Zavrieť

Porady

Dopravny podnik pokuty

Dobry den,
niekedy este v roku 2006-2007 som dostal 2x pokutu za jazdenie v BA na cierno tusim po 1500 SK, vtedy
este mi niekedy prislo akurat domov doporucenka s tim, ze to mam zaplatit, ziadna exekucia nic mi zatial
neprislo, mna zaujima ked ma zatial ziadny exekutor neriesil nic mi neprislo, ked prijdem do
dopravneho podniku a zaplatim im tych 3000 SK za tie dve pokuty ci to bude ok, lebo nechcem platit nejake
mu exekutorovi zbytocne poplatky. Niekde som cital v nejakych novinach aj clanok kde sa rozpravali s
niekym s vedenia dopravneho podniku a spominal tam, ze uroky z omeskania oni nepytaju.
Je to tak, ze pokial mi od exekutora nic nepride a ja pohladavku zaplatim skorej, tak uz mu nemusim platit
ziadne poplatky jemu? Aj keby mi tyzden na to prisla obalka od exekutora? Mu poslem, ze uz to bolo uhradene.
ako to je?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

    Mária27
    Exekútor koná až na základe súdneho rozhodnutia - to je už neskoro, treba platiť aj súdne trovy aj trovy exekútora.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    kapuca Pozri príspevok
    Dobry den,
    niekedy este v roku 2006-2007 som dostal 2x pokutu za jazdenie v BA na cierno tusim po 1500 SK, vtedy
    este mi niekedy prislo akurat domov doporucenka s tim, ze to mam zaplatit, ziadna exekucia nic mi zatial
    neprislo, mna zaujima ked ma zatial ziadny exekutor neriesil nic mi neprislo, ked prijdem do
    dopravneho podniku a zaplatim im tych 3000 SK za tie dve pokuty ci to bude ok, lebo nechcem platit nejake
    mu exekutorovi zbytocne poplatky. Niekde som cital v nejakych novinach aj clanok kde sa rozpravali s
    niekym s vedenia dopravneho podniku a spominal tam, ze uroky z omeskania oni nepytaju.
    Je to tak, ze pokial mi od exekutora nic nepride a ja pohladavku zaplatim skorej, tak uz mu nemusim platit
    ziadne poplatky jemu? Aj keby mi tyzden na to prisla obalka od exekutora? Mu poslem, ze uz to bolo uhradene.
    ako to je?
    ...toť nedávno mladému došiel príkaz od exe - respektíve sa zbadal , až keď mal bloknutý účet ...
    ...exe sa s ním ani baviť nemienil , horko - ťažko ( zaujímavé ) dal číslo účtu , kde bolo potrebné odoslať lovky ...
    ...z tej smiešnej pokuty ( cca 30 - 50 € ) sa zrazu hneď vyšplhala sumička na 250 € ...

    kapuca je offline (nepripojený) kapuca

    kapuca
    Ja to idem v Pondelok zaplatit tam do ich kancelarie, mna len zaujima ci sa vyhnem plateniu nejakemu exekutorovi ked mi zo sudu ani od nikial zatial nic neprislo ani mi neblokli ucet nic. Ci ma tam neodbiju ked tam pridem, ze mi uz sme to poslali na sud alebo exekutorovi alebo podobne....
    buchač Pozri príspevok
    ...toť nedávno mladému došiel príkaz od exe - respektíve sa zbadal , až keď mal bloknutý účet ...
    ...exe sa s ním ani baviť nemienil , horko - ťažko ( zaujímavé ) dal číslo účtu , kde bolo potrebné odoslať lovky ...
    ...z tej smiešnej pokuty ( cca 30 - 50 € ) sa zrazu hneď vyšplhala sumička na 250 € ...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    kapuca Pozri príspevok
    Ja to idem v Pondelok zaplatit tam do ich kancelarie, mna len zaujima ci sa vyhnem plateniu nejakemu exekutorovi ked mi zo sudu ani od nikial zatial nic neprislo ani mi neblokli ucet nic. Ci ma tam neodbiju ked tam pridem, ze mi uz sme to poslali na sud alebo exekutorovi alebo podobne....
    ...zistíš na mieste ....

    Dopravny podnik pokuty

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.