Zavrieť

Porady

CÚP 2012 - Cenník účtovných prác na rok 2012

som
Cenník účtovných prác na rok 2012 tento rok nepredkladám, pretože na základe minuloročných cenníkov a z praxe si už vie skoro každý ohodnotiť svoju prácu.

Ale chcem upozorniť však na služby napr. servisu na PC, internet a pod., kde som sa stretla s účtovaním 33,00 eur/hod. + dopravné. Sú to služby odborné, ktoré si musíme objednať, pretože ich nevieme vykonať, tak ako naše odborné služby, ktoré si musia objednať tí, ktorí to tiež nevedia. Skúste si to prerátať a zistite ... svoju cenu
Usporiadat
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-17)
+ zobraziť viaczbaliť
Rovnako si treba uvedomit, ze informacie tykajuce sa "servisu PC" su natolko zlozite, ze ani sam opravar nemusi vediet chybu ani po hodine prace!!! Takze je nezmysel, porovnavat spracovanie uctovnictava s touto diametralne odlisnou profesiou a dokonca navadzat-vzbudzovat chamtivost pri tak trivialnej praci ako spracovanie uctovnictva je!!! Ved mile dami, kazdy idiot si dnes vie vyhladat danu problematiku cisiel a zakonov na internete a uprimne, keby nebolo lenivosti, tak ste vsetky na urade prace!!!
0 17
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

tomyk Pozri príspevok
Rovnako si treba uvedomit, ze informacie tykajuce sa "servisu PC" su natolko zlozite, ze ani sam opravar nemusi vediet chybu ani po hodine prace!!! Takze je nezmysel, porovnavat spracovanie uctovnictava s touto diametralne odlisnou profesiou a dokonca navadzat-vzbudzovat chamtivost pri tak trivialnej praci ako spracovanie uctovnictva je!!! Ved mile dami, kazdy idiot si dnes vie vyhladat danu problematiku cisiel a zakonov na internete a uprimne, keby nebolo lenivosti, tak ste vsetky na urade prace!!!
Pekný deň,

"tomyk" verím, že kým si toto napísal/a, si asi nerozmýšľal/a,
Nechcem Ťa uraziť, no môžem povedať z vlastnej skúsenosti, že účtovníčku robím 20 rokov a napriek tomu sa denne utvrdzujem, či som si zákon vyložila správne a ak si nájdeš čas, tak Ti radím prečítaj si tu všetky odborné témy a zistíš, že je tu neskutočne veľa výborných ekonómov, účtovníkov, právnikov a napriek tomu pri každej zmene zákona, ktorá sa udeje niekedy i 3 x do roka, sa prípad od prípadu preberá, nie preto, že by si títo skvelí ľudia nevedeli naštudovať zákon, alebo ho nebodaj neovládali, ale je to z dôvodu, §§§ sú kľukaté a orgány štátnej správy Ti neporadia, len Ti odcitujú, že máš postupovať v zmysle zákona...
Ak si taký/á geniálny/a budem rada ak sa sem medzi poraďákov pripojíš a budeš reagovať na každú položenú otázku z praxe a zaručíš sa, že prejde bez problémov i daňovou kontrolou, prípadne inými kontrolami.
No z toho čo si tu odprezentoval/a bez urážky, nemáš ani poňatie čo zákony sú.
41 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

tomyk Pozri príspevok
Rovnako si treba uvedomit, ze informacie tykajuce sa "servisu PC" su natolko zlozite, ze ani sam opravar nemusi vediet chybu ani po hodine prace!!!
...a neštuduje pri tom žiadne zákony, novely novelizovaných noviel, netlačia ho termíny, nehrozia mu žiadne kontroly, postihy, penále ani iné sankcie a hlavne - postupuje metódou pokus-omyl, však času (t.j.zákazníkom dobre zaplateného času) má dosť ...
tomyk, nehodíš sem svoj cenník? nech sa vieme zorientovať?
16 1
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

tomyk Pozri príspevok
Rovnako si treba uvedomit, ze informacie tykajuce sa "servisu PC" su natolko zlozite, ze ani sam opravar nemusi vediet chybu ani po hodine prace!!! Takze je nezmysel, porovnavat spracovanie uctovnictava s touto diametralne odlisnou profesiou a dokonca navadzat-vzbudzovat chamtivost pri tak trivialnej praci ako spracovanie uctovnictva je!!! Ved mile dami, kazdy idiot si dnes vie vyhladat danu problematiku cisiel a zakonov na internete a uprimne, keby nebolo lenivosti, tak ste vsetky na urade prace!!!
Fúúú,tak toto je silná káva,v živote by som si nedovolila vyjadriť sa takto o práci druhých.Dúfam dámy,že tomuto nicku nikto neporadí z oblasti učtovníctva ani mäkké f.
5 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

tomyk
Rovnako si treba uvedomit, ze informacie tykajuce sa "servisu PC" su natolko zlozite, ze ani sam opravar nemusi vediet chybu ani po hodine prace to naozaj niekedy "nemusí", najmä keď mu za to platia!!! Takze je nezmysel, porovnavat spracovanie uctovnictava s touto diametralne odlisnou profesiou a dokonca navadzat-vzbudzovat chamtivost skôr chamtivosť je u tých "servis-manov PC, ktorí "nemusia vedieť", ale pokiaľ je dobrý, tak vie, ale nepovie - resp. hneď neurobí,lebo je platený od hodiny pri tak trivialnej praci ako spracovanie uctovnictva je - áno - je triviálna - hrabať sa v papieroch, účtoch, výkazoch, odvodoch, príjmoch, daniach a nepomýliť sa o jednu číslicu. Pri chybe to však nezaplatí zákazník, ale ľudské počítadlo!!! Ved mile dami, kazdy idiot si dnes vie vyhladat danu problematiku cisiel a zakonov na internete tak to skús - po 15 minútach ten internetový prehliadač znechutený ukončíš a uprimne, keby nebolo lenivosti, tak ste vsetky na urade prace to povedal "TEN PRAVÝ"!!!!
Asi toľko!
17 1
ucetni_fantozzi ucetni_fantozzi

ucetni_fantozzi je offline (nepripojený) ucetni_fantozzi

tomyk, asi tak pred rokom sa mi pokazil notebook, kedze som len "obycajny" uctovnik, odniesol som ho do pc servisu (ktovie, mozno aj ku tebe...) a ked som si pre neho po case prisiel tak mi povedali, ze ho rozobrali, potom ho zase zlozili a prisli na to ze "asi" je pokazena zakladova doska a vraj si mam radsej kupit novy.

no a najvacsia sranda prisla na zaver - tato "sluzba" stala 20 Eur...

nuz kazdy sme v niecom odbornik, ze?
5 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
a kde je príspevok č.2?
0 0
Aljok Aljok

Aljok je offline (nepripojený) Aljok

Rozbaľ si ho.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hore - len si ho musíš "rozbaliť" - (Nevhodný príspevok Rozbaliť)
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Ďakujem, nejako som to prehliadla .
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Nevhodný príspevok rozbaliť tomyk Dnes, 07:32
Rovnako si treba uvedomit, ze informacie tykajuce sa "servisu PC" su natolko zlozite, ze ani sam opravar nemusi vediet chybu ani po hodine prace!!! Takze je nezmysel, porovnavat spracovanie uctovnictava s touto diametralne odlisnou profesiou a dokonca navadzat-vzbudzovat chamtivost pri tak trivialnej praci ako spracovanie uctovnictva je!!! Ved mile dami, kazdy idiot si dnes vie vyhladat danu problematiku cisiel a zakonov na internete a uprimne, keby nebolo lenivosti, tak ste vsetky na urade prace!!!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Najviac na týchto odborníkoch neznesiem ak povie , že prídem dnes.....potom.....nemohol som ...prídem zajtra .....potom opäť zajtra povie , nevyšlo mi to prídem zajtra a takto do nemoty .....ale keby takto pristupoval účtovník k svojej práci , tak by nebolo podané ani daňové priznanie .Totižto účtovník si nemôže dovoliť povedať tak 25 v mesiaci , že však DP DPH podám zajtra alebo popozajtra !
Takže áno , je rozdiel medzi Vami označenou diametrálne odlišnou profesiou a účtovníkom, nakoľko účtovník si nemôže dovoliť tláchať do vetra , že nevyšlo mi to , tak zajtra !
12 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

Milý Tomyk, všetko dobré Ti prajem do roku 2012. Vieš, ja už najviac sledujem len témy o čertových obrázkoch. A pousmejem sa nad mudrcmi Tvojho typu, čo sú presvedčení, že vygooglia účtovnú súvzťažnosť a sú za vodou. Ak Ti robí problém základná gramatika, tak to až také zložité pri tých PC nebude. Jednoducho treba na to len správne buňky. Ako na účtovníctvo. Keď budeš trhať lístky sedmokrásky dámi-nedámi, tak len vtedy to bude na mäkko
1 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
http://www.porada.sk/t183376-p2-cup-...ml#post1935823

Ešte mi nedá , musím vyzdvihnúť "Česť výnimkám".Nechcem zovšeobecňovať .
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Všetci ste mu reagovali pekne slušne, hoci to je asi fakt najsilnejšia káva za existenciu Porady.. Snažím sa to robiť po celý čas na Porade . Pri tomto príspevku nemôžem, musím porušiť vlastnú zásadu. - Tomik Tvoj príspevok je viac ako primitívny a môžeš vysvetlovať čo chceš a písať čo chceš. Bohužiaľ opäť sa potvrdila naša národná vlastnosť - všetci sú hlúpi, leniví, nič nerobia...len ja som dokonalý.
Tomyk, vďaka za Tvoje vygooglené podnetné rady na POrade od 26.3.2009
4 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Ten človek nemá rád ani seba, tak čo už od neho môže očakávať okolitý svet.
3 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
smutná téma ...
3 0
Janiela Janiela

Janiela je offline (nepripojený) Janiela

jednoduchý človek, ako ostatní ...viac
TOMYK zobuď sa,
chcela by som ťa vidieť, robiť účtovnú závierku a uzávierku. Účto robím 15 rokov a predsa mi to "trvá trochu dlhšie" ako tvojich spomínaných pár minút.
A tí IT-čkari??? Jeden taký šikovný mi pár rokov dozadu vymazal komplet celý PC, lebo sa pomýlil. Zodpovednosť? Nulová. Ráno som potrebovala klientovi predložiť priebežnú závierku kvôli úveru. Kolegovia účtovníci vedia o čom hovorím.

Schválne: vedel by si na základe podkladov z účtovníctva merať a následne vyhodnotiť výkonnosť podniku???


Pozn.: Ja by som si nedovolila urážať ani smetiara - dúfam, že nikoho teraz neurazím. Čo by sme robili,ak by sa nám kopili hromady odpadu? Lekári vs bylinkári. Trochu úcty k povolaniam.
5 0
Luna Luna

Luna je offline (nepripojený) Luna

Žasnem čo ľudia dokážu z úst vypustiť. Tak takéhoto mudrlanta by som k svojmu PC nepustila.
Naposledy upravil Luna : 08.01.12 at 21:16
1 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Zita5 Pozri príspevok
http://www.porada.sk/t183376-p2-cup-...ml#post1935823

Ešte mi nedá , musím vyzdvihnúť "Česť výnimkám".Nechcem zovšeobecňovať
Zitka, nenašla som v tom príspevku farebne zvýraznenú vetu, ale ak ju aj použil, tak asi len preto, aby sa medzi "zbytočné" nepasovala aj jeho účtovníčka a nechrstla mu jeho zas...é papiere do očí. Už ste ma čítali takú nas...ú ??????
6 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

No babenky, použijem výrok našej pepsíkovej NEROB SI STAVY. Mám ho napísaný pod monitorom a dodám, že stále platí, že každý deň na mňa niekde čaká jeden blbec. Práve som ho dnes stretla.
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať