Zavrieť

Porady

práca cez internet-PODVOD?!!poradte prosím

mate skusenost s prácou cez internet?..našla som si taketo niečo a s pánom som volala že mu mám poslať teda prihlášku a zaplatiť 10eur,prihlášku som poslala tých 10e este nie a par dni nato som mu napisala ze to uz nechcem(mam niečo ine),no on mi stále vyvoláva že to mám zaplatiť aj tak pretože podla protokolu to oni musia mat uvedene v papieroch či čo a hned ako skontroluje moje meno mi ich pošle speť,vypisuje mi smsky typu že je sám s dvoma malými detmi ze ho vyhodia z práce a ak to neposlem možu to riešiť sudnou cestou.Stránku na internete nemajú.Čo robiť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Nic neposielaj.
    AK slo len o nijako neodsuhlasenu prihlasku tak urcite tam nevznikol ziadny kontraktualny vztah a nevidim ani dovod na vznik zmluvy konkludentnym sposobom.
    Takze mu napis sms ze si nezelas aby ta viac kontaktoval a ze ak to nedodrzi, ze na neho podas oznamenie o priestupku na prislusny obvodny urad za co mu bude hrozi pokuta 60 Eur co je podstatne viac ako tych 10 Eur co po tebe chce.

    práca cez internet-PODVOD?!!poradte prosím

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.