Zavrieť

Porady

Faktura vydana v roku 2010, uhradena 2011 ...

Ahojte poradaci prosim poradte mi ako zauctovat fakturu - datum vyhotovenia fa - 31.12.2010 - zaplatena bola 25.01.2011 - ale v uctovnictve v roku 2010 ju vobec neevidujem - akosi som na nu zabudla a neevidujem ju ako zavazok, co s tym teraz? Na vypise BU z januara 2011 je uhradena.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ego.mc je offline (nepripojený) ego.mc

    ? ego.mc
    Aj 0 je číslo. Tak ju môže dostať na začiatok číselného radu a nemusí prečíslovať faktúry.

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    ak fa nebola v roku 2010, ja by som ju zaradila na začiatok roka 2011 - zapísala do knihy došlých fa......
    naúčtovať úhradu fa......

    Katarina je offline (nepripojený) Katarina

    Katarina
    Mila ak to umožní program a nebude musieť prečíslovať všetky PF tak určite ako píšeš. Ale kľudne to môže pripnúť k bankovému účtu a zaúčtovať.

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    Katarina Pozri príspevok
    Mila ak to umožní program a nebude musieť prečíslovať všetky PF tak určite ako píšeš. Ale kľudne to môže pripnúť k bankovému účtu a zaúčtovať.
    ok, ale nebude ju mať vôbec v prijatých fa, potom účtovníctvo je dosť neprehľadné......ak sa nám stane niečo také, zaradíme fa s por. číslom napr. 2011/1/A .....

    Faktura vydana v roku 2010, uhradena 2011 ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.