Zavrieť

Porady

Ako na mobil samsung GTE 1150

Dostal som mobil večko GTE 1150 .Dá sa tam nejako preniesť napr.obrazok-zvuk?Má to len 1 pripojitelné miesto-mini UsB na nabíjanie.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Ide o veľmi jednoduché véčko s jedným displejom a tou najzákladnejšou výbavou. V ponuke chýba dokonca aj FM rádio. Samsung sa snaží nalákať zákazníkov na atraktívny dizajn a dlhú výdrž batérie. E1150-ka totiž údajne vydrží až 8 hodín telefonovať.

    Neobsahuje/nepodporuje
    :
    aktívny pohotovostný režim, sekundárny displej, fotoaparát, pamäťové karty, MMS, e-mail, GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA, HSUPA, Bluetooth, mass storage, Wi-Fi, MP3/AAC prehrávač, 3,5 mm jack, FM rádio, A2DP, Java, minimalizácia (Java) aplikácií, multitasking, internetový prehliadač, prehliadač dokumentov, GPS, akcelerometer,

    obrázok neprijme ani ako MMS ....
    Naposledy upravil alla66 : 27.12.11 at 17:13

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Theo Pozri príspevok
    Dostal som mobil večko GTE 1150 .Dá sa tam nejako preniesť napr.obrazok-zvuk?Má to len 1 pripojitelné miesto-mini UsB na nabíjanie.
    ...skús sa pripojiť cez USB na PC ...

    Ak PC vyhľadá nový SW a akceptuje ho , tak by nemal byť až taký problém nejaký ten obrážťok položiť do mašiny ...

    Zvuk asi nie , keď tam prehrávač nenie ...

    Theo je offline (nepripojený) Theo

    dôchodca Theo
    Dvaja vnuci mi to kupili na Vianoce /8 a 9 ročný/ a teraz sledujú,či tam bude nejaký obraázok,ako som sľúbil.Pamäť je tam využitá na 15 % ,čiže to by nemal byť problem.Je to lacný mobil a bez radia,bez veľa vecí-ja sa naň pozerám ako perfektný,lebo mi ho darovali najmladší.
    Skúsim to s USB, i keď by to nebolo logické.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    zvuky mp3 sa dajú použiť len na zvonenie - a bude to asi polyfonické. Jednoznačne - je to veľmi jednoduchý mobil - telefónovať a smskovať - viac NIČ!

    Ako na mobil samsung GTE 1150

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.