Zavrieť

Porady

Voľby 2012

erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca

Anketa: Budete voliť?

Počet hlasujúcich
153. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Pôjdem voliť

    127 83.01%
  • Nepôjdem voliť

    14 9.15%
  • Ešte neviem

    12 7.84%
Pre Vašu orientáciu
Usporiadat
Téma je uzavretá.
jahoszmsk jahoszmsk

jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

2 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

trisestri Pozri príspevok
vazeny Slovaci,chodte volit a volte slovenske strany aby sme tu mali primerane zastupenie,nie je to proti ziadnej mensine,ale ak madarska mensina stale a jednotne voli takmer vylucne svoje strany a vie naplnit svoje volebne pravo bezozbytku,tak aj my naplme svoje volebne pravo a volme svojich v zmysle demokratickych principov slobodnej sutaze,aby sme sa nehanbili za to ze v parlamente bude neadekvatne zastupenie,ked sa madari vedia zomknut a volia jednotne a nie su lenivy ist k volbam,tak ukazme ze nie sme horsi
Však vol, toho najslovenskejšieho....

Ja volím toho, kto vie viesť slušný dialóg - pána Bugára.
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Dnes v STV sa v rámci relácie o voľbách vyjadrila Martináková k volebným výsledkom
a svojej skúsenosti z predchádzajúcich volieb.
Konkrétne - aj v okrsku, kde mali svojho kandidáta, ktorý zakrúžkoval sám seba, okrem jeho rodiny a známych,
ktorí ho volili tiež, tak v tom okrsku nebol zaznamenaný ani jeden ich hlas.
Aj keby ho nevolila rodina a priatelia, ale ani jeho jediný hlas tam nebol.
Takže asi toľko k voľbám a našej demokracii.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
2 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

...som si vydychol, ze sa Weissovci nedostali, napriek najdrahsej kampani. No co, aspon dali zarobit trocha mediam...
2 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Samuel si videl rozbor voličov? Akurát KDH má rovnaký počet voličov medzi prvovoličmi, seniormi, a tými medzi tým.
Smer má strašne veľa prvovoličov, ale seniorov má trošku viac. Proste nemyslím si, že Smer volili len seniori, to je skreslovanie.
Proste asi ľudia mali dosť GORIL, a doplatilo na to SDKU. Ludia čítali vnímali, a preto asi volili menšie zlo.
2 0
Gapo Gapo

Gapo je offline (nepripojený) Gapo

Ja? Muž.
Nie som červený ani zelený alebo modrý, som normálny a preto sa mi nepáči ako zástancovia pravého spektra útočia a zosmiešňujú voličov iného zoskupenia. Takéto reakcie som z tej druhej strany nikdy nevidel, aj to svedčí o niečom.
Ja Fica nemám rád, ale niektoré ich myšlienky mne vyhovujú, najradšej by som ho naklonoval, neľakajte sa nie rozmnožil, ale lepšie povedané skrížil s niektorými časťami pravého spektra. Lebo keď počujem, že budem musieť byť solidárny s darebákmi a lenivcami, je mi divne. To ale neznamená, že nemám sociálne cítenie, ibaže spravodlivo.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac


YES ....
1 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

ilona Pozri príspevok
Je strašne ťažko sa rozhodnúť koho voliť, len neisť voliť je horšie. Určite veľa ľudí bude ,čo pôjdu voliť menšie zlo.
A vie niekto čo je menšie zlo ?
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
verkaz Dnes, 16:26
Pôvodca textu príspevku: ilona
Je strašne ťažko sa rozhodnúť koho voliť, len neisť voliť je horšie. Určite veľa ľudí bude ,čo pôjdu voliť menšie zlo.
A vie niekto čo je menšie zlo ?
...je jasné ,že nik si z momentálnej ponuky nevyberie , proste sa to nedá ...

Tí , čo boli onehdá pri moci ( Mečiar , Moric , Lupták ....) , tak tí sú už na smetisku politiky ......možno iba v pozadí skúšajú ešte za nejaké nitky občas potiahnuť , vyťahujúc staré hriechy pripomenúc zábudlivcom ...

Tí , čo sú teraz pri tej moci , tak tí sa zuby nechty držia , aby nenasledovali svojich predchodcov ....je ale zaujímevé , že koľko ľudí im ešte verí ...
Niečo neskutočnéééé , že SMERU ( ten smer SMERU je ale veľmi zlý , na zlú svetovú stranu sa vydali ...) dáva tých cca 40 -42 % opýtaných v prieskume ...

Tí , čo by sa chceli dostať pre zmenu k moci , tak tí sa pchajú a vopchajú aj neviem komu do prdele ...nik nevie , kto financuje tie nové strany , kto je za nimi a čo sa v určitej dobe objaví ...

...a ostatné strany ......Kandidačné listiny pre marcové voľby odovzdali Ľudová strana - Naše Slovensko, Strana slobodné slovo - Nory Mojsejovej, Most-Híd, Smer-SD, KDH, ĽS-HZDS, KSS, SDKÚ-DS, SMK, SaS, Strana zelených, Náš kraj, Strana Rómskej únie na Slovensku, Strana živnostníkov Slovenska, SNS, Strana + 1 hlas, Zelení, Obyčajní ľudia, Národ a Spravodlivosť - naša strana, SDĽ, Obyčajní ľudia - Nezávislé osobnosti, Strana občanov Slovenska, 99 percent občiansky hlas, Robíme to pre deti - SF, Právo a Spravodlivosť, Zmena zdola - Demokratická únia Slovenska......??????

Ako by spieval Robo ( nie Ficko ) Mercury ....BOHEMIAN RHAPSODY ...

Je tohle skutečnost
Nebo jen blouznění
Zachycen v lavině
Z reality není úniku
Otevři oči
Do nebes vzhlédni a zři
Jsem jen ubohý chlapeček, nelpím na soucitu
Protože lehce nabývám, lehce pozbývám
Někdy víc, někdy míň
Ať si vítr vane, mě nezáleží na tom
Mě ne....

Tak ty si myslíš, že kamenovat mě můžeš a do očí mi plivat
Tak ty si myslíš, že milovat mě můžeš a smrti mě přenechat
Oh, bejby, to mi udělat nemůžeš, bejby
Jen dostat ven se musím, jen odsud dostat ven se musím
Nezáleží na tom
Každý to může poznat
Nezáleží na tom, mě nezáleží na tom...


...čítajte medzi riadkami ...
1 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
No čo nové?
99_percent.jpg  
gorily.jpg  
KDH.jpg  
ryža.jpg  
1/1
1 0
expeeert expeeert

expeeert je offline (nepripojený) expeeert

Keby voľby mohli niečo zmeniť, už dávno by ich zakázali...
Voľby sú pre masy ľudí, aby mali pocit, že niečo si zvolili, v podstate je úplne jedno, kto tam bude, či červení alebo modrí, Slovensko rozpredajú a zadĺžia jedni aj druhí, jediný rozdiel je len v tom, komu z nich pôjdu provízie,veľkej väčšine z nás to však nič nemení na tom kto je pri moci...
Je až tragikomické sledovať tie kampane terajších aj minulých vládnych strán ako sľubujú, čo všetko pre nás zabezpečia a doteraz kým boli pri moci tak robili presný opak...
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

BIZAL
1. Ako je mozne, ze kazdy stale na vladu nadava a pritom ich sam voli? Aby potom mohli opäť nadávať!
2. Preco ludia idu volit ak si myslia, ze volby su zmanipulovane? Aby zmanipulovali zmanipulované
3. Kde by som nasla odpovede na prve dve otazky? TU!
.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
BIZAL
1. Ako je mozne, ze kazdy stale na vladu nadava a pritom ich sam voli? Lebo sú to voly ..............mňa nevinímajúc ...možno ...
2. Preco ludia idu volit ak si myslia, ze volby su zmanipulovane? Ľudia nemyslia , keď idú voliť ...a koniec koncov , oni o tých manipuláciach vedia ...aj ja...
3. Kde by som nasla odpovede na prve dve otazky? Pozri do zrkadla a opýtaj sa svojho druhého ( lepšieho - horšieho JA..).....či ...?
1 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Letko Pozri príspevok
http://korzar.sme.sk/c/6232154/posla...ol-pokute.html

viete mi povedať, čo to bolo za poslanca?
No obyčajní ľudia na Ďuračku nemajú. Ten to vysvetlil policajtom pekne polopatisticky. Čo mu môžu.


http://vas.cas.sk/clanok/2171/utocni...a-slobode.html
Naposledy upravil marjankaj : 31.01.12 at 07:36
1 0
gilda gilda

gilda je offline (nepripojený) gilda

"Obyčajní" ľudia a "nezávislé" osobnosti ... - Korda (o.i. milovník smutnej slovenskej Krajinky, zaľúbený už z čias Novy), Huba, Rakús, Bauer, Minárik, Mikloško, Palko ... - kde to všade boli za 20 rokov? ....... Matovič, 150. v poradí (veď poslední budú prví), sociálny rozmer programu v posledných voľbách - zabrániť koalícii Fico-Mečiar-Slota (jediný cieľ lídra, verejne priznaný) sociálny rozmer programu dnes - ? .... OĽ&NO - tradičná deštrukčná strana typu SOP, ANO, SaS - v každých voľbách spoľahlivo zaberie...
Naposledy upravil gilda : 31.01.12 at 06:35
1 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

Daniela Pozri príspevok
Posledná jazda pre istú moderátorku je okomentovaná. Ha Ha, tam je celá naša politika
http://m.webnoviny.sk/slovensko/uraz...66-clanok.html
To sú naše médiá a pán Gučík. Ghannamová versus Mojsejová. Sodoma - Gomora na Slovensku.
1 0
jaros5 jaros5

jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

to kto preboha vymyslel? Dzurinda alebo Fico ???
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
ela77 Pozri príspevok
Neviete poradiť, či existuje ešte aj iná možnosť zúčastnenia sa volieb, ako je iba vybaviť si voličský preukaz v mieste kde sa budete práve zdržovať??? Napr. plná moc rodinnému príslušníkovi???Aj OP by som mu mohla nechať. Zistila som, že asi nebudem práve v mieste bydliska v deň volieb, ale i tam kde budem nebudem môcť odísť do volebnej miestnosti a určite mi neprinesú voleb. urnu tam kde budem. Najhoršie je na tom, že do poslednej chvíle nebudem vedieť presne či budem doma, alebo v inom meste.
...sa čítaš ????.....uvedomuješ si , čo sa pýtaš ... ????

Voľby
http://www.minv.sk/?nrsr-info
1 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Veru tak. Ešte tu nebolo ani toľko strán, ani toľko kandidátov, ani gorila ...
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať