Zavrieť

Porady

Vie mi nieto povedať čo sa deje na Trnavskom mýte?

2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Zažívam to vyše mesiaca. Nejak som si to neuvedomila do dnešného poobedia. Ponúkajú tu... nie ponúkajú doslova vnucujú voňavku či čo to je zadarmo. Pod rôznymi zámienkami.
Ja to neviem ako to povedať. Vezmite si to je to zadarmo. Neriešila by som to ale dnes som bola doslova.. Bola som na zástavke 39_tki sama a prišiel ku mne muž. S rovnakou ponukou. Vezmite si to je to zadarmo. Mali sme tu prezentáciu a ostalo to. Odmietla som to. Nazval ma kur.u vyj...ou a ešte mnohým iným čo nechcem menovať. Čo sa tu deje? Doslova nám tu vnucujú zadarmo asi voňavky nepozrela som sa pozorne.
Naposledy upravil 2009 : 18.01.12 at 18:34
Usporiadat
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

stara finta
zadarmo+ toto zadarmo + toto zadarmo+ toto zadarmo+ toto zadarmo.. a nakoniec zavalia sumu
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a mala si nejaký problém zavolať políciu?..alebo toho muža odfotiť mobilom?..alebo to aspoň nahlásiť policajtom?..
0 0
dinkooo dinkooo

dinkooo je offline (nepripojený) dinkooo

Ponukaju to zadarmo, ale hned ako povies okej, tak ti povedia ale musis si k tomu zobrat nejaky kremik + nejaky deodorant za "mega akciovu cenu". A nakoniec kupis vonavu vodu s hodnotou 2 eura za 20 eur a budes sa citit, ze si spravila skvely obchod, az kym si spatne rozmyslis, co si za kolko dostala "zadarmo" v BA na autobusovej stanici uz 5 rokov dookola :/
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

arizona Pozri príspevok
stara finta
zadarmo+ toto zadarmo + toto zadarmo+ toto zadarmo+ toto zadarmo.. a nakoniec zavalia sumu
Nejde o to sú vterný až ťa pritlačia k múru. Vyzerá to ako voňavka. Vždy som vycúvala. Boli to vždy cigánky. Ale teraz to bol biely chlap. Strašne ma vystrašil.
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

pepsikova Pozri príspevok
..a mala si nejaký problém zavolať políciu?..alebo toho muža odfotiť mobilom?..alebo to aspoň nahlásiť policajtom?..
Nie Pepsi asi nemala . Bolo to okolo 14:00. Asi odišiel autobus bola som tam sama. Ja som odmietala s úsmevom reakciu som nečakala. Pred tým mi to naozaj bolo núkané ale bez agresie
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

nabudúce mu povedz, že sociálku máš až za týždeň
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Asi som to podala zle. Oni nič neprezentujú. Ponúkajú to vezmi si to ostalo to. Vždy som vycúvala. A zabudla na to. Teraz to bolo ale agresívne. Je jasné už si vyberiem inú cestu domov.. Ale nerozumiem tomuto. Určite nie som sama preto sa pýtam čo sa deje? Nikdy som si nepozrela presne čo v tom balíčku ponúkajú. Cúvala som vždy je mi to nepríjemné
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Mne takto otravovali mlade baby,ktore mali stolik v chodbe Kauflandu.Ale bolo ich vidat aj na inych miestach.
Doslova sa postavili do cesty,boli dost dotierave,ani som nestacila zbadat kedy mi strcili flasticku s vonavkou do ruky. Ziadne dik nechcem, nepotrebujem a pod. neuznavali.
Otravovali takto ludi asi dva mesiace, cudujem sa ze im to dovolili,lebo fakt boli neodbytne,drze,ludom to prekazalo...
Asi v tomto biznise uz pokracuju aj cigani, neviem...
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

arizona Pozri príspevok
Mne takto otravovali mlade baby,ktore mali stolik v chodbe Kauflandu.Ale bolo ich vidat aj na inych miestach.
Doslova sa postavili do cesty,boli dost dotierave,ani som nestacila zbadat kedy mi strcili flasticku s vonavkou do ruky. Ziadne dik nechcem, nepotrebujem a pod. neuznavali.
Otravovali takto ludi asi dva mesiace, cudujem sa ze im to dovolili,lebo fakt boli neodbytne,drze,ludom to prekazalo...
Asi v tomto biznise uz pokracuju aj cigani, neviem...
Ja som na to názor nemala. Vždy odmietam veci akože zadarmo. Teraz som sa vystrašila. Tam by si musela byť. Odmietla som a bola som kurva nakazená a ešte všeličo iné.. A to uprostred mesta
0 0
Ice dive Ice dive

Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

arizona Pozri príspevok
stara finta
zadarmo+ toto zadarmo + toto zadarmo+ toto zadarmo+ toto zadarmo.. a nakoniec zavalia sumu
no ja mam na takýchto nasledovnú fintu... Trnave v Tescu mi núkal, nejaký Čech, todle je akce, todle zdarma, todle zdarma todle je to samí jako GUCCI, jen je to iná francouzská značka....a ja fúúúú toľko zdarma a GUCCI, tak ďakujeme pekne a s plnými rukami voňaviek som už už chcel s manželkou odísť a on moment moment, ale todle je takovej set, to musíte kúpiť ešte túto tretiu voňavku... a ja, že jasne však je to set, táto jedna dámska voňavka pre manželku je zdarma k tejto pánskej voňavke zdarma pre mňa, sme dvaja, tretiu voňavku nepotrebujeme... no čo vám poviem hral som blbého aký som super spokojný s jeho akciovým setom skladajúcim sa z dvoch voňaviek zdarma a ani mi v úvode neklamal, že dnes mi dal niekto niečo zdarma a budem ho ďalej odporúčať a tú tretiu voňavku nech si nechá pre ďalšieho čo pôjde okolo potom mi chcel tie dve pôvodne zdarma voňavky streliť za 40 € po ďalších 5 minútach keďže už končia a odchádzajú a balia stánok tak že za 25 € obe... tak som ho poslal, kade ľahšie, že je zlý klamár, lebo čo mi pôvodne dával zdarma zrazu chcel predávať... no čo vám poviem krásny sobotný podvečer s kultúrnou vložkou sme si užili
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

2009 Pozri príspevok
Asi som to podala zle. Oni nič neprezentujú. Ponúkajú to vezmi si to ostalo to. Vždy som vycúvala. A zabudla na to. Teraz to bolo ale agresívne. Je jasné už si vyberiem inú cestu domov.. Ale nerozumiem tomuto. Určite nie som sama preto sa pýtam čo sa deje? Nikdy som si nepozrela presne čo v tom balíčku ponúkajú. Cúvala som vždy je mi to nepríjemné
takže sú tam pravidelne? ak áno, mohla si zavolať na 158, nemusela si pred nimi /aj ked ja by som nemala s tým problém/ mohla si až v autobuse.
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

lujza.j Pozri príspevok
takže sú tam pravidelne? ak áno, mohla si zavolať na 158, nemusela si pred nimi /aj ked ja by som nemala s tým problém/ mohla si až v autobuse.
Moja a kam som ich mala zavolať? Vyhliadli si ma na prázdnej zástavke a potom šli preč. To neboli predajci čo stoja na jednom mieste. Oni ani neponúkajú odskúšaj si. Rovno vravia vezmite si. Zadarmo čo sa bojíte nie je tam bomba a podobne.. Ak by to bol iba jeden poviem si blázon ale na tej zástavke sa to deje už mesiac a nie je to jeden človek. Preto sa pýtam čo sa tam deje?
0 0
Zimama Zimama

Zimama je offline (nepripojený) Zimama

...je to nepríjemné, aj keď sú len "vtieraví", ale odkedy je dcéra po skončení VŠ nezamestnaná a hľadá si prácu, ako sa len dá, väčšina pracovných ponúk je práve takáto - vnucovať ľuďom najčastejšie nejakú kozmetiku, pričom sú platení len od predaného množstva, takže keď si predstavím svoju dcéru, ako x hodín stojí niekde v obchodnom centre a "ponúka" okoloidúcim nejakú tú voňavku (alebo čokoľvek iné, čo aj tak nikto nechce), aby si niečo zarobila, tak mi je skôr do plaču , hoci sa vždy snažím aspoň s úsmevom im poďakovať, ale nekúpim nič... Aj to je podľa mňa odraz dnešnej nenažranej doby (sorry) bez úcty k človeku, keď nejaký "podnikateľ" chce zarobiť na práci nezamestnaných mladých...
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Ešte raz oni vravia zoberte si. Nepotrebujem to.
Prečo je to rôzne. Nie sú to predajcovia nič neprezentujú mám s toho zlý pocit.
0 0
dinkooo dinkooo

dinkooo je offline (nepripojený) dinkooo

no hej, ale ked si to vezmes, tak na teba skoci, ze si im za to dlzis XY a spat to uz nechcu...
0 0
Ice dive Ice dive

Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

Zimama Pozri príspevok
...je to nepríjemné, aj keď sú len "vtieraví", ale odkedy je dcéra po skončení VŠ nezamestnaná a hľadá si prácu, ako sa len dá, väčšina pracovných ponúk je práve takáto - vnucovať ľuďom najčastejšie nejakú kozmetiku, pričom sú platení len od predaného množstva, takže keď si predstavím svoju dcéru, ako x hodín stojí niekde v obchodnom centre a "ponúka" okoloidúcim nejakú tú voňavku (alebo čokoľvek iné, čo aj tak nikto nechce), aby si niečo zarobila, tak mi je skôr do plaču , hoci sa vždy snažím aspoň s úsmevom im poďakovať, ale nekúpim nič... Aj to je podľa mňa odraz dnešnej nenažranej doby (sorry) bez úcty k človeku, keď nejaký "podnikateľ" chce zarobiť na práci nezamestnaných mladých...
preto je najviac takýchto pracovných ponúk, lebo každý to vydrží robiť deň dva takže fluktuácia tam bude vysoká...... je to pre silné žalúdky...
ale ten, z ktorého som si strieľal to robí dosť často, nakoľko som ho videl už v x centrách...
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Asi sa neviem vyjadriť po písmenkách. Zle ma chápete. Proste ma zastavia na zastávke alebo pred trhoviskom a ukážu balíček a doslova mi ho vnucujú zadarmo. Je to vždy nejaká voňavka vraj.. počkajte spomeniem si.. jedna vravela cestujem do zahraničia nemôžem ho vziať.. Vždy sú to takéto reči. Nevenovala som tomu pozornosť až kým mi ten chlap dnes nevynadal keď som ho odmietla. Je normálne aby Ti diler vynadal do kuriev nakazených ak mu povieš, že o jeho voňavku nemáš záujem?
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

2009 Pozri príspevok
Moja a kam som ich mala zavolať? Vyhliadli si ma na prázdnej zástavke a potom šli preč. To neboli predajci čo stoja na jednom mieste. Oni ani neponúkajú odskúšaj si. Rovno vravia vezmite si. Zadarmo čo sa bojíte nie je tam bomba a podobne.. Ak by to bol iba jeden poviem si blázon ale na tej zástavke sa to deje už mesiac a nie je to jeden človek. Preto sa pýtam čo sa tam deje?
Tak to nahlas policajtom. Povedz ze obtazuju ludi a ponukaju "divne" balicky a bojis sa, ci to nie su drogy.Snad tam nabehnu...
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Uf idem spať. Dobrú noc prajem. Evika
0 0
Ice dive Ice dive

Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

2009 Pozri príspevok
Asi sa neviem vyjadriť po písmenkách. Zle ma chápete. Proste ma zastavia na zastávke alebo pred trhoviskom a ukážu balíček a doslova mi ho vnucujú zadarmo. Je to vždy nejaká voňavka vraj.. počkajte spomeniem si.. jedna vravela cestujem do zahraničia nemôžem ho vziať.. Vždy sú to takéto reči. Nevenovala som tomu pozornosť až kým mi ten chlap dnes nevynadal keď som ho odmietla. Je normálne aby Ti diler vynadal do kuriev nakazených ak mu povieš, že o jeho voňavku nemáš záujem?
no môže to byť finta... dám ti toto a toto zdarma... zoberieš prípadne ti to bude trápne a opýtaš sa čo si dlžná... vytiahneš peňaženku a šup... už ju nemáš a uteká preč... alebo otvoríš kabelku aby si si darček odložila, a šup už ti vybrakuje kabelku...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať