Zavrieť

Porady

Existuje zákon ktorý hovorí o neprimerane vysokej sume za vytvorenie web stránky?

Dobrý deň,

chcel by som sa spýtať či existuje zákon o neprimeranej sume za vytvorenie webovej stránky.Vo firme sme vyhodili podľa slov inej firmy tvoriacej tiež web stránky minimálne 4-násobok primeranej ceny za web.

Druhá vec je ,že ten web nieje ani z polovice funkčný tak,ako by mal byť.
SEO optimalizácia nefunguje a podľa slov web tvorcu je to naša chyba,pretože tam nedávame články ktoré by naše kľúčové slová obsahovali./V googli nie sme ani na 50 mieste../
CMS redakčný systém to podľa mňa tiež nieje ,pretože ak chcem zadávať hrubé písmo alebo nadpis,hocičo tak musím zadávať html tagy.Čo je dosť náročné.

Stránka mala byť hotová v septembri a od septembra doteraz mu stále niečo ústne reklamujeme.
Problém nastal,keď sme mu dali skôr peniaze ako bola stránka definitívne hotová.
Od vtedy stále niečo nefunguje ,stránka sa hocikedy pokazí a podobne.
Prosím Vás ako sa dá v takomto prípade postupovať?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Snáď by si nechcel kaziť kšeft programatorom ?

    nech si naryžujú dokiaľ sa ešte dá.

    Mladá generácia ich už doháňa a za chvíĺu bude vedieť programovať každý 4-tý človek

    a ceny pojdu dole, a tudíž zlatý vek v IT sa skončí.

    zacinajuci je offline (nepripojený) zacinajuci

    Muž zacinajuci
    Indeed Pozri príspevok
    Snáď by si nechcel kaziť kšeft programatorom ?

    nech si naryžujú dokiaľ sa ešte dá.

    Mladá generácia ich už doháňa a za chvíĺu bude vedieť programovať každý 4-tý človek

    a ceny pojdu dole, a tudíž zlatý vek v IT sa skončí.
    Kaziť kšeft?Hovorím o sume vyše 1 400 eur....Web vyzerá spravený za cca 200 eur.
    Keby som bol nejaký obyčajný "zamestnanec" firmy tak ma to netrápi....

    Andy Kralik je offline (nepripojený) Andy Kralik

    Andy Kralik
    V trhovej ekonomike veci a sluzby stoja tolko kolko sme ochotni za ne zaplatit.

    Ak sa mi vysledok nepaci a uz som zaplatil mam moznost sluzbu reklamovat a ziadat napravu. S trochou stastia ste na tento pripad mali dohodnute pravidla v zmluve. Mozete programatora/firmu aj zazalovat, ale budete musiet dokazat ze zmluvu porusil. Ci vam to za 1400 EUR stoji uz asi musite zvazit sami. To ze ste zaplatili 1400 EUR za nieco co ma podla vas hodnotu 200 EUR asi dostatocnym dovodom nie je (vid kolko stala stránka SNG ? Vlastne mozno len nevies dostatocne docenit autora )))

    No ak sa stranka skutocne nepaci ale autor zmluvu splnil.. no nezostane nic ine. len dat si spravit stranku inu, samozrejme za nu zaplatit. Ale v tom pripade nezabudnite hned na zaciatku do zmluvy presne specifikovat svoje poziadavky, aby takato situacia uz nenastala.

    Existuje zákon ktorý hovorí o neprimerane vysokej sume za vytvorenie web stránky?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.