Zavrieť

Porady

ragdollik novy clen rodiny

Dobry den,chcela by som poprosit o radu tych ktory maju doma viac maciciek.Ako postupovat ked uz doma mam macicku ma 2roky (ragdoll) a kocura ma 1,5roka (britsky) a chcem k nim dalsieho kocurika???Boli sme vcera na vystave maciciek v KE a nemohla som oddolat (ragdollikovi),ale bojim sa ako ho doma prijmu ty dvaja krasavci...nebudete vediet poradit co spravit,alebo ako postupovat ci ich nejak izolovat zo zaciatku,alebo...???za vsetky rady dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sofia7808 je offline (nepripojený) sofia7808

    milujem moje 3 deti a macicky mam 2 nie nie..uz 3.. ...viac sofia7808
    Ahojte,takze pridavam fotky aj tretieho mojho krasavca...on je podobny macicke akurat ona ma nostek cierny a on sivy....
    Naposledy upravil sofia7808 : 29.01.12 at 22:03
    24012012851.jpg  
    24012012850.jpg  
    24012012852.jpg  
    1/1

    Valcake je offline (nepripojený) Valcake

    Valcake
    sofia7808... aj ja som tam bola. Bola to medzinárodná výstava v KE po 20. rokoch. Mačky boli nádherné. Mne sa veľmi páčili britské modré, alebo ešte tie britské mramorové. Aj ragdoll bol veľmi pekný. Tie mačičky boli také kľudné, skoro všetky spinkali a nedali sa vyrušovať.
    Držím ti palce, ale určite si zvykne, no drž sa predošlých rád.

    sofia7808 je offline (nepripojený) sofia7808

    milujem moje 3 deti a macicky mam 2 nie nie..uz 3.. ...viac sofia7808
    ja som to uz raz zazila,ked som priniesla kocura tak ked raz ragdollka zavrcala a hukala take zvlastne zvuky vydavala az som myslela ze ho zozerie...to trvalo 2 dni..a teraz ked sa do toho noveho pustia dvaja takymto sposobom...??ach jaj...zajtra ho maju priviest,velmi sa tesim,ale aj bojim...Ragdoll je uzasna povaha ked to porovnavam s britkou tak britka je placha neda sa s nou tak maznat...ale treba venovat pozornost kazdej macicke,nemam doma nic poskriabane ani rozkusane ani kvety mi nenicia...proste uzas...dodavaju strasne vela energie a pokoja...tak dufam ze to dobre dopadne a nezozeru mi ho...

    sofia7808 je offline (nepripojený) sofia7808

    milujem moje 3 deti a macicky mam 2 nie nie..uz 3.. ...viac sofia7808
    ahojte vsetci,kocurik je od vcerajska u nas,noc sme prezili v pokoji...Macicka nanho vrci (asi si mysli ze je pes) kocur ho prijal v pohode-ale s odstupom.Oni to zvladli a ja sa spamatavam zo stresu ... skusila som pridat video Donnyho-to bol este u svojho majitela...je nadherny....

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Skus toho noveho kocurika vysuchat dekou, co maju tvoje macky v kosiku.
    Alebo mu ju daj do jeho kosiku.Teraz ma iny pach, treba aby mal pach "rodiny",aby ho starsie macicky prijali.
    Ale niekedy nepomoze nic,macky na seba ziarlia,nemusia ho prijat.
    Vela trpezlivosti

    Valcake je offline (nepripojený) Valcake

    Valcake
    Možnosti príloh

    bmp 19.5 KB 620 280
    doc 1.91 MB - -
    docx 1.91 MB - -
    gif 48.8 KB 620 620
    html 976.6 KB - -
    jpe 19.5 KB 620 280
    jpeg 293.0 KB 800 600
    jpg 293.0 KB 800 600
    pdf 4.77 MB - -
    png 48.8 KB 800 600
    pps 381.47 MB - -
    ppt 4.77 MB - -
    psd 19.5 KB - -
    rtf 1.91 MB - -
    txt 19.5 KB - -
    xls 1.91 MB - -
    xlsx 1.91 MB - -
    zip 381.47 MB - -



    ...Ak máš fotky v PC, tak to daj -pošli na plochu..... uložiť ako: ...keď chceš odpovedať, tak choď celkom dole ...cez formátovať odpoveď...tam zas dolu k... pridať prílohy / vyzerá tak ako som ti to dala vzor hore/ iba obrázok si musíš upraviť, ak ho máš veľký. Tam je udané jpg, jpeg,= 800x600, alebo 293,0 KB

    ...dúfam, že z toho vyjdeš chceme vidieť tvoje cicušky!!!!
    ...ešte ma napadlo, že v téme POČÍTAČE nájdeš odpovede ak zadáš otázku: ako vložiť obrázky
    Naposledy upravil Valcake : 24.01.12 at 19:05

    sofia7808 je offline (nepripojený) sofia7808

    milujem moje 3 deti a macicky mam 2 nie nie..uz 3.. ...viac sofia7808
    no skusam pridat prilohy...
    16102011769.jpg  
    06122011787.jpg  
    030.jpg  
    1/1

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    niekde som pocul, ze ich treba posprejovat rovnakym sprejom
    Viem, ze ked sme kupili druhu svinu, tak otec ich nasprejoval jednym sprejom, este ked boli oddelene, ale aj tak sa niekedy bili

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    my sme doniesli k nášmu kastrovanému kocúrovi mladého kocúrika, mal asi 2 mesiace (možno i viac) ...najprv cca 2 dny po sebe prskali a keď sme ich neskôr videli ako starý mladého umýva(Olizuje) a mladý chcel si ešte mliečko pocickať......

    zverolekár nám poradil, starý kocúrisko nám ožil, teraz ak nevidia jeden druhého hľadajú sa.......zvykli si.......

    Valcake je offline (nepripojený) Valcake

    Valcake
    sofia7808...máš pravdu, je nádherný, prenádherný. Daj fotku aj ostatných tvojich miláčikov.... a to už máš dvoch kocúrov a jednu mačičku?

    Pripomína mi môjho krásavca..no to bolo dávno.....posúď!..
    AMOR.jpg  
    AMOR..jpg  
    1/1

    sofia7808 je offline (nepripojený) sofia7808

    milujem moje 3 deti a macicky mam 2 nie nie..uz 3.. ...viac sofia7808
    ked ja tu neviem pridat fotky,video mal predchadzajuci majitel na youtube tak to islo a ja mam vsetky fotky v pocitaci a tie neidu pridat lepsie povedane neviem ako ich tu dat...Amorko je -bol krasny ma sibalske ocka a peknu farbu.Ja mam teraz 2och kocurikov a 1nu macicku...doteraz to bolo v pohode a dufam ze to tak bude aj dalej...

    sofia7808 je offline (nepripojený) sofia7808

    milujem moje 3 deti a macicky mam 2 nie nie..uz 3.. ...viac sofia7808
    ´donnyho som este nestihla vyfotit...este je plachy...biela je macicka a cierny kocurik...

    Valcake je offline (nepripojený) Valcake

    Valcake
    ...jóóój, aká som rada a ďakujem za pochvalu, ale ...To je tvoja šikovnosť!
    Supééér budeme mať nové fotky...

    sofia7808 je offline (nepripojený) sofia7808

    milujem moje 3 deti a macicky mam 2 nie nie..uz 3.. ...viac sofia7808
    zajtra sa pokusim pridat fotky z Donnyho este by bodla nejaka spolocna vsetkych troch.... dufam ze to bude coskoro

    Valcake je offline (nepripojený) Valcake

    Valcake
    sofia7808 ...som veľmi rada, že ti to už ide. Uvidíš, že ich budeš fotiť a fotiť, len si myslím, že by to bolo vhodné dať do témy:
    domáci miláčikovia,... aby ich videli všetci poraďáci.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.