to zvládla a statočne si to dočítala do konca- DAKUJEME...Teba obdivujem, že si to ozaj bravúrne zvládla a vdaka patrí aj osobe pod nickom Ondrejvlasta za napísanie tak úprimných a srdcervúcich slov...Obom vám patrí obrovské DAKUJEME....

Kvaka Pozri príspevok
Chcem sa tiež poďakovať za účasť poraďakov na poslednej rozlúčke s Jarkou, no môj najväčší obdiv a najväčšie ďakujem patrí Vierke, ktorá sa podujala na rozlúčku za všetkých poraďákov, našla v sebe tú silu, hoc sama slabá, krehká, dokázala povedať posledné rozlúčkové slová, vyjadriť úprimnú sústrasť rodine. Viem, že je ťažké nájsť v takom hlbokom zármutku slová na rozlúčku, povedať posledné zbohom, preto si Vierka veľmi cením, že si to dokázala, bolo to dôstojné a patrí ti veľké ďakujem za nás za všetkých.
18 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

To ešte málo z Vás vie, že Vierka dala za nás urobiť aj rozlúčkový veniec a na jeho stuhe boli nicky všetkých Poraďákov z témy Zbohom Jarka. A to najobdivuhodnejšie nakoniec. Vierka mi volala priamo z onkológie, kde sa dozvedela neradostné správy a zisťovala, ktoré nicky v tejto téme ešte pribudli za čas, čo bola u lekára. Z onkológie išla priamo do kvetinárstva a tak chcela, aby tam boli všetci do momentu odovzdania zoznamu kvetinárke. Otázku ohľadne našich finančných príspevkov elegantne odsunula na neskôr.
A kto vlastne je Vierka Popluhárová? Stačí si zájsť do jej profilu a pozrieť príspevky. Pre mňa je NAJLEPŠÍ PORAĎÁCKY ANJEL.

Prosím Vás, už ju o nič nežiadajte, lebo nedokáže odmietnuť. Teraz pomáhajme mi jej!


20 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
Len pre upresnenie Jarka 1: mená "nicky" neboli na stuhe, ale na velkom bielom srdci-vypísané čiernym, bola to kytica a nie veniec...teda obrovská kytica....len dufam, že sa s Vierkou čoskoro stretneme pri milšej príležitosti, aby sme jej vynahradili jej náklady s tým spojene...
A to, že je Vierka ANJELOM-uplne suhlasim....
14 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

Jarka 1 Pozri príspevok
To ešte málo z Vás vie, že Vierka dala za nás urobiť aj rozlúčkový veniec a na jeho stuhe boli nicky všetkých Poraďákov z témy Zbohom Jarka. A to najobdivuhodnejšie nakoniec. Vierka mi volala priamo z onkológie, kde sa dozvedela neradostné správy a zisťovala, ktoré nicky v tejto téme ešte pribudli za čas, čo bola u lekára. Z onkológie išla priamo do kvetinárstva a tak chcela, aby tam boli všetci do momentu odovzdania zoznamu kvetinárke. Otázku ohľadne našich finančných príspevkov elegantne odsunula na neskôr.
A kto vlastne je Vierka Popluhárová? Stačí si zájsť do jej profilu a pozrieť príspevky. Pre mňa je NAJLEPŠÍ PORAĎÁCKY ANJEL.

Prosím Vás, už ju o nič nežiadajte, lebo nedokáže odmietnuť. Teraz pomáhajme mi jej!


Ak by bol svet komunitou ľudí ako je Vierka, Vlasta a im podobní, dočkali by sme sa života bez vojen, štrajkov, nešvárov. Dievčence, patrí Vám moja úcta. Vďaka.
10 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Pikoška Pozri príspevok
Ak by bol svet komunitou ľudí ako je Vierka, Vlasta a im podobní, dočkali by sme sa života bez vojen, štrajkov, nešvárov. Dievčence, patrí Vám moja úcta. Vďaka.
Úplne vystihnuté.
Vlasta je moja najdrahšia priateľka, nepoznáme sa len cez net, ani km nebránili, aby sme sa mohli objať a povedať si nevypovedané priamo do očí a lúčiť sa cez slzy so slovami, ešte sa uvidíme.
Vierku síce osobne nepoznám, ale stačí si pozrieť pár príspevkov, tie hovoria sami za seba.
3 0
VERONIKA6 VERONIKA6

VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

Vierke Popluhárovej patrí moje veľké "ďakujem".
3 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Dievčatá,

táto téma je venovaná Jarke, tak sa na mňa nehnevajte, mne neďakujte, bola to moja posledná možnosť úprimne a dôstojne sa rozlúčiť s našou Jarkou v mene našej Porady i svojom a ak dovolíte túto tému by som uzamkla a zakladám pre Jarku L - novú, kde budeme spolu na ňu spomínať.

V.
2 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Drahá moja priateľka Vierka, si ÚŽASNY ČLOVEK s veľkým srdcom
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať