Zavrieť

Porady

ZLATO

Dobrý deň, chcem sa spýtať, či by ste mi poradili ak viete. Mám doma starú hodinku na retiazke v podstate ako náhrdelník. V zadu na zryte kam sa dáva baterka tak je číslo 648020 hľadala som na nete ale vôbec nič tam nie je. Poraďte je to punc číslo a je pod nejakým iným číslom alebo? =D
Usporiadat
katarinaborodacova katarinaborodacova
No lebo som bola v zahraničí takže asi neberiem aj takéto hodinky zo sebou... Milujem takých ľudí ... kokos ...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

katarinaborodacova Pozri príspevok
Hodinky majú na boku úplne malinkým písmom AU. Takže sú zlaté? Alebo len pozlátené
Veď by nemal byť problém zájsť s nimi do hodinárstva, alebo rovno do zlatníctva, či? Tam určite dostaneš tú najfundovanejšiu odpoveď.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač Pozri príspevok
AU je síce značka zlata , no na diaľku nik nepovie realitu ...to chce vizualitu a posúdenie odborníka a nie fotku ...
katarinaborodacova Pozri príspevok
No lebo som bola v zahraničí takže asi neberiem aj takéto hodinky zo sebou... Milujem takých ľudí ... kokos ...
...ja tiež ....čučoriedka ....

...ale jedna rada by sa dala dať ......

Skús dať hodinky do lúčavky kráľovskej ...zistiš , či je to zlato ...v podstate okamžite ...
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

katarinaborodacova
Hodinky majú na boku úplne malinkým písmom AU. Takže sú zlaté? Alebo len pozlátené
Zlaté asi ťažko - zlato je mäkký kov, to by potom eti časy nem dobre fungírovali. To skôr púzdro trošičku pozlátili.

Alebo možnosť - to AU nie je zlato, ale ako aú - výkrik bolesti.
Tweety
Veď by nemal byť problém zájsť s nimi do hodinárstva, alebo rovno do zlatníctva, či? Tam určite dostaneš tú najfundovanejšiu odpoveď.
Už dávnejšie som jej radil - zájdi do zlatníctva - zistia.
buchač
Skús dať hodinky do lúčavky kráľovskej ...zistiš , či je to zlato ...v podstate okamžite ...
a v podstate aj okamžite bude po probléme, či sú zlaté, alebo nie
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať