Zavrieť

Porady

MRP- hromadná tlač PD

Carl Carl

Carl je offline (nepripojený) Carl

Používam MRP JU Win a nejde mi v peňažnom denníku Hromadná tlač pokladničných dokladov. Odskúšal som všeličo, ale nič. Stále mi vypisuje, že "Could not convert variant of type (Null) into type (Double)".
Ďakujem.
Usporiadat
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Asi si budeš musieť počkať na novú verziu, a dúfať, že tento nedostatok sa im podarí odstrániť. Alebo podať požiadavku priamo na nich.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Carl Carl

Carl je offline (nepripojený) Carl

Myslel som si to, ale aj tak ďakujem.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Pri tlačení hromadných pokl. dokladov treba zadať aj prefix, ak je nadefinovaný.
Napr: tlačiť od čísla: P001 do P003. Záleží od číslovania.
0 0
katkasabka katkasabka

katkasabka je offline (nepripojený) katkasabka

Pozdravujem a prajem dobru chuť.
Potrebujem vytlačiť MRP WIN PU hromadne VPD aj s rozučtovanim, no ako sa tu pozeram, hladam a citam, neviem ci dospejem k uspesnemu zaveru, kedze to tu uz bolo spominane.
Potrebuj teda vytlacit vela vela VPD so vsetkymi nalezitostami, no ked si dam a)cestu: vystupy- hromadna tlac - pokladnicny doklad- cislo od-do = tak mi vytlaci krasne doklady no bez rozuctovania ktore potrebujem a ktore tam ma byt, vsak?
b)cestu:vystupy-pokladnicny doklad-zvolim vhodnu predlohu =tlaci mi to z rozuctovanim, sice bez ICO, ale s IC DPH,no je to velky format a musela by som to tlacit po jednom, co by trvalo dost dlho.
upravovala som tuto predlohu tak aby mi to vyhovovalo co najlepsie, no nedarilo sa mi posunut horny okraj uz v mojej editovanej predlohe.
takze vas prosim o pomoc,ci sa to da nejak rozumne riesit, alebo to zlyha na technickych problemoch.
velka vdaka
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Keď ideš vo výštupoch na hromadnú tlač dokladov, predloha výstupnej zostavy, tam si nastavíš pokladničný Ti na 1 stranu 3 ks takýchto dokladov.
Skús a daj vedieť.
0 0
katkasabka katkasabka

katkasabka je offline (nepripojený) katkasabka

Ano suhlasim, to viem, ale nemam tam to rozuctovanie ktore by malo byt na kazdom PD, vsak?
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Ale tam to rozúčtovanie je. Akú verziu programu vlastníš?
0 0
katkasabka katkasabka

katkasabka je offline (nepripojený) katkasabka

Mam 4.60 a neviem ci som vas nezaviedla tym, ze chcem na vydavkovych dokladoch aj predkontacie uctov.
0 0
Valika Valika

Valika je offline (nepripojený) Valika

ekonomka
Pekný den prajem, to sa teším že sa dajú tlačiť takéto doklady.
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
katkasabka Pozri príspevok
Mam 4.60 a neviem ci som vas nezaviedla tym, ze chcem na vydavkovych dokladoch aj predkontacie uctov.
Katkasabka, ale mne to tlačí aj s tou predkontáciou.
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Takže už som na to prišla prečo Ti to netlačí. Máš verziu programu, ktorá túto tlač ešte nepodporovala. Odporúčam Ti predplatiť si uprgrade cez internet a vždy keď je nová verzia tak si ju stiahneš.
0 0
katkasabka katkasabka

katkasabka je offline (nepripojený) katkasabka

no super. upgrade mam predplateny len nestiahnuty. (robí to sef)
vies mi prosim povedat od ktorej verzie to je zapracovane v programe, prosim?
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
V 4.80 je to určite.
0 0
katkasabka katkasabka

katkasabka je offline (nepripojený) katkasabka

tak som sa teraz pozrela na stranku mrp a nasla som to vo verzii 4.7.
tak ti velmi pekne dakujem za pomoc
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Keď máš zaplatený upgrade tak si to pravidelne sťahuj a máš vždy aktuálny program. Už Ti teraz odporúčam stiahnuť si najnovšiu verziu uprade.
0 0
simonka simonka

simonka je offline (nepripojený) simonka

Poradte ako vylačiť likvidačné listy faktúry. Chcela buy som vytlačiť niekoľko naraz a neviem ako na to. ďakujem
0 0
Antonia1 Antonia1

Antonia1 je offline (nepripojený) Antonia1

simonka Pozri príspevok
Poradte ako vylačiť likvidačné listy faktúry. Chcela buy som vytlačiť niekoľko naraz a neviem ako na to. ďakujem
musíš vytlačiť len po jednom, nedá sa tlačiť hromadne čo je škoda
Naposledy upravil Antonia1 : 27.03.07 at 07:58 Dôvod: preklep
0 0
simonka simonka

simonka je offline (nepripojený) simonka

Ďakujem za odpoveď
0 0
lenkalopuchova lenkalopuchova

lenkalopuchova je offline (nepripojený) lenkalopuchova

Hromadná tlač dokladov ide, ale v tom prípade mi na pokladničných dokladoch nezobrazí od koho sú peniaze prijaté, resp. komu boli vydané.
Takže potom tlačím po jednom alebo ručné vypisovanie P a VPD.
A zároveň mi v tomto programe chýba hromadné prečíslovanie dokladov. Ak náhodou zabudnete zaúčtovať jeden doklad, nič iné nezostáva, len prečíslovať doklady pekne postupne jeden po druhom.
0 0
adinka55 adinka55

adinka55 je offline (nepripojený) adinka55

mne tie adresy tam dava, nakolko v kazdom doklade existuje kolonka ICO, vyberiem si adresu z adresara a ked dam hromadnu tlac, tak adresy tam mam.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať