Zavrieť

Porady

Podvod cez internet

Ahojte, stalo sa niekomu niečo podobné?
Reagovala som na inzerát na internete na predaj mobilu. Zaplatila som zálohu 50 percent a dotyčná mala balík poslať 1. triedou, ja som mala mobil vyskúšať a previezť jej zvyšok peňazí. Inzerát bol z Banskej Bystrice. Ked balík ani na 3. den neprisiel, písala som jej, že čo sa deje...tak mi napísala že ma informovala otom, že balík ide z Karlovych Varov, kde pracuje....je to ale Slovenka. Zálohu som jej posielala na slovenský účet v slovenskej banke. Na nič také ma ale neupozornila!! Tak som čakala ďalej, aj ked aj zo zahraničia 1. trieda podľa pošty, kam som volala, trvá max. 2 pracovné dni....tak som ju kontaktovala opäť a chcela som odnej zoskenovany podaci listok...poslala mi 2x prázdnu prílohu....vraj sa to nedá poslať :-)... ked som ju požiadala nech mi opíše podacie číslo z lístka, napísala mi že sa to nedá, je to dosť nečitateľné.. a pritom je jasné že podacie číslo sa na podací lístok a balík lepí a nie škrabe rukou!! Nechapala som čo tým sleduje. Po týždni a pol som žiadala späť zálohu, inak pojdem na políciu a udám ju za podvod. Odpísala mi, vraj mi peniaze previedla cez víkend na môj účet, dnes máme štvrtok, a peniaze nenabehli. Odmieta mi poslať aj potvrdenie o prevode. Ešte bliaka namňa že také arogantné správanie ešte v živote nezažila !!! No neviem kto má byť nasratý, či ja alebo ona. A vraj už dala reklamaciu na pošte nech balík hľadajú, ale ani ten reklamačný lístok mi neposlala ako dôkaz, že ma celú dobu nevodí zanos!! Najlepšie je, že mi už vôbec neodpisuje na maily, aj ked som sa jej vyhrážala že mám vytlačenú celú našu mailovu komunikaciu a aj vypisy z mojho účtu, že som jej zálohu poslala, no ona mne späť nie. Že si ju polícia nájde podľa čísla účtu.....A inzerát jej stále beží....ale tentokrát ako mesto uvádza Trenčín a nie Bystricu ako v mojom prípade.
Všetky maily mám už vytlačené, pripravene ze ich odnesiem na políciu. Chcem len vediet, aký máte nato názor.
Prevod mojich peňazí prebehol 30.11.2011, ona vraj na druhý den poslala balík 1. triedou do Košíc.....a dodnes nemám ani balík, ani peniaze, ani žiadny dôkaz otom že ma neosiera.....mám ísť na políciu ?
Usporiadat
eqe-fin s.r.o. eqe-fin s.r.o.

eqe-fin s.r.o. je offline (nepripojený) eqe-fin s.r.o.

a ještě něco, kdo si myslíte, že na google najde všechno a hlavně legitimní a pravdivé, je naivní....google pouští na svoje servery pouze to , co načerpá z takových omezených diskuzí jako je tato....kdyby byl google věrohodný informační zdroj, nepotřebovali bychom zajištěné a bezpečnostní servery, které uchovávají naše soukromé informace....jste naivní, místo normálního řešení, které je laciné, ukazujete na internetu, jak jste hloupí a naivní a necháte se napálit ...... a jak se zdá ..je Vás vcelku dost....a pak že lidi nejsou blbí...

na druhou stranu je mi Vás líto, protože toto je hodné odsouzení, ale takhle se ztrapňovat na netu a riskovat, že Vás ještě ten dotyčný co Vás podle vašeho mínění podvedl bude tahat po soudech...no to je debilita v duelu... tak si užívejte svých neštěstí a své hlouposti a nadále posílejte peníze na cizí účty...ať jsou podvodnící bohatí...

ale mně a mou společnost z toho vynechte. Já mám 6550 registrovaných klientů, z nihž přez 2000 jich je ze slovenska a jenom jednou se nam stalo, že jsme přišli o dodávku což bohužel odneslo 8 klientů, kteří čekají na rovnání....nicméně kdyby jednali fér oni s námi jsme schopni se domluvit a vykompenzovat jejich škodu, ale pomluvami ??? špínou ??? tr. oznámením ze kterého stejně bude velká 0, se nic nespraví, naopak ......

mějte se
0 2
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
eqe-fin s.r.o.
ale mně a mou společnost z toho vynechte. Já mám 6550 registrovaných klientů, z nihž přez 2000 jich je ze slovenska a jenom jednou se nam stalo, že jsme přišli o dodávku což bohužel odneslo 8 klientů, kteří čekají na rovnání....nicméně kdyby jednali fér oni s námi jsme schopni se domluvit a vykompenzovat jejich škodu, ale pomluvami ??? špínou ??? tr. oznámením ze kterého stejně bude velká 0, se nic nespraví, naopak ......

mějte se
Vole, filozofování by jim, vašnosti, docela celkem šlo...

Servery, google, diskusie, zdroje...atď nejak neriešim.
ALE
Z této stránky vyplývá, že sa venuješ nehnuteľnostiam a výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona... http://rejstrik.penize.cz/24735035-eqe-fin-s-r-o

Ak máš Ty 6.500 klientov, tak ja som potom Onasis...
...a vyrovnaj si radšej dlhy ... na svedomie si zožeň nejaký produkt z ČKD s veľkou nosnosťou.
4 1
karmaide karmaide

karmaide je offline (nepripojený) karmaide

hmmm, boli ste na policii koli ociernovaniu Vasej spolocnosti EQE....a cakate na odsudenie ludi, co povedia nazor, respektive pravdu o Vas....no, ak by ste ta, boli, v tom momente mily pan Pilger by si Vas tam nechali...je po Vas vyhlasene patranie, v niekolkych platkoch - aj to je komplot proti Vam a Vasej ,,cistej ,, firme a podnikaniu? ANO?
momentalne ste na uteku, ale oni Vas chytia, ak ste t nepostrehli, ste IN, 15 minut slavy mate tu

Muž je prověřován ze spáchání trestného činu podvodu, kterého se mohl dopustit v souvislosti s půjčováním finančních prostředků od osob, se kterými napřed naváže kontakt, získá jejich důvěru a následně pod různými záminkami vyláká finanční půjčku, kterou následně nesplatí.
"Petr Pilger je komunikačně a sociálně zdatnou osobou, navazuje seznámení osobním kontaktem, ale i využitím sociálních sítí, na kterých vystupuje pod smyšlenými jmény či přezdívkami jako například Petr Artur Spravedlivý, Petr Borek Kardinál, Pavel Simon Pilger, Sebastian Robinson Benett. Má publikovány inzeráty na webových seznamkách, kdy projevuje zájem o seznámení s muži," sdělila mluvčí Policie ČR Jana Dětská.
tak tolko k tomuto diskusu, pan Spravedlivy

okrem ineho, pan podnikatel Petr Pilger rad posiela potvrdenia o uhradach, ktore nikdy neprebehli, a su daleko vzdialene odoriginalu.... akekolvek miesto jeho pobytu, a kontaktu mozte rovno hlasit PZ na SK, a este lepsie v CZ!!!
foto najdete v clankoch o vyhlaseni patrania!

cakame tu vsetci na vyjadrenie,p. Pilger.....
Naposledy upravil karmaide : 10.04.15 at 17:00
1 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

eqe-fin s.r.o.
a ještě něco, kdo si myslíte, že na google najde všechno a hlavně legitimní a pravdivé, je naivní....google pouští na svoje servery pouze to , co načerpá z takových omezených diskuzí jako je tato....kdyby byl google věrohodný informační zdroj, nepotřebovali bychom zajištěné a bezpečnostní servery, které uchovávají naše soukromé informace....jste naivní, místo normálního řešení, které je laciné, ukazujete na internetu, jak jste hloupí a naivní a necháte se napálit ...... a jak se zdá ..je Vás vcelku dost....a pak že lidi nejsou blbí...

na druhou stranu je mi Vás líto, protože toto je hodné odsouzení, ale takhle se ztrapňovat na netu a riskovat, že Vás ještě ten dotyčný co Vás podle vašeho mínění podvedl bude tahat po soudech...no to je debilita v duelu... tak si užívejte svých neštěstí a své hlouposti a nadále posílejte peníze na cizí účty...ať jsou podvodnící bohatí...

mějte se
6500 = 6499 ešte neprišlo na to
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
karmaide
Má publikovány inzeráty na webových seznamkách, kdy projevuje zájem o seznámení s muži," sdělila mluvčí Policie ČR Jana Dětská.
tak tolko k tomuto diskusu, pan Spravedlivy

cakame tu vsetci na vyjadrenie, nech sa pobavime
Takže nie iba podvodník ???
Von je páníček taky buzerant ....
2 0
karmaide karmaide

karmaide je offline (nepripojený) karmaide

napriklad

http://www.novinky.cz/vase-zpravy/pr...ci-benett.html

pozor, naposledy bol videny na Slovensku! Trencin, Zilina, Poprad, tym smerom
Naposledy upravil karmaide : 10.04.15 at 17:13
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

....a čakáme na hlásenie z hraničného priechodu Ubľa, alebo Vyšné Nemecké.....
0 0
Fair Fair

Fair je offline (nepripojený) Fair

No super mne sa vyhrážal ze ked nevymažem príspevky tak ma udá. Tak ano potvrdzujem aj ja prišiel som kvoli nemu o 400 € .2 mesiace ma naťahoval ze pride bud s peniazmi alebo mobilom alebo ze pošle na účet. Dostal som akurát tak 2 fake faktúry a x vymyslených storiek o tom preco nemohol. Este mi vravel ze minuly predminulý piatok ze poslal peniaze uz naozaj ze nemam sa báť. Pan dobre vedel ze klame cely cas 16 ročného chalana , tie peniaze som si šetril dlho no , co uz , ponaučenie. Pevne verím ze ho nájdu a bude to musiet vsetko vrátiť , odrobit ak papierovo nema z čoho vracať ( ale verím ze ľudi ako ja bolo vyse a peniaze ma po rodine, mozno znamych...) pátranie snad bude úspešne
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Kašli na podvodníka.... neudá.... hneď by ho posadili za mreže.... veď je po ňom v celých Čechách vyhlásené pátranie (a očakávam, že za chvíľu - keďže ho asi nenájdu - i európske).

Len si stráž, keď ho chytia a bude potrebné niečo prihlasovať - pohľadávky - aby si to nepremeškal...
Naposledy upravil misoft : 15.04.15 at 13:00
0 0
prosiminformacie prosiminformacie
Prosím mohli by ste my poslať nejaké info o Marekovi Bodišovi oklamal aj mňa a chcela by som to riešiť. Ak by ste boli taký dobrý bola by som veľmi rada.
0 0
natalia5 natalia5

natalia5 je offline (nepripojený) natalia5

Ako tu tak čítam, asi som bola oklamaná tiež :/ Dotyčná čo mi mala poslať telefón sa volala Zuzana ževraj bola zo Žiliny mala český účet a taktiež chcela len polovicu z ceny. Ak sa aj vám stalo niečo podobné prosím napíšte mi.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
natalia5
Ako tu tak čítam, asi som bola oklamaná tiež :/ Dotyčná čo mi mala poslať telefón sa volala Zuzana ževraj bola zo Žiliny mala český účet a taktiež chcela len polovicu z ceny. Ak sa aj vám stalo niečo podobné prosím napíšte mi.
To je už dalšia?
Už chytili Alenu Kvasnicovú.
https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/10052/86788
0 0
natalia5 natalia5

No vyzerá že ďalšia ja som jej peniaze posielala minulý utorok a naposledy mi odpísala v štvrtok .. potom už nič
0 0
natalia5 natalia5

http://www.bazos.sk/search.php?hleda...C5%A5&kitx=ano
dávajte si pozor na túto pani
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať