Zavrieť

Porady

Win 7 a ccleaner prosím velmi surne

ahojte na pevnom pocitaci mam windows 7 a stiahol som si ccleaner aby som ho trosku zrýchlil dal som analyzovat a potom mi ukazalo ze sa moze vymazat 4458 mb tak som dal odstranit subory a po restartovani pc sa mi stratila tema z pc ale nefunguje ani zvuk neda sa pripojit na internet musim to ist dat kamosovi aby mi natiaho novi win 7 alebo si s tim poradím aj sám rychlo poradte prosím
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ..no ja ccleanerom čistím už 4 roky a nikdy mi nič podobné neurobil...vyhodí len závadné súbory, nič, čo predtým fičalo, nevymaže...takže si musel niečo vymazať ty sám...a ak aj neuložím zálohu, nikdy mi nič nevymaže ani nezničí sám od seba...

    domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

    Konateľ spoločnosti domenico.office
    Krok späť pomôže.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    CCleaner robi zalohu registrov, takze daj obnovit,malo by pomoct

    nunenko je offline (nepripojený) nunenko

    prďous, táraj, gágaj nunenko
    Ovládaci panel-Všetky položky ovládacieho panela-obnovenie
    Vyberieš bod obnovy a ..., ale len ak máš zapnutú tuto službu, ale CCleaner má tiež krok späť alebo čosi podobné.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Suhlasim, ale predpokladam, ze zalohoval-pre istotu .-)

    domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

    Konateľ spoločnosti domenico.office
    Predpokladajme, že tak urobil a má zálohu. Ešte nevieme, či dal čistiť aj registre, alebo to zblbol čistič.

    lubosko007 je offline (nepripojený) lubosko007

    lubosko007
    ale ja som ten ccleaner odinstaloval a ked som chcel dat obnovit system tak mi napísalo toto: Funkcia Obnovovanie systému v tomto počítači zrejme nepracuje správne............a dalej toto:A Volume Shadow Copy Service component encountered an unexpected error.Application event log for more information.(0x80042302)

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    ccleaner by ti nemal narobiť takú paseku, akú opisuješ....aká téma sa stratila? mal si ju uloženú, alebo iba rozpísanú?

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ...a inak, ak máš originál win z disku, daj ho do pc, nájde si poškodené a opraví...

    kubo131 je offline (nepripojený) kubo131

    kubo131
    a mohlo sa stať že aj ty si sám si odinštaloval niektoré veci.... napríklad zvuk alebo wifi.... stačí jedno zlé kliknutie a máš to v ťahu...

    Mrgrabber je offline (nepripojený) Mrgrabber

    pripadne mi napište na skypa moj nick: junior130000 ...viac Mrgrabber
    CC používam už nejaký ten piatok a niečo podobne sa mi ešte nestalo pokial si neprišiel o nejake citlivé dáta v tom prípade pozri správcu zariadení a doinštaluj si sieť a zvuk a do budúcnosti pozri detailnejšie nastavenia čo všetko je zaškrknuté na čistení

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.