Zavrieť

Porady

PRIPOJENIE WiFi ROUTERA NA PC

Mám takýto problém, do PC mi ide internetový kábel. Dá sa pripojiť WiFi router na PC tak, aby mi šiel Net aj na PC..a aj WiFi na Mobile súčastne? PC je stolový..nemá WiFi prímač..
Usporiadat
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

babicka1 Pozri príspevok
už to mám stiahnuté ,ale os mi nefunguje v momente ked spustím oss mi zablokuje siet a nejde mi to inštalovat
Sú rôzne skratky ,ale túto som nepochopil.Kto blokuje sieť?
0 0
babicka1 babicka1

babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

žena
teraz som to odinštalovala a pokúsim sa ešte raz inštalovat ,ked som klikla na oss hned sa mi zablokovala siet takže sa to nedalo spustit
0 0
babicka1 babicka1

babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

žena
neviem či sa to musí aj niekde nastavit ,ale ja to neviem ,ked chcem spustit QSS tak sa to spustí začne sa inštalovat, zatial sa mi na sieti ,čo je tam ten,,, televízor,,, objaví krížik a hotovo napíše mi failed a dokončit ako to mám ešte urobit a čo je tam ten návod vôbec mi to nejde podla toho to je cez CD ja už neviem...
Naposledy upravil babicka1 : 10.01.12 at 08:16
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo


Ak riešite domácu sieť, chcem dať do pozornosti nasledujúcu technológiu:
http://www.pcworms.sk/index.php?opti...ete&Itemid=111
0 0
babicka1 babicka1

babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

žena
velmi pekne dakujem za radu ,ale to je pre mna moc zložité , možno ked sa volakto nájde čo mi to dá do poriadku,ale zatial nemám nikoho. čo by sa tomu rozumel
ja som si teraz kúpila aj usb INTELLINET AJ TP-LINK s antenkou,ale nič mi nefunguje,ked si dám usb intellinet a vypnem svoje wifi tak mi to trochu ide,ale ked sa chcem znovu napojit na moje wifi tak mi nejde stále je zablokované vždy musím dat obnovit systém potom je to v poriadku.tp-link ten mi nefunguje ani v druhom počítači hoci má každé svoje ip.priradené.ked si počítač vezme manžel do práce tam sa nechytí vôbec na žiadnu siet,hoci sa napojí aj priamo na net cez kábel až som bezradná čo s tým .už som si stiahla aj jeden program,ktorí mi ukáže všetky siete na okolí tie idú na 96 % ale moja ide iba na 54%,len škoda ,že sa nemôžem chytit ani na jednu
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať