Zavrieť

Porady

Problemy so starostom

Dobry den,chcel by som sa poradit nasledovne.Otec ma problemy so starostom,ktory mu robi naprieky.Pri odhrnani snehu neodhrna obecnu pristupovu cestu,vyhovara sa na uskladnene drevo,na ktore ma otec najomnu zmluvu.Ked sa to skusalo odhrnut s inym este vascim traktorom nebol s tym ziadny problem.Sirka cesty ktoru treba odhrnut je 5 m.V najomnej zmluve je napisane ze pre uskladnene drevo nemoze obec vykonavat udrzbu cesty.Je to len cesta,ktora nie je vyasvaltovana,otec si myslel ze sa to tyka planirovania vyrovnavania jam atd.Podla mna sa obec nemoze zbavit zodpovednosti za udrzbu.

Druha cast otazky.Chcel by som vediet kolko ma byt sirka pristupovej cesty+sirka chodnika.Pytam sa preto,lebo cely spor vznikol,ze obec chcela na pristupovej ceste k otcovi ,tam kde je uskladnene drevo spravit parkovisko.Ale tato cesta je jedina pristupova cesta k otcovmu domu a keby tam parkovali auta otec by mal problemy dostat sa domov,pretoze potrebuje priestor aj ked mu TATRA dovezie do dvora drevo alebo uhlie a takisto ma traktor+zavesne zariadenia ktore su tiez siroke. Dakujem.
Usporiadat
majkovajko majkovajko

majkovajko je offline (nepripojený) majkovajko

no krása
Ďakujem Pani učiteľka
0 0
lubko6394 lubko6394

lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

Strojár
majkovajko Pozri príspevok
urite je to obtiažne a to dosť moja manželaka je z ineho mesta no ale vidala sa ku mne no a to si nevieš ani predstaviť ake problemi to poprinašalo i ked ma zmeneny obiansky preukaz všetko poprehlasovane tak ako ma byť no i tak ako to už byva v našich inštituciach je to chaos a teras len chodia upomienky na na exekuciu a dokonca aj exekcie same a mna to stalo už peknu kopku penazi a je uplne jedno i sa ty prehlasiš na všetkych tychto uradoch len či ta aj oni prehlasia ako to bolo v pripade mojej manželky ..... takže tyto tzv uradnici slovenskej spravi ktory vypiju desiatky kav denne za 8 hodinovu pracovnu dobu su tu uplne zbytočny ...... no i tak by som si ten TP zmenil no čo už iu
dakujem za reakc
Aha, všetci sú blbci a pravdu máš len Ty a úradníčky chlascú kávu. Lenže píšeš o exekúcii, takže to môže byť nebankovka, banka alebo aj iný veriteľ. A práve tí dávajú podklady na súd také aké majú - teda IM manželka neoznámila zmenu adresy. A Ty hneď z toho obviníš úradníčku čo tomu nemôže nijak zabrániť/pomôcť aj keby drela 24 hodín denne a kávu pila len na sviatok sv.Štefana mučeníka.
0 0
majkovajko majkovajko

majkovajko je offline (nepripojený) majkovajko

Ďakujem pani úradíci Dobrú noc
0 0
draik draik

draik je offline (nepripojený) draik

Príprava nového územného plánu alebo jeho zmeny (ak ho obec má) je spravidla otázka viac ako jedného roka a stojí dosť peňazí. Prvým krokom by mal byť súhlas obce s vypracovaním zmeny územného plánu na základe urbanistickej štúdie. Po schválení územného plánu sa môžte pohnúť ďalej. Počítajte s tým, že celú prípravu a inžinierske siete vrátane osvetlenia a cesty (šírka 3m je málo, navyše ďalší pás treba na chodník a vsakovací rigol) si zaplatíte zo svojho. Kým nebudete mať siete a cestu, nedostanete stavebné povolenie na dom.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať