Zavrieť

Porady

Slovensko žije Gorilou, a Porada strká hlavu do piesku!!!

Gorila nám dýcha všetkým na krk, ale na Porade už je problém vyriešený! Slovensko je na nohách, a traja statoční poraďáci nám povedali, že nič sa nedeje? Ale deje. Tak nezatvárajte ústa tým, čo majú záujem o veci verejné, prosím!
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

legolas Pozri príspevok
..to máš tak, pri nežnej sa zmanipulovala mládež, štrngali kľúčmi a teraz nadávajú.., demokracia..definuj mi slovo demokracia.., každá vláda čo bola pri moci do dnešného dňa brala čo sa dalo..tí noví čo nám zaručujú lepší život ...kto sú???? kde doteraz boli????? , a znova sa dostávame na začiatok..kto ide do ulíc??? zasa mládež, lebo s tou sa dá manipulovať..., poviem len jedno..., žid okrádal tak, že zdieral ľudí po jednom halieriku a postupne bohatol.., dnešní ľudia nechcú čakať...tak berú ihneď všetko...a to je jedno kto bude pri moci..., kradlo sa, kradne sa a bude sa kradnúť a nikto to z poraďákov neovplyvní...
Kto ide do ulíc? Dobrá otázka. Ten, čo nemudruje nad tým, kto ľudí do ulíc vytiahol. Ten, čo vie, že doma na riti a mudrovaním za obrazovkou nedosiahne zmenu z toho gorilieho balastu. V uliciach je to pol na pol, žiadna osamotená mládež! A v uliciach sú ľudia aj preto, aby sa kradlo menej, aj keď niektorým, ako Tebe je z toho veselo. A nikto to z poraďákov neovplyvní? No keď myslíš, asi to bude tak. Poraďáci keď chcú, vedia aj ovplyvniť. Na stoličku najsociálnejšiu pomohli najmenej sociálnemu a dokázali to. LEBO CHCELI! A keďže Ty si už prvý privrel dvere, ja nemám rada prievan, a tak si ich dovolím uzamknúť sama. Konečne som nadobudla pocit, že poraďákom je vcelku dobre. A so stavom krajiny sú nadmieru spokojní. Teším sa z toho, a Tebe Tvoj optimizmus nech dlho vydrží.
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať