Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
alltracboy alltracboy

alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

budes verit nejakemu samanovy? ale vazne.. podla kto bude pit pravidelne ako odporucaju, nielen ze si vypestuje peknu zavislost ktora moze viest k zvysovaniu "davok", ale co z toho ked je clovek dlho zdravy ked je otravny a neprijemny lebo je pripity? Vidim to na realnom pripade co dokaze spravit dva-styri deci vina s clovekom.. ako sa s nim neda vydrzat.
4 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Vśak je to najuznávanejší český kardiológ.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
alltracboy Pozri príspevok
budes verit nejakemu samanovy? ale vazne.. podla kto bude pit pravidelne ako odporucaju, nielen ze si vypestuje peknu zavislost ktora moze viest k zvysovaniu "davok", ale co z toho ked je clovek dlho zdravy ked je otravny a neprijemny lebo je pripity? Vidim to na realnom pripade co dokaze spravit dva-styri deci vina s clovekom.. ako sa s nim neda vydrzat.
Kecáš, no ja si dam rad 4 deci vína a teda ešte mi nikto nepovedal taku trufalosť, že sa so mnou neda vydržať.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a mne stačí deci a zaspím ako janopoleno!...nestihnem byť ani otravná...
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

To,že je človek otravný a nepríjemný,nie je dosledok pitia alkoholu ale jeho ..bnutej povahy.Po poháriku sa akurát prejaví aký v skutočnosti je.Ja keď si "hrknem" (zhodou okolností som sa dal teraz na šumivé víno a aj teraz si dávam),tak robím srandy a som neotravne prítulný.Kedysi som pil pivo,ale keď už,tak len fľaškové.Ostatné sú "patoky".
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

myslím, že 2dc červeného - kvalitného vínka môže byť iba pre zdravie. myslím že vytváranie závislosti je v hlave.
http://vinoazdravie.szm.com/
http://aktualne.centrum.sk/zdravie/a...tml?id=1181125
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pivko Pozri príspevok
Odporúčam každému si pozrieť toto video.
Ja už otváram flašu
https://docs.google.com/leaf?id=0B-h...cs...dneskaTak
Milan, na zdravie je dobré si každý deň 1dcl-2dcl červeného, určite nie viac. To je fakt dokázané, červené vínko je antioxidant.
6 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

2 dl pre ženy a 4dl pre muža som niekde čítala,že je OK.
3 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Ja už pijem dnes siedme a ešte nieje koniec, idem odpratávať sneh tak aby som nezmrzol.
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Milan, tak to nerobíš dobre, nečítal si príspevky vyššie?
1 1
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Asi ste ten rozhovor nedopozerali do konca. Pán doktor tam hovorí že zvyšovaním dávok sa riziko infarktu a mozgovej príhody ešte viac znižuje. Tak že sa radšej upijem ako by som mal dostať poražku a zostať na voziku.
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pivko Pozri príspevok
Asi ste ten rozhovor nedopozerali do konca. Pán doktor tam hovorí že zvyšovaním dávok sa riziko infarktu a mozgovej príhody ešte viac znižuje. Tak že sa radšej upijem ako by som mal dostať poražku a zostať na voziku.
To má možno pravdu, ale nemáme len srdce, ale aj pečeň, a neviem, čo by na to povedala.
1 0
alltracboy alltracboy

alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

kolega fajci cigarety a pomaha mu to vraj pri plucnych problemoch.. mozete skusit ale nie cigaretky s filtrom.. obycajne tabakove listy stocenen do cigarety. To mu tiez poradil nejaky saman. Popieranie zavislosti zo strany pijana je neobjektivne. A tiez nieje vino ako vino. V taliansku piju vino aj k obedu..ale to je skor malinovka.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

to je to ich stolové,čo sa u nás predáva ako "kvalita" za drahé eurá
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Francuzi piju vela červeneho vína. Obsahuje to latku, čo likviduje volne radikaly. Tak podme zničiť všetkych radikalov!
0 0
alltracboy alltracboy

alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

ved v tom videu niekolkokrat povedal, ze tie ucinky nema vino, ale alkohol.. to by sme mohli pit aj poharik vodky. Inak ak by som mal vypit dnne flasku vina tak nebudem mat na chleba. Mne chuti barkan a nie frankovka za dve eura. Biele celkovo moc nemusim.. takze asi umriem o polroka skor
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tweety Pozri príspevok
To má možno pravdu, ale nemáme len srdce, ale aj pečeň, a neviem, čo by na to povedala.
"prekvap ma a napi sa vody" - tvoja pečeň...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

alltracboy Pozri príspevok
ved v tom videu niekolkokrat povedal, ze tie ucinky nema vino, ale alkohol.. to by sme mohli pit aj poharik vodky. Inak ak by som mal vypit dnne flasku vina tak nebudem mat na chleba. Mne chuti barkan a nie frankovka za dve eura. Biele celkovo moc nemusim.. takze asi umriem o polroka skor
biely alkohol má menej kalorii
0 0
alltracboy alltracboy

alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

manzelka..doktorka mi po tom co som jej spomenul tuto temu povedala, ze je takzvany francuzsky paradox kde maju frantici zdrave cievy a srdce, ale znicenu pecen. A ked mate poskodenu pecen, skodlive latky vam poskodzuju mozog. takze si moze clovek vybrat ci chce mat infarkt alebo byt dement. Osobne si myslim, ze keby clovek namiesto toho pitia jedom menej chemickeho bordelu, tukov a viac zeleniny, sem tam cvicil- tak spravi pre svoje srdce viac.
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Súhlasím, ale k dobrému jedlu patrí raz za čas pohárik dobrého vínka, ale fakt len pohárik. Toto nie je pitie.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať