Zavrieť

Porady

CÚP 2012 - Cenník účtovných prác na rok 2012

som
Cenník účtovných prác na rok 2012 tento rok nepredkladám, pretože na základe minuloročných cenníkov a z praxe si už vie skoro každý ohodnotiť svoju prácu.

Ale chcem upozorniť však na služby napr. servisu na PC, internet a pod., kde som sa stretla s účtovaním 33,00 eur/hod. + dopravné. Sú to služby odborné, ktoré si musíme objednať, pretože ich nevieme vykonať, tak ako naše odborné služby, ktoré si musia objednať tí, ktorí to tiež nevedia. Skúste si to prerátať a zistite ... svoju cenu
Usporiadat
KatarinaNR KatarinaNR

KatarinaNR je offline (nepripojený) KatarinaNR

hej, viem že dievčence spinkajú, ďakujem za tvoju skúsenosť. Moja vedomosť bola tiež taká, že tiež je to v ten mesiac robota a výkazy navyše. Ale robím účto mojej známej známemu a veeeeeeeľmi sa čudovala keď som povedala, že na budúci mesiac to bude iná platba. :-((
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

KatarinaNR Pozri príspevok
hej, viem že dievčence spinkajú, ďakujem za tvoju skúsenosť. Moja vedomosť bola tiež taká, že tiež je to v ten mesiac robota a výkazy navyše. Ale robím účto mojej známej známemu a veeeeeeeľmi sa čudovala keď som povedala, že na budúci mesiac to bude iná platba. :-((
papier nepustí (zmluva) - treba mať jasno na začiatku
0 0
johny18 johny18

johny18 je offline (nepripojený) johny18

Uctovnici, prosim Vas o vas odhad, aka by bola primerana cena za uctovnictvo zivnostnika - jednoduche, stvrtrocny platba DPH, za rok 2012: 1200 poloziek v penaznom denniku, 4x DPH priznanie, 450 prijatych faktur ( z toho 410 zo zahranicia, takze vystavujem 820 dokladov samovymeranie a odpocet DPH), 390 vydanych faktur. PHM na MV vedene pausalne 80% z blockov. Okres Michalovce. Ide mi o to , aby klient videl v akom rozsahu sa pohybuju ceny, tak by mi to velmi pomohlo, aby si nemyslel, ze ho chcem osklbat.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

johny18 Pozri príspevok
Uctovnici, prosim Vas o vas odhad, aka by bola primerana cena za uctovnictvo zivnostnika - jednoduche, stvrtrocny platba DPH, za rok 2012: 1200 poloziek v penaznom denniku, 4x DPH priznanie, 450 prijatych faktur ( z toho 410 zo zahranicia, takze vystavujem 820 dokladov samovymeranie a odpocet DPH), 390 vydanych faktur. PHM na MV vedene pausalne 80% z blockov. Okres Michalovce. Ide mi o to , aby klient videl v akom rozsahu sa pohybuju ceny, tak by mi to velmi pomohlo, aby si nemyslel, ze ho chcem osklbat.
a tvoj názor je aký?
a ešte sa opýtam - to je igelitkár?
Naposledy upravil srska : 09.01.13 at 07:22
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Sarlotka Pozri príspevok
ahojte,

ako si budete stanovat cenu za dohodarov od 1.1.2013 mam na mysli najma "prihlasovacov a odhlasovacov" na zdravotnu poistovnu?

dakujem


tictac7 Pozri príspevok
nakoľko s dohodármi bude viac práce ako s bežným zamestnancom, budem počítať za rovnocenného zamestnanca každého spracovaného dohodára v danom mesiaci.... nemám zvlášť sumu za prihlášku a odhlášku, je to rozpočítané v mesačnom paušále za spracovanie mzdy (taktiež vystavenie potvrdenie, prípadne RZD)...
Tiež ma napadlo, že už nemôžem účtovať za spracovanie dohody 1/2 sadzbu mzdy, ako som to robila doteraz.
Odmenu za mzdu som mala 8,30 € paušálne. Nič som už nedoúčtovávala, aj keď som v mesiaci nerobila nič iné iba prihlasovala a odhlasovala dohodárov.
Tiež idem prehodnotiť sadzby za spracovanie dohodárov.
1 0
johny18 johny18

johny18 je offline (nepripojený) johny18

srska Pozri príspevok
a tvoj názor je aký?
a ešte sa opýtam - to je igelitkár?
Dava mi vsetko usporiadane a pravidelne. Nehovorim, ze tam nema nezrovnalosti, vzdy ked vsetko nahodim do softu, musim s nim este prechadzat.
Ja planujem zapytat 800 -900 €
Naposledy upravil johny18 : 09.01.13 at 11:32
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

johny18 Pozri príspevok
Dava mi vsetko usporiadane a pravidelne. Nehovorim, ze tam nema nezrovnalosti, vzdy ked vsetko nahodim do softu, musim s nim este prechadzat.
Ja planujem zapytat 800 €, no od neho pocuvam, ze to je vela, a od inych, ze malo.
neni veľa.
robíš mu priebežne účto a mesačne ho kasíruješ?
0 0
johny18 johny18

johny18 je offline (nepripojený) johny18

srska Pozri príspevok
neni veľa.
robíš mu priebežne účto a mesačne ho kasíruješ?
Robim ho priebezne, kazdy kvartal, pred DPH mi doda vsetko za 3 mesiace, kazdy kvartal mi aj vyplaca.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

johny18 Pozri príspevok
Robim ho priebezne, kazdy kvartal, pred DPH mi doda vsetko za 3 mesiace, kazdy kvartal mi aj vyplaca.
môj názor - 800 nie je veľa
1 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Bavíme sa o odmene za obdobie ?????
Upresni.
0 0
johny18 johny18

johny18 je offline (nepripojený) johny18

Melnick Pozri príspevok
Bavíme sa o odmene za obdobie ?????
Upresni.
Cely rok 2012.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

johny18 Pozri príspevok
Cely rok 2012.
si písal, že za q-ly ho kasíruješ, či?
0 0
johny18 johny18

johny18 je offline (nepripojený) johny18

Ano, ale asi po 150-200 €, pricom na konci roka to cele spocitam a doplati sa. Tak mi to vyslo na 800 € za cely rok. Malo?
Viete mi povedat Vas cenovy odhad za to ucto?
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
johny18 Pozri príspevok
Cely rok 2012.
Prosím ???????
To teda je sakra málo, za ten rozsah práce a to mi všetci naokolo hovoria ,že kazím ceny. No tak teraz mám výčitky, že som hnusoba drahá.
2 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

johny18 Pozri príspevok
Ano, ale asi po 150-200 €, pricom na konci roka to cele spocitam a doplati sa. Tak mi to vyslo na 800 € za cely rok. Malo?
Viete mi povedat Vas cenovy odhad za to ucto?
pri takom objeme, ako si uviedol a v "mi" aspoň 400/mesiac
1 0
johny18 johny18

johny18 je offline (nepripojený) johny18

srska Pozri príspevok
pri takom objeme, ako si uviedol a v "mi" aspoň 400/mesiac
Na mesiac? Nie na kvartal? Kebyze na mesiac, to by vychadzalo 4800 € za rok.
0 0
johny18 johny18

johny18 je offline (nepripojený) johny18

Melnick Pozri príspevok
Prosím ???????
To teda je sakra málo, za ten rozsah práce a to mi všetci naokolo hovoria ,že kazím ceny. No tak teraz mám výčitky, že som hnusoba drahá.
Keby sa to tak dalo vysvetlit aj klientovi
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

johny18 Pozri príspevok
Na mesiac? Nie na kvartal? Kebyze na mesiac, to by vychadzalo 4800 € za rok.
za mesiac a nech je rád, že nemá zamestnancov
0 0
johny18 johny18

johny18 je offline (nepripojený) johny18

Vdaka, budem to tlmocit klientovi
0 0
tibor1000 tibor1000

tibor1000 je offline (nepripojený) tibor1000

Zdravím,prosím kolko beriete za spracovanie dan.priznania k dani z motor.vozidiel 1 auto?dakujem
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať