Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    Mne robí SEO www.seocentrum.sk. Ževraj je to momentálne najlepší SEO guru na Slovensku a ja to môžem potvrdiť. Na tak konkurenčné slovo ako "káva", alebo "masáže" ma dostal na 1. miesto behom pol roka. Závysí aj od toho čo očakávaš od SEO firmy. Či chceš platiť mesačne, albo len az jednu optimalizáciu. A nevybral by som si inú seo firmu, než takú, ktorá je na prvej strane v google na kľúčové slovo "seo". Ak niekto robí seo a platí si adwords, tak to je trošku trapné.

    azeko je offline (nepripojený) azeko

    azeko
    Dantess Pozri príspevok
    Mne robí SEO www.seocentrum.sk. Ževraj je to momentálne najlepší SEO guru na Slovensku a ja to môžem potvrdiť. Na tak konkurenčné slovo ako "káva", alebo "masáže" ma dostal na 1. miesto behom pol roka. Závysí aj od toho čo očakávaš od SEO firmy. Či chceš platiť mesačne, albo len az jednu optimalizáciu. A nevybral by som si inú seo firmu, než takú, ktorá je na prvej strane v google na kľúčové slovo "seo". Ak niekto robí seo a platí si adwords, tak to je trošku trapné.
    Súhlasím, vyber si prvých 5 webov ktoré ti nájde google ak vyhľadáš "SEO", prozri si referencie, popros o cenovú ponuku a rozhodni sa.

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    matej37 Pozri príspevok
    www.optimalizacia.eu je dobrá seo firma?
    to neviem, ale ako to tu spomenul azeko. napíš každému kto je na prvej strane na slovo "seo" a uvidíš akú cenovú ponuku a podmienky spolupráce ti dajú. trebars ta optimalizacia.eu ma len par malych obchodov v referenciach kým seocentrum ma letenky, uniqu a veľké firmy. treba ale rozposlať maily a uvidíš kto sa ozve

    matej37 je offline (nepripojený) matej37

    matej37
    Keď ich poprosím o cenovú ponuku, nevystavia mi hneď faktúru za audit môjho e-shopu?

    pepoxx je offline (nepripojený) pepoxx

    pepoxx
    Urcite nie. Ziadost o cenovu ponuku nie je ziadna zmluva, na zaklade ktorej mozu fakturovat.

    Ktorá firma robí najlepšie SEO?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.