Zavrieť

Porady

Eshop - online platby - TrustPay

Pouzivate niekto TrustPay na online platby v eshope? Ake mate skusenosti?
Naposledy upravil Richard : 01.07.13 at 21:18
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Dáša_
No, práve som doúčtovala jeden výpis z Trustpay.
za vedenie uctu sa platilo v tomto prípade 1€/mesiac, za prevod penazi 1,5€/za polozku. A za príchodzie platby som nejak narychlo nenasla systém - za 3 platby bolo (300€) 3,56, za 4 platby (150€) 2,25
Alle je to menej ako na PAYPAL tam napriklad za platbu 104€ je poplatok 3,89. Ale na druhu stranu nie je účtované za prevod.

Nejde o moj obchod, takze viem povedat iba takéto uctovnicke informacie
Dobry den,

obchodnici, ktori vyuzivaju TrustPay, ako moznost platby standardne uvadzaju "online platba" alebo "platba prevodom". Je mozne pouzit aj tlacitko TrustPay. My odporucame kombinaciu tychto moznosti- umiestnit tlacitko s popisom, ze ide o online platbu. Tlacitka implementovanych bank zakaznik uvidi az po presmerovani na TrustPay a nie je mozne ich umiestnit priamo na stranku obchodu. Je vhodne do popisu uviest mena jednotlivych bank bank.
Vzhladom k tomu, ze zakaznik vo finale realizuje platbu v ramci internet bankingu jeho banky, nestretavame sa s problemom nedovery na strane zakaznika.

V pripade otazok ma nevahajte kontaktovat, nasa spolocnost je partnerom spolocnosti TrustPay a zaoberame sa pripajanim novych obchodov do systemu TrustPay v ramci Slovenska.

Lubomir Dorociak
Naposledy upravil Lubomir Dorociak : 24.02.12 at 09:38

j.sch je offline (nepripojený) j.sch

Man j.sch
môžem trustpay pochváliť ... mam ho online 2 dni .. a chytilo sa ..

Držím palce na zlepšovaní .

Atomer.sk je offline (nepripojený) Atomer.sk

Systém na tvorbu eshopov a web stránok. ...viac Atomer.sk
Do eshopov sa bezne davaju vnutrobankove platobne systemy ako TatraPay, VUB ePlatby, CSOB platobne tlacidlo, a pod.
Vyhoda je, ze tieto brany su zo strany banky zadarmo, a z transakcie (vnutrobankovej) si nic nestrhavaju. Nevyhoda je nutnost viest bankovy ucet v danej banke (okem Volksbank, ktora ako jedina tuto podmienku nema).

A ked clovek chce byt univerzalny, tak si da na eshop platbu kartou cez CardPay, VUB eCard alebo CSOB e-comm. A prave tuto poslednu branu od CSOB odporucam. Na rozdiel od TB a VUB, netreba odovzdat vysledovku, suvahovku, vyplnat hrozostrasne dlhe formulare, vzorku krvy, mocu a neviem coho este,... :-) Chlapik z CSOB dokonca ku nam prisiel s papiermi na podpis, nemuseli sme nikam chodit. A z transakcie strhavaju 2,5% co je oproti TB a VUB celkom fajn.

A k teme, s TrustPay skusenosti nemam :-)

Atomer.sk je offline (nepripojený) Atomer.sk

Systém na tvorbu eshopov a web stránok. ...viac Atomer.sk
Po stretnuti sem mozes napisat kolko percent si ztrhavaju z transakcie. Nakolko v oficialnom cenniku maju napisane "individualne" co sa mi nepaci.
poplatok TrustPay je 0,99% + 20 centov z kazdej transakcie a mozete vyuzivat platby cez vsetky SK banky

nucky je offline (nepripojený) nucky

nucky
Dobry den,

ako sa cez Trustpay ukazuje moznost zaplatit platbu? je tam nejake tlacitko Trustpay alebo su tam vsetky tlacitka pre banky?
Este by som sa chcel spytat, aku mate skusenost s tymito platbami, ci sa toho zakaznici neboja?
Dakujem

matosl je offline (nepripojený) matosl

matosl
Dobry den,

vedel by mi niekto pomoct s implementaciou trustpay do OpenCartu? Potreboval by som ho nasadit do nasho eshopu www.toysshop.sk

Dakujem

j.sch je offline (nepripojený) j.sch

Man j.sch
ja chcem tiež aj do Joomla .. ale vraj to nejde :-(

Vo webareale v pohode funguje ... raz bol výpadok ale aj to len par minut , a support okamžite reagoval aj cez víkend a to ma prekvapili
Milí obchodníci od 1.4.2012 je štandardná cena za využívanie platobného systému TrustPay 1,29% + 0,20 EUR s tým, že klient má šancu získať výrazné zľavy najmä prostredníctvom našich partnerov ktorí dodávajú profesionálne e-shopové riešenia.

Ľubomír Dorociak
Ahoj,

TrustPay je na SK osobne si myslím jednotka na trhu, venujem sa vývoju webom a eshopom ale po tomto riešení majú klienti pomerne veľký záujem.

Mnoho úspechov.
Chobot NAčo vyťahuješ 3 roky staré témy????

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.