Zavrieť

Porady

Ako sa vola tento film?

Raz som videla v televizii film. Bol o tomto...
Neviem celkom presne preco ale ked mal jej syn tak 4 roky tak sa stratil. A potom neskor asi za 10 rokov myslim ze uz byvala inde tak byval o par domov dalej jeden chlapec mal 14nast(cize v tom veku ako mal byt jej syn) a on jej chodil pomahat kosit travu a vselico. Najprv nevedela ze to je on, zacala si ho poriadne vsimat, ale neskor zacala potom patrat a zistila ze je to ten jej syn. A potom nakoniec sa vratil ku nej.. Ten chlapec bol taky mensi mal cierne kratsie vlasy.
Usporiadat
otázka otázka

otázka je offline (nepripojený) otázka

účtovníčka
Myslím, že sa to volalo Stratený v mori.
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Stratení v mori
0 0
iriska iriska

iriska je offline (nepripojený) iriska

Ja by som potrebovala poradiť názov filmu - bol o nejakom vrahovi, ktorý hnusným spôsobom vraždil ľudí a zameral sa aj na dve ženy, jednu myslím zabil a druhú na konci naháňal a zranil..., ale tým vrahom bolo vlastne druhé "ja" tejto ženy.
Ak si niekto spomeniete, ďakujem
0 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

iriska Pozri príspevok
Ja by som potrebovala poradiť názov filmu - bol o nejakom vrahovi, ktorý hnusným spôsobom vraždil ľudí a zameral sa aj na dve ženy, jednu myslím zabil a druhú na konci naháňal a zranil..., ale tým vrahom bolo vlastne druhé "ja" tejto ženy.
Ak si niekto spomeniete, ďakujem
SLovenský názov bol Noc s nabrúsenou britvou, originálny názov Haute tension. Tu je trailer:



a tu info o filme:

http://www.imdb.com/title/tt0338095/

Videl som ho asi pred 2 rokmi, je to dosť ťažký film a najmä brutálny. Nedoporučujem deťom a slabším povahám....
2 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Hrozne davno davali v TV film o zruteni lietadla niekde v amazonskom pralese. Prezila iba jedna dievcina. Mala blond vlasy.
Ked sa po zruteni lietadla prebrala,sedela na zemi a vyberala si z noh nejake cerviky. To mi utkvelo z toho filmu v pamati.
Nespomenie si nahodou niekto,aky to bol film?
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

arizona Pozri príspevok
Hrozne davno davali v TV film o zruteni lietadla niekde v amazonskom pralese. Prezila iba jedna dievcina. Mala blond vlasy.
Ked sa po zruteni lietadla prebrala,sedela na zemi a vyberala si z noh nejake cerviky. To mi utkvelo z toho filmu v pamati.
Nespomenie si nahodou niekto,aky to bol film?

Tiež by som rada vedela, približne si spomínam : Zázraky sa ešte dejú.
2 0
otázka otázka

otázka je offline (nepripojený) otázka

účtovníčka
Film sa volal Zázraky se dějí, z r. 1974.

http://www.csfd.cz/film/88947-zazrak...dono-ancora-i/
3 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

DAKUJEM !!!! Je to ono.

Bala som sa,ze z toho mojho kratkeho opisu deja si asi nik nespomenie :-)))
0 0
ZlaticaB ZlaticaB

ZlaticaB je offline (nepripojený) ZlaticaB

Ja si tiež spomínam na ten film - Zázraky sa dejú - videla som ho veľmi dávno a presne ten obraz mi utkvel s pamäti ako dievčina sedela na zemi a vyberala si z nohy červy. Tiež si pamätam ako hľadala v lese ten najmenší potôčik lebo v detstve jej niekto (už neviem kto ) hotovil, že ak sa niekedy stratí musí hľadať nejaký potôčik a ísť po jeho toku pretože malý potôčik sa vlieva do väčšieho a väčší do väčšieho a ten najväčší do mora a pri mori sú aj ľudia...
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
ten hore uvádzaný film - nie je stratení na mori- ten menovaný film- to mama uvidí na filme z dovolenky od priateľov chlapca, ktorý bude prenajímať lode s kurzom potápania.....
.. ale ten film, ktorý zadávateľ spomína- to je iný - tiež sa mi čosi zdá, ale určite nie - stratení na mori...
0 0
pajon1 pajon1

pajon1 je offline (nepripojený) pajon1

Bionda Pozri príspevok
ten hore uvádzaný film - nie je stratení na mori- ten menovaný film- to mama uvidí na filme z dovolenky od priateľov chlapca, ktorý bude prenajímať lode s kurzom potápania.....
.. ale ten film, ktorý zadávateľ spomína- to je iný - tiež sa mi čosi zdá, ale určite nie - stratení na mori...
Beth (Michelle Pfeiffer) je jako mnohé jiné matky – hluboce miluje své tři děti, ale někdy je zcela zahlcena starostmi, protože spojit péči o rodinu s prací úspěšné fotografky není snadné. Jednoho dne však na ni i na její nejbližší dopadne jako úder blesku tragická událost. Tříletý syn Ben zmizí na ulici beze stopy. Jak plynou dny a chlapeček není k nalezení, propadá se Beth stále hlouběji do svého zoufalství. Pocit viny a neutěšitelný smutek ji vzdaluje manželovi, staršímu synovi i dceři. Trvá dlouho, než se rodině podaří znovu navázat zpřetrhané pouto vzájemných vztahů. A pak, po devíti letech, zaklepe na dveře hoch ve věku ztraceného Bena. Je to náhoda nebo by to mohl být on?
V roce 1988 měla Beth Cappadora všechno, co si žena může od života přát. Práci úspěšné fotograf-ky, která ji bavila, hezký dům, spokojené manželství s restauratérem Patem a třemi dětmi. Poněkud nerudným sedmiletým Vincentem, rozesmátým tříletým Benem a malinkou Kerry. Jenže pak se s dětmi vydá do Chicaga na sraz své střední školy a když na okamžik nechá syny o samotě v přeplně-né hotelové hale, aby se mohla zapsat, Ben zmizí. Místní policie se pustí do rozsáhlého pátrání, za-pojí se i televize a tisk, veškeré snahy jsou však marné. Po chlapci se nenajde ani stopa. Beth se nedokáže se ztrátou smířit a po návratu domů, se zhroutí a propadne do hluboké deprese. Trvá devět let, než se rodina z tragické ztráty alespoň trochu vzpamatuje. Píše se rok 1997 a Beth s rodinou opustila Madison ve Wisconsinu a přestěhovala se do Chicaga.
Pat se chystá společně s otcem otevřít restauraci, Beth znovu začala pracovat. V okamžiku, když už se zdá, že se snad i Beth dokázala se ztrátou vyrovnat, zazvoní u dveří kluk ze sousedství a nabídne se, že poseká trávník. Představí se jako Sam, šokovaná Beth je však přesvědčena, že vidí svého ztraceného Bena. Podoba je vskutku zarážející a ženě se podaří přesvědčit policii, aby chlapce a jeho rodinu prošetřili. Vyjde najevo, že chlapec je skutečně ztracený Ben. Policistka Candy Bliss, která má případ na starosti, se společně s Beth obrátí na chlapcova otčíma George Karrase, z jehož výpovědi vyplyne, že malého Bena unesla psychicky narušená žena, Bethina bývalá spolužačka, která se pak provdala za George. Když později spáchala sebevraždu, vychovával George chlapce sám. Beth chce samozřejmě svého syna zpátky, jenže chlapec má rád svého nevlastního otce, stejně jako on jeho. Problém je také s Vincentem, který se měl tenkrát o malého Bena postarat a dával si celé ty roky za jeho zmizení vinu.
1 0
otázka otázka

otázka je offline (nepripojený) otázka

účtovníčka
Bionda Pozri príspevok
ten hore uvádzaný film - nie je stratení na mori- ten menovaný film- to mama uvidí na filme z dovolenky od priateľov chlapca, ktorý bude prenajímať lode s kurzom potápania.....
.. ale ten film, ktorý zadávateľ spomína- to je iný - tiež sa mi čosi zdá, ale určite nie - stratení na mori...
Film sa volá Ztracení v moři, je z r.1999:

http://www.csfd.cz/film/16697-ztraceni-v-mori/
0 0
pato1358 pato1358

pato1358 je offline (nepripojený) pato1358

Dobrý večer,
chcel by som sa spytat ci neviete nazov tohto filmu. je to pravdepodobne nemecky triler najviac +-10 rokov stary. je dvojdielny. V blizkosti popisem dej: Na zaciatku je svadba. Potom ide zena s muzom (on bol pilot alebo staward, neviem presne) na savdobnu cestu niekde do vily na utese pri mori niekde v ??mexiku??. vecer sa opiju a muz nafinguje svoju vrazdu(vtedy ani divak nevie kto ho "zabil"). ked sa rano zena zobudi zisti co sa pravdepodobne stane. je zatknuta, a odsudena do vazenia niekde v pusti. S tade ju dostane policajt. utekaju spolu. na konci prveho dielu ich nahana policia, zena naskoci na cln a z clna vidi ako toho policajta zabiju ti policajti co ichg nahanali. v druhej casti sa zena dozveda ze v skutocnosti policajt nieje mrtvy ale podplatil ich. on to spravil kvoli jej bezpecnosti aby si myslela ze je mrtvy. zena sa dostane domov a zistuje ze jej muz v skutocnosti nieje mrtvy ale on sam nafingoval svoju vrazdu. zena zistuje ze jej dieta ktore dala kamaratke aby jej ho postrazila ked bude na svadobnej ceste ma este stale ta jej kamaratka a ze ona zije s jej "mrtvym" manzelom. policajt (oni sa spolu stretli ked priletela z ?mexika?) ktory jej pomohol z vazenia jej pomaha v tom aby ziskala svoje dieta spat. nakonci jej muz, ktory zije s jej kamaratkou zomiera pred jej ocami v aute.

toto by bol strucny obsah

Bol by som velmi rad keby mi niekto napisete ako sa tento film volá. ĎAKUJEM
0 0
Nella_2 Nella_2

Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

Dvojnásobné obvinenie?

http://filmoteka.sk/date/2011/11
1 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Nella_2 Pozri príspevok
Dvojnásobné obvinenie?

http://filmoteka.sk/date/2011/11
Dej je skoro rovnaký, ale nie je to Dvojité obvinení.....

Jeho hlavnou postavou je žena ktorej muž zinscenuje svoju vraždu aby ju dostal do väzenia, čo sa mu aj podarí a taktiež získa aj ich syna. Po pár rokoch strávených za mrežami Libby, ktorú hrala Ashley Judd prepustia a dajú do nápravného centra aby sa mohla začleniť do normálneho života. Ale ona sa rozhodne spáchať zločin za ktorý bola odsúdená. Po úteku ju začne hľadať šéf nápravného centra - Travise Lehmana (Tommy Lee Jones), ktorý jej nesôr začne pomáhať. Naháňačka s časom sa začína...

Za ten istý čin nemôžete byť odsúdení dvakrát...
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

alla66 Pozri príspevok
Za ten istý čin nemôžete byť odsúdení dvakrát...
Vždy je niečo prvý krát. Musí spáchať čin, prvý krát, trestný. Ak súd uzná, že je nevinný, môže čin zopakovať, akože prvý krát. Aj sériu. Nikto netrestá ten súd za to čo uzná, rozhodne, prvý krát, aj keď mu dal znovu možnosť zabíjať. V dejinách sú aj oslavovaní, aj zatracovaní. V budúcnosti???
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Ahojte,

vidim že ste tu niektorí majstri vo filmoch, tak skusim aj ja:

Hlavnými postavami su teenageri, tipujem okolo 15 rokov. Je tam jedna brunetka, ktorá je trošku psychicky narušená. Najde v lese nejaký bunker, pod zemou, dole sa ide rebrikom. Zavola tam svojich kamaratov (priblizne troch a viac), ukazat im to, ale ona ich tam nakoniec zavrie. Jedna z tych uvaznenych tam zomrie, a už neviem dalej ci ju nakoniec aj nezacnu jest od hladu... a ani neviem ako to skoncilo... Pamatam si iba tento usek o tom, a rada by som to videla cele este raz.

Dakujem.
0 0
kezeso kezeso

kezeso je offline (nepripojený) kezeso

obchodník
http://www.csfd.cz/film/29790-dira/

M
yslím, že je to Diera
2 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Anoooooooooo, myslím že to bude ono... dakujem Fakt ste tu majstri
0 0
pato1358 pato1358

pato1358 je offline (nepripojený) pato1358

Dobrý večer,
chcel by som sa spytat ci neviete nazov tohto filmu. je to pravdepodobne nemecky triler najviac +-10 rokov stary. je dvojdielny. V blizkosti popisem dej: Na zaciatku je svadba. Potom ide zena s muzom (on bol pilot alebo staward, neviem presne) na savdobnu cestu niekde do vily na utese pri mori niekde v ??mexiku??. vecer sa opiju a muz nafinguje svoju vrazdu(vtedy ani divak nevie kto ho "zabil"). ked sa rano zena zobudi zisti co sa pravdepodobne stane. je zatknuta, a odsudena do vazenia niekde v pusti. S tade ju dostane policajt. utekaju spolu. na konci prveho dielu ich nahana policia, zena naskoci na cln a z clna vidi ako toho policajta zabiju ti policajti co ichg nahanali. v druhej casti sa zena dozveda ze v skutocnosti policajt nieje mrtvy ale podplatil ich. on to spravil kvoli jej bezpecnosti aby si myslela ze je mrtvy. zena sa dostane domov a zistuje ze jej muz v skutocnosti nieje mrtvy ale on sam nafingoval svoju vrazdu. zena zistuje ze jej dieta ktore dala kamaratke aby jej ho postrazila ked bude na svadobnej ceste ma este stale ta jej kamaratka a ze ona zije s jej "mrtvym" manzelom. policajt (oni sa spolu stretli ked priletela z ?mexika?) ktory jej pomohol z vazenia jej pomaha v tom aby ziskala svoje dieta spat. nakonci jej muz, ktory zije s jej kamaratkou zomiera pred jej ocami v aute.

toto by bol strucny obsah

Bol by som velmi rad keby mi niekto napisete ako sa tento film volá. ĎAKUJEM
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať