Zavrieť

Porady

Otázky, ktoré sme sa doteraz ostýchali opýtať.

Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Ahojte,

už dlhšiu dobu mi vŕtajú hlavou otázky, na ktoré som sa buď nemal koho alebo som sa ostýchal opýtať. Hádam tu nájdeme odpovede
Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
veronikasad
Pomer teplej a studenej vody na bytovom vodomere, v zavislosti od teploty vody, ktora tecie z vodovodného kohutika. Asi sa to inak nedozviem, len keď budem pustat rôznu teplotu vody do vedra a sledovat stav vodomerov.
....a napokon zistíš, že zacáluješ pre svoje pokusy nehorázne sumy.
Radím ti: NERIEŠ to!!!


Amen !
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Ako bude pracovať robotický vysávač aj s funciou mopovania v miestnosti, kde je uprostred koberec a po krajoch dlážka:
A: v prípade, že pás dlážky je užší ako priemer robota?
B v prípade, že pás dlážky je dostatočne široký pre mopovanie?
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Ak teplá voda a mydlo spoľahlivo zničia coronu vírusy na rukách za nejakých 40sec, prečo je potrebné prať prádlo (prgm trvá od 40min -xhod) v práčke pri najvyššej možnej teplote? Je to, aby sme si, zvýšili účet za energie?
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

bettylou
Ak teplá voda a mydlo spoľahlivo zničia coronu vírusy na rukách za nejakých 40sec, prečo je potrebné prať prádlo (prgm trvá od 40min -xhod) v práčke pri najvyššej možnej teplote? Je to, aby sme si, zvýšili účet za energie?
mydlo niči koronu, lebo rozpúšťa jej tukový obal. Ale je kopec iných "príšeriek", na ktoré mydlo nestačí. Tam nastupuje vyváranie
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

bettylou
Ak teplá voda a mydlo spoľahlivo zničia coronu vírusy na rukách za nejakých 40sec, prečo je potrebné prať prádlo (prgm trvá od 40min -xhod) v práčke pri najvyššej možnej teplote? Je to, aby sme si, zvýšili účet za energie?
skôr ide o to, že prúdom teplej vody spláchneš nečistotu a baktérie, vírusy z rúk......
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

ešte k tomu umývaniu ruk, celkom zábavné (a poučné) video https://9gag.com/gag/aQ1jqAz?fbclid=...6AwsNwqz531cbY
2 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Dáša_
ešte k tomu umývaniu ruk, celkom zábavné (a poučné) video https://9gag.com/gag/aQ1jqAz?fbclid=...6AwsNwqz531cbY
zistila som, že zabúdam na palec .. polepším sa
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Konzumujete ešte z obchodu surovú zeleninu, robíte šaláty?
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Určite áno, len všetko nechám postáť pár dní, ak sa dá. Včera som očistila reďkev kúpenú v utorok, rajčiny detto. Ocot na šaláty by mal aj pomôcť.
2 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

korela
Konzumujete ešte z obchodu surovú zeleninu, robíte šaláty?
kupujem podla moznosti balené slovenske - zemiaky, mrkvu, jablka, paradajky...
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

veronikasad
korela
Konzumujete ešte z obchodu surovú zeleninu, robíte šaláty?
kupujem podla moznosti balené slovenske - zemiaky, mrkvu, jablka, paradajky...
s tými zemiakmi, tak 50/50 mrkva no možno slovenská, paradajky je veľký otáznik, paprika zatiaľ španielska
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

pavol54
veronikasad
korela
Konzumujete ešte z obchodu surovú zeleninu, robíte šaláty?
kupujem podla moznosti balené slovenske - zemiaky, mrkvu, jablka, paradajky...
s tými zemiakmi, tak 50/50 mrkva no možno slovenská, paradajky je veľký otáznik, paprika zatiaľ španielska
zemiaky sú zarucene slovenske, z Agrodanu kos, aj rajciny pestuju nasi banici. Mrkva bola v kilovom baleni, s označením vypestovane na Slovrnsku
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

veronikasad
pavol54
veronikasad
korela
Konzumujete ešte z obchodu surovú zeleninu, robíte šaláty?
kupujem podla moznosti balené slovenske - zemiaky, mrkvu, jablka, paradajky...
s tými zemiakmi, tak 50/50 mrkva no možno slovenská, paradajky je veľký otáznik, paprika zatiaľ španielska
zemiaky sú zarucene slovenske, z Agrodanu kos, aj rajciny pestuju nasi banici. Mrkva bola v kilovom baleni, s označením vypestovane na Slovrnsku
ten mal dobré zemiaky voľakedy som od neho brával keď som spotreboval svoje bol jeden z mála čo pestoval typ A
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

pavol54
veronikasad
pavol54
veronikasad
korela
Konzumujete ešte z obchodu surovú zeleninu, robíte šaláty?
kupujem podla moznosti balené slovenske - zemiaky, mrkvu, jablka, paradajky...
s tými zemiakmi, tak 50/50 mrkva no možno slovenská, paradajky je veľký otáznik, paprika zatiaľ španielska
zemiaky sú zarucene slovenske, z Agrodanu kos, aj rajciny pestuju nasi banici. Mrkva bola v kilovom baleni, s označením vypestovane na Slovrnsku
ten mal dobré zemiaky voľakedy som od neho brával keď som spotreboval svoje bol jeden z mála čo pestoval typ A
bohuzial, povodny ma jitel uz nezije, pred rokom zomrel na nádor na mozgu
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

veronikasad
pavol54
veronikasad
pavol54
veronikasad
korela
Konzumujete ešte z obchodu surovú zeleninu, robíte šaláty?
kupujem podla moznosti balené slovenske - zemiaky, mrkvu, jablka, paradajky...
s tými zemiakmi, tak 50/50 mrkva no možno slovenská, paradajky je veľký otáznik, paprika zatiaľ španielska
zemiaky sú zarucene slovenske, z Agrodanu kos, aj rajciny pestuju nasi banici. Mrkva bola v kilovom baleni, s označením vypestovane na Slovrnsku
ten mal dobré zemiaky voľakedy som od neho brával keď som spotreboval svoje bol jeden z mála čo pestoval typ A
bohuzial, povodny ma jitel uz nezije, pred rokom zomrel na nádor na mozgu
nebudem písať priezvisko, ale pán Daniel tam mal myslím aj nejakého príbuzného, len tak na okraj, mali tam dobytok na mlieko prvý raz som videl automatizovanú dojáreň
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

pavol54
veronikasad
pavol54
veronikasad
pavol54
veronikasad
korela
Konzumujete ešte z obchodu surovú zeleninu, robíte šaláty?
kupujem podla moznosti balené slovenske - zemiaky, mrkvu, jablka, paradajky...
s tými zemiakmi, tak 50/50 mrkva no možno slovenská, paradajky je veľký otáznik, paprika zatiaľ španielska
zemiaky sú zarucene slovenske, z Agrodanu kos, aj rajciny pestuju nasi banici. Mrkva bola v kilovom baleni, s označením vypestovane na Slovrnsku
ten mal dobré zemiaky voľakedy som od neho brával keď som spotreboval svoje bol jeden z mála čo pestoval typ A
bohuzial, povodny ma jitel uz nezije, pred rokom zomrel na nádor na mozgu
nebudem písať priezvisko, ale pán Daniel tam mal myslím aj nejakého príbuzného, len tak na okraj, mali tam dobytok na mlieko prvý raz som videl automatizovanú dojáreň
ano, pokračuje jeho brat a jeho syn. Bol to velmi rýchly koniec...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Kvaka
Určite áno, len všetko nechám postáť pár dní, ak sa dá. Včera som očistila reďkev kúpenú v utorok, rajčiny detto. Ocot na šaláty by mal aj pomôcť.
Takto to riešite.
Jedno či je tovar z obchodu, veľkoobchodu či donášky, prejde to množstvom rúk, vloží do košíkov, ktoré sa údajne nedenzifikujú, a aj keby, stačí prvá ruka, ktorá sa ho chytí a je zasa infekčný. https://www.facebook.com/watch/?v=697508077668863 5 min, Krčméry, Kalavská, Krajčí.
.
Ja už strácam odvahu, bude mi ľúto za paprikou. Keďže má "pevný a hladký" povrch, stačilo by ju podržať pod teplou vodou cca 55 st. asi minútu?
A čerstvé šaláty, pred tým mám už úplný rešpekt. Kapusta sa dá odbaliť pár listami, možno by to stačilo.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

korela
Kvaka
Určite áno, len všetko nechám postáť pár dní, ak sa dá. Včera som očistila reďkev kúpenú v utorok, rajčiny detto. Ocot na šaláty by mal aj pomôcť.
Takto to riešite.
Jedno či je tovar z obchodu, veľkoobchodu či donášky, prejde to množstvom rúk, vloží do košíkov, ktoré sa údajne nedenzifikujú, a aj keby, stačí prvá ruka, ktorá sa ho chytí a je zasa infekčný. https://www.facebook.com/watch/?v=697508077668863 5 min, Krčméry, Kalavská, Krajčí.
.
Ja už strácam odvahu, bude mi ľúto za paprikou. Keďže má "pevný a hladký" povrch, stačilo by ju podržať pod teplou vodou cca 55 st. asi minútu?
A čerstvé šaláty, pred tým mám už úplný rešpekt. Kapusta sa dá odbaliť pár listami, možno by to stačilo.
ja som si tiež povedala, že kapusta to istí. našťastie, dá sa z nej urobiť toľko šalátov, že je z čoho vyberať. a pridávam k tomu mrkvu
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
stačilo by ju podržať pod teplou vodou cca 55 st. asi minútu?
A čerstvé šaláty, pred tým mám už úplný rešpekt. Kapusta sa dá odbaliť pár listami, možno by to stačilo.
Vieš čo ? Pri takomto zmýšľaní vynechaj tie suroviny, ktoré chceš takýmto spôsobom umývať, z jedálnička.
Síce neverím, že by si stála pri umývadle taký čas...ale jeden nikdy nevie...ja by som veru teda nie.
Spotrebu vody ani nerátam...za taký čas a aj s tým množstvom vody by som umyl nieže osobné auto, ale TIRák.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať