Zavrieť

Porady

Účtová osnova pre záujmové PO

Prosim Vas moye mi niekto pomoct a poslat mi uctovnu osnovu pre Zaujmove zdruzenei pravnickych osob? Zdruzenei uctuje v podvojnom uctovnictve. tak sa rozhodli. Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    skola je offline (nepripojený) skola

    skola
    Aké záujmové združenie myslíš? Ja mám účtovnú osnovu pre športové kluby? môžem Ti poslať ak je to ono.

    Martina123 je offline (nepripojený) Martina123

    Martina123
    Myslim zaujmove zdruzenie pravnickych osob. A ako uctujes, ako netiskova alebo rozpoctova organizacia?
    A este ake pravne predpisy sa nas tykaju. Dakujem za pomoc. Skus mi poslat, co mas. Pozriem sa na to.

    kikoza je offline (nepripojený) kikoza

    kikoza
    Martina123
    Myslim zaujmove zdruzenie pravnickych osob. A ako uctujes, ako netiskova alebo rozpoctova organizacia?
    A este ake pravne predpisy sa nas tykaju. Dakujem za pomoc. Skus mi poslat, co mas. Pozriem sa na to.
    Aj ja by som potrebovala vedieť o účtovaní záujmových združení PO čo najviac. Budem musieť účtovať a zatiaľ neviem ako na to.

    alena je offline (nepripojený) alena

    alena
    združenia právnických osôb patria medzi organizácie nezriadené za účelom podnikania a platia pre ne opatrenia MF SR číslo 22 502/2002-92, kde je aj účtová osnova a postupy účtovania pre tieto organizácie účtujúce v PU.

    ormika je offline (nepripojený) ormika

    ormika
    Dobrý deň, a ja by som potrebovala pomôcť s problémom: podľa akých postupov účtovania bude účtovať družstvo? Nie poľnohospodárske, ale je to družstvo založené podľa § 56-75 a §§221-260 Obchodného zákonníka.
    Veľmi pekne ďakujem.

    kikoza je offline (nepripojený) kikoza

    kikoza
    alena
    združenia právnických osôb patria medzi organizácie nezriadené za účelom podnikania a platia pre ne opatrenia MF SR číslo 22 502/2002-92, kde je aj účtová osnova a postupy účtovania pre tieto organizácie účtujúce v PU.
    Ďakujem, skúsim prelúskať.

    Účtová osnova pre záujmové PO

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.