Zavrieť

Porady

učt POHODA na online sieti ... viete poradiť ako to riešiť ??

Rozhodol som sa používať účtovny a ekonomický soft POHODA , aj dodávateľ ho používa a je kompatabilný s mojim eshopom ...

Ale chcel by som na ňom používať aj prácu na diaľku ... online ....

Vraj to je možné , viete niekto poradiť technické riešenie ,?

Vdaka za rady .... ježiško Vám ich pod stromčekom odplatí :-)

Vdaka dopredu ...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    hornak.ebsr je offline (nepripojený) hornak.ebsr

    hornak.ebsr
    Ahoj,

    jediné riešenie, ktoré POHODA podporuje je tzv. Terminal services alebo Remote desktop
    Musíš si nastaviť vzdialené pripojenie na PC pokiaľ máš externú IP adresu od svojho internetového providera.

    Pokiaľ nie dostupné riešenie software TeamViewer, dá sa stiahnuť zadarmo.

    Pidgey je offline (nepripojený) Pidgey

    Štastný človek :) Pidgey
    S pohodou už robím pár rokov a môj názor je prenajať si niekde terminal server a tam mať pohodu. Stojí to sice peniaze, ale nemáte starost s problémami čo sa týka dostupnosti. Alebo riesenie na spôsob teamviewer, ale lepšie sa mi zdá logmein.com - tam sa ale môže prihlásiť iba jeden užívateľ v jednom čase.

    hornak.ebsr je offline (nepripojený) hornak.ebsr

    hornak.ebsr
    Pidgey Pozri príspevok
    S pohodou už robím pár rokov a môj názor je prenajať si niekde terminal server a tam mať pohodu. Stojí to sice peniaze, ale nemáte starost s problémami čo sa týka dostupnosti. Alebo riesenie na spôsob teamviewer, ale lepšie sa mi zdá logmein.com - tam sa ale môže prihlásiť iba jeden užívateľ v jednom čase.
    Naša spoločnosť uvažovala pred časom nad týmto riešením, ale po vyžiadaní si cca 10tich ponúk to neprichádzalo do úvahy.
    Keďže pri určitom počte TS licencií sa cena za serverhosting pohybovala min. na úrovni 200 € mes. bez DPH.

    Čo je podľa mňa neefektívne a menej skúsený užívateľ bude potrebovať aj doplnkové služby ako správa servera, zálohy a pod. za ktoré sa väčšinou dopláca.

    Momentálne fungujeme na neprenajatom servery u partnerskej spoločnosti. No pre malého podnikateľa bude asi najoptimálnejšie riešenie RDP + ext. IP (možno 3 € mes.) čo pri Win XP, Vista alebo 7 pre jeden prístup bude úplne stačiť.
    Samozrejme záleží na rýchlosti linky.

    j.sch je offline (nepripojený) j.sch

    Man j.sch
    dakujem EBSR ... znie to fajn ale nerozumiem total vôbec :-(

    niekoho musím nájsť , čo mi to polopate :-)

    Vdaka

    hornak.ebsr je offline (nepripojený) hornak.ebsr

    hornak.ebsr
    j.sch Pozri príspevok
    dakujem EBSR ... znie to fajn ale nerozumiem total vôbec :-(

    niekoho musím nájsť , čo mi to polopate :-)

    Vdaka
    Zavolaj do POHODY oni ti povedia presne čo a jak a možno ti to na diaľku aj nastavia.

    učt POHODA na online sieti ... viete poradiť ako to riešiť ??

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.